LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 21. 1. 2011 20:18

Používám to naprosto stejně, jako osobně. A funguje naprosto totožně, jako originál rozmrazovač na skla.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 1. 2011 21:27

já tak používám tu na -20 a taky dobrý. Je fakt, že jsem to ještě nezkoušel v -15 ale při techhle teplotách ta námraza nebývá tak hrozná. Nejhorší je když je nad nulou, na autě je voda a ta zmrzne. a na to stačí ten na -20.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Neppik 25. 1. 2011 14:37

Hoši, mám pro vás, kteří máte rádi zmrzlinu, tip. Koupil jsem na test zmrzku Noblissima nebo tak nějak je toho 500ml za 59,90 a musím říct, že je vynikající. Je to smetanová zmrzlina, žádná rostlinná sračka. Je srovnatelná s tou z Hitlernovy akorát ta stojí dvojnásobek. Mínusem je, že u nás mají pouze dvě příchutě: čokoládovou a karamelovou s pekanovými ořechy.
Neppik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 1. 2011 19:58

Neppik :(. Škoda těch příchutí, čokoládu já vůbec nerad, karamel bych se asi "přinutil", ale že bych po něm nějak prahnul, to ne.
Nejraději mám banánovou (ale bez čokolády!) a tu snad dělá jen Hájek & Boušová, o nikom jiném nevím. A pak ještě pistáciovou, na tu nejsem zvlášť náročnej a klidně si koupím 4,5 litru v Makru za nějakých 150 Kč nebo kolik stojí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Neppik 25. 1. 2011 20:18

Možná mají i jiné, v Přerově je taková bídná prodejna.
Neppik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neppik 26. 1. 2011 23:29

tak update. Mají i jahodovou, zdála se býti sladší přesto dobrá a pak nějakou cookies and cream, ale tu jsem ještě netestl.
Neppik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noxik 28. 1. 2011 19:17

Co rikate na ty jogurty Milbona, co budou v sobotu? Mate nekdo zkusenost?
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 28. 1. 2011 20:09

Já je občas kupuji a nejsou špatné. Co je u mne z tohohle sortimentu oblíbené, jsou jogurtové nápoje za 13,90,- Je to v plastové lahvi 400 ml s různými příchutěmi. Broskev, jakoda, višeň atd. Jmenuje se to Fruit Jumbo.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 1. 2011 16:14

jandaxx: Diky, zkusil jsem a jsou fajn. Jen ta kombinace prichuti je spatna. S cokokulickama je jen vanilka a bana, ja bych nejradsi visen, jenze ta je bez kulicek.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 29. 1. 2011 16:24

Zkusil jsem dnes ten tvarohový štrůdl a je fakt moc dobrý.
A Freeway Cola s tmavým Echtes Übersee Rumem taky :)
Žulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 1. 2. 2011 10:19

Musím taky 1 drobnost pochválit. Sice se na různé vyhřívací a masážní dečky dívám s despektem, ale zrovna v pátek jsem si namohl při zvedání záda, v sobotu to bolelo a v neděli jsem se už chvílema nemohl hýbat. Zajel jsem do Lidlu kvůli jídlu a v tomhle stavu jsem tam uviděl masážní podložku s vyhříváním za 699,- pro použiti v autě (do normální autozásuvky) i na obyčejném křesle (adaptér na normální síť). Záda bolely, cena se zdála být přijatelná, tak jsem to risknul. Doma jsem to hodil na pracovní křeslo, zapnul. Má to v boku ovládací pult s displejem s podsvícením, kde se dá zapnout vyhřívání a navolit 1 z osmi programů. Většina těch programů masírovala na můj vkus až moc silně, ale dalo se vybrat. Ten den jsem si to zapnul 2x po 30 minutách, úleva byla okamžitá, v pondělí už bolesti prošly a dnes už necítím nic.

Považuju to vzhledem k ceně a funkčnosti za překvapivě dobrou věc, ještě si to vyzkouším v autě, třeba to bude dobrý zpříjemnění. I kdybych to ale použil jen občas doma, tak za sebe dávám palec nahoru.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 2. 2011 18:03

Tak na Kladně už ji dneska neměli...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 1. 2. 2011 18:32

V HK ještě po obědě ano.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 1. 2. 2011 22:56

O tom potahu jsem taky uvažoval. Sice vyhřívané sedačky nejsou moc na potenci, ale dvě děcka už doma mám. :hm
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 2. 2011 08:15

potence a plodnost jsou dve rozdilne veci! :)
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka