LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 11. 10. 2010 08:15

Technicka - ode dneska je v akci schwarzwaldska sunka za 19,90 a Freway Cola za 9,90.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 11. 10. 2010 08:39

Já koupil v sobotu přednabité akumulátory, AA a velký špalky a ty honily klukovi autodráhu celé odpoledne. Tak uvidím, jakou dají kapacitu po 1. vybití. Minulé AA jsem musel 3x zformátovat, ale pak se umravnily a dávají solidně.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 10. 2010 08:51

S474N píše:Technicka - ode dneska je v akci schwarzwaldska sunka za 19,90 a Freway Cola za 9,90.

Hm, tak dneska jedu domů přes Lidl. :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lukáš Kohout 11. 10. 2010 09:17

Dobrá je ta nabíječka autobaterií za cenu kolem 500 Kč, maj ji tam vždycky jednou za půl roku v akci. Sama si rozpozná stav autobaterie a podle toho si řídí nabíjecí proud. Dříve jí prodávali pod názvem Tronic T4X, teď nevím. V jiných obchodech ji pod jiným označením prodávají za asi čtyřnásobek Lidlové ceny.
http://lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-98E6E033-E9E15552/lidl_cz/hs.xsl/index_8487.htm
Naposledy upravil Lukáš Kohout dne 11. 10. 2010 09:28, celkově upraveno 1
Lukáš Kohout
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 10. 2010 09:20

Osobne, díky za tip. :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 11. 10. 2010 09:32

S474N píše:Technicka - ode dneska je v akci schwarzwaldska sunka za 19,90 a Freway Cola za 9,90.
No ale hlavně je ve slevě ta jejich kosmetika, jedu tam pro čistič do myčky a vůni do myčky (za super cenu velmi kvalitní výrobek). :tleskani
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 10. 2010 09:38

S474N píše:Technicka - ode dneska je v akci schwarzwaldska sunka za 19,90 a Freway Cola za 9,90.

Skoda, zrovna mam doma dve baleni z Normy za 29,90, myslim, ze je to ta sama. Mivali jeste vzduchem susenou (ta schwarzwalka je uzena jedlovym drevem) a ta me chutnala jeste o fous vic, ale uz ji neberou :-(
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš Kohout 11. 10. 2010 09:52

Také dříve v Lidlu mívali takový žlutý sprej se 100 % silikonovým olejem za asi 25 Kč, už jsem ho tam ale více než rok neviděl, je to škoda, byl to dobrý a levný přípravek na ošetření pryžového těsnění oken a dveří u auta před zimou. Teď tam mají nějaký jiný a dražší od W5 a asi to ani není stoprocentní silikon.
Lukáš Kohout
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žulda 11. 10. 2010 13:05

Dobré jsou také ty papírové napuštěné ubrousky na čistšění brýlí.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 11. 10. 2010 15:22

shodou okolností sem nedávno pátral po nejlepším univerzálním dálkovém ovladači a to nejlepší široko daleko je právě z lidlu, http://www.digilidi.cz/univerzalni-dalk ... lu-proc-ne , zatim jen teoreticky z toho co sem vyčet ale až jim přijde zase na krám tak ho hned beru možná dvě protože prostě a jednoduše lepší mě nenapadá možná logitech harmony ale poměr/výkon je určitě horí než tady
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Liapor 19. 10. 2010 15:36

Lukáš Kohout píše:Dobrá je ta nabíječka autobaterií za cenu kolem 500 Kč, maj ji tam vždycky jednou za půl roku v akci. Sama si rozpozná stav autobaterie a podle toho si řídí nabíjecí proud. Dříve jí prodávali pod názvem Tronic T4X, teď nevím. V jiných obchodech ji pod jiným označením prodávají za asi čtyřnásobek Lidlové ceny.
http://lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-98E6E033-E9E15552/lidl_cz/hs.xsl/index_8487.htm


TX 4 jsem měl a byl jsem s ní velmi spokojen.Prodal jsem ji z důvodu že neuměla nabíjet 6V baterie.Tahle nová už tohle umí :-)
Je třeba se ale zmínit o jedné nectnosti těchto nabíječek....pokud je baterie úplně do mrtě vybitá neumí ji nabít.Je pak třeba nastartovat přes kabely a nechat chvilku dobít alternátorem nebo na chvilku hodit na "neautonatickou" nabíječku :-)

Žulda píše:Já koupil v sobotu přednabité akumulátory, AA a velký špalky a ty honily klukovi autodráhu celé odpoledne. Tak uvidím, jakou dají kapacitu po 1. vybití. Minulé AA jsem musel 3x zformátovat, ale pak se umravnily a dávají solidně.


Akumulátory z Lidlu .....mám jich doma několik je to průměrná kvalita..kdo má možnost kupte si Sanyo jsou lepší !!
Liapor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 19. 10. 2010 15:38

Panove k tem akumulatorum AA/AAA - zde vstupuje do hry pomerne i nabijecka, kterou ty clanky nabijite. Ja rozhodne doporucuji IPC-1.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 20. 10. 2010 07:56

Přesně, mám IPC-1 i tu Lidláckou. Lidlácká baterky nabije za chvilku, ale pěkně je žhaví. Měli kapacitu cca 1600 mAh místo (asi) 2100. Po zformování v IPC-1 kapacita vylezla na udávanou hodnotu. Klukovi do hraček je nabíjím v Lidlácké nabíječce a čas od času je projedu v IPC.
Souhlasím že Eneloopy jsou lepší, ale do hraček jsou Lidlácké za 100/4ks výborný.

-- 20. 10. 2010 08:58 --

Zítra se tam stavím pro autolékárničku, všude jí tu prodávají za 200 ;) A pro kluka nový organizér na sedadlo, starý se mu už trhá.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 10. 2010 09:31

Já měl baterky z Lidlu, ty první 1700mAh takové oranžové docela vydržely, ty další 2000mAh šedé trpěli rychlým samovybíjením a časem odešli, resp. měli kapacitu třeba jen 300mAh podle IPC kterou jsem si po nějaké době pořídil.

Před nedávnem jsem je dal pryč už všechny protože jsem chytil v Tescu výprodej nabíječek Sanyo s Eneloopama, sada 4xAA s nabíječkou byla za 150kč, akorát měli trochu popraskané obaly.
Vzal jsem je 4x, nabíječky za nic nestály a tak jsem je prodal na Aukru a baterek mám dost. :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 20. 10. 2010 10:20

Tak ono vzdy zalezi na pouziti. Napriklad ja v turisticke GPS prohazuju baterky po cca dennim pouziti (vydrzi napr. od 8-17 hod), takze me nejake samovybijeni netrapi. Pokud nekomu lezi doma baterie treba 3 mesice, tak je samozrejme se vhodne zamerit na modely s nizkym samovybijenim. Jejich nevyhodou je na druhou stranu zase celkova kapacita.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků