LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 8. 2015 22:03

Je Lidl i v Černé Hoře a Bosně? Nikde jsem neviděl.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 3. 8. 2015 07:12

ka-spel: je ten Primark v Drážďanech otevřený o víkendu? Slyšel jsem, že v Německu jsou obchody zavřené.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod tslaný 3. 8. 2015 07:57

Neměl jsi nainstalovanou podporovanou aplikaci?
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod paolous 3. 8. 2015 08:31

astrapa píše:ka-spel: je ten Primark v Drážďanech otevřený o víkendu? Slyšel jsem, že v Německu jsou obchody zavřené.

Je stopro otevřený v sobotu, před 14 dny v sobotu jsem tam byl. Lidí strašně, kvalita oblečení ukrutna. V SRN je všude zavřeno v neděli, kromě hospod a kaváren
paolous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 8. 8. 2015 14:53

Tak ta kvalita zase tak ukrutná není. Jak co. Něco je Kenvello, něco jako Gate. Takový německý Gate s podstatně širším a vkusnějším sortimentem. Za to některé značky si hrají na značky a přitom kvalita bída (třeba Berschka - to jsem nakoupil levno ve Španělsku dceři a rozpadlo se to během pár měsíc. Za takový prachy co to stojí u nás bych to nekoupil ani náhodou). Lidí jak sraček to je fakt. Potíž získat tašku na nákup. Pak tam byli jedinci chodící ověšení jak vánoční stromeček hadříky svých poloviček. Tak než kupovat smradlavý věci z uměliny u rákosů, tak to raději bavlnu z Primarku a vkusnější design. Je to spíš pro mlaďochy (náct-třicet), na sebe jsem tam moc věci nenašel.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 11. 8. 2015 09:54

ka-spel píše:Je Lidl i v Černé Hoře a Bosně? Nikde jsem neviděl.

http://www.walkingclub.org.uk/shops/lidl.shtml Podle tyhle mapy není..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lidlman 15. 8. 2015 23:31

Joezbrna píše:Všechny větrovky a softshelly z Lidlu jsou neprodyšný igelit s blbým střihem a příšerným zpracováním (přesnost střihu, šití, zipy). Co byste chtěli za tři stovky. Ta treková větrovka jako rezerva do batohu na výlet snad. (To mne ani nenapadlo koupit, jen jsem to zkouknul v obchodě.) Batoh - no s tím, že je to beztvarý pytel a za rok se rozpadne, pokud to někomu neva...

Cyklotriko jsem dostal - na nenáročné použití možná použitelné, ale na to mi stačí i reklamní bavlněný triko, kterých víc dostávám než stíhám spotřebovat.

Sandále se mi začaly rozlepovat po odhadem dvaceti dnech na nohách. Ženě asi po deseti.

Naopak, příjemným překvapením jsou ponožky a trenky, ty bavlněné, 95% bavlna, 5% elastan.

Takže u všeho předpokládám, že je to nejhorší představitelný šunt, a podle toho posuzuji, zda to za ty prachy koupím. Většinou se trefím, výjimečně se dočkám příjemného překvapení.


Ano Joe, pravdou je, že některé bundy jsou hodně neprodyšné...není to na žádné extrémní výkony. Spíš do města, na sem tam nošení. Je také pravda, že za ty peníze se to dá zkousnout.
Taky mám bundu, která plní funkci igelitu:)

Ale to mě nikdy nenutí k paušálnímu rozhodnutí, že je vše šunt. V každém obchodě a u každé jednotlivé privátní značky se musí hledat. Lze najít šunty, ale lze také najít mnoho věcí se skvělým poměrem kvalita/cena.

Výborným příkladem jsou tebou zmíněné ponožky (taky jsem si je na zkoušku koupil a fakt super).

A mohu pokračovat dále hodinkami (opět se musí hledat), oblečením Livergy, čistícími prostředky, jídlem, elektronikou...mám zkušenost, že všude v těchto oblastech se dají najít výrobky s mazaným poměrem kvalita/cena:)

Máte někdo podobný názor? Nebo to vidíte jinak?
Lidlman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 29. 11. 2015 13:11

ta myš za 250 kč http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?actio ... l&id=40948 . Podle přijímače to vypadá na kopii Logitech.
1. o jaký model Logutechu nebo někoho jiného se jedná?
2. má to naklápěcí kolečko?
3. zkušenosti?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 29. 11. 2015 14:03

Nenašel sem v nabídce Logitech nic, čemu by se to podobalo a čeho by to tedy mohlo být klonem.

Jelikož u toho setu je tilt wheel zmíněn, tipuji, že tato myš to nemá, můžeš se zkusit zeptat na Facebook stránce Lidlu, celkem tam odpovídají.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 29. 11. 2015 14:21

Tak prakticky stejně vypadající přijímače mají dneska snad všechny bez drátové myši, dokonce tak vypadá i flashdisk.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 11. 2015 17:04

Ma vlastni akumulator nebo je na baterie?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod audis 29. 11. 2015 17:28

vypadá to na tužkovku ( http://www.lidl.cz/catalogmedia/cz/arti ... 7_05_f.jpg ) . Protože dle foto nemá ty šipečky vedle kolečka, tak asi naklápění kolečka nemá.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 11. 2015 18:02

Tak to bude asi slaba vydrz a nutnost casto menit baterie.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod markmds 27. 12. 2015 11:11

Chci napsat moji zkušenost s aku vysavačem Silvercrest 7,4 Li-on,Edition Eco (výroba 01/2015).
Kupovali jsme letos v létě a teď přes vánoční svátky přestal fungovat. Má lehkou snahu se roztočit, tedy spíš jen cvaká. Asi je po něm. Půjdme tedy reklamovat, ale jsme bez vysavače. Je to sice lepší než aby odešel po 2letech a týden, jak to bývá. Ale cca 4 měsíce jsou opravdu málo.
Ale jinak s Lidlem většinou dobré zkušenosti.
markmds
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 28. 12. 2015 20:39

Po 2 letech a týdnu by bylo taky ok, záruka je 3 roky.
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků