LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Surik4t4 21. 3. 2020 19:22

Někdo zkušenost s kolečkovými bruslemi z Lidlu?
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 21. 3. 2020 19:54

Dětský jsou v pohodě.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 3. 2020 08:52

Koupil jsem stolní dvou kotoučovou brusku od Pakrside a jeden kotouč hází cca 1,5 mm což způsobuje "pochodování" brusky na hladkém povrchu, i když má pryžové nožky. Bude se dát na takové brusce občas něco nabrousit či reklamovat?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod antonsek 22. 3. 2020 10:47

Zkus ten kotouč povolit a znovu utáhnout, nebo obrátit, anebo vyměnit. Pokud nehází přímo hřídel, tak by jedno z toho mělo pomoci.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Huclik 4. 6. 2020 12:03

Mám z Lidlu Gola sadu a jsem s ní maximálně spokojený, dal jsem na doporučení kamaráda co se vyzná a jako musím uznat, že kvalita dobrá.
Huclik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 6. 2020 06:54

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s grilem LANDMANN, teď je na eshopu. Já mám nejlepší zkušenosti s WEBER ale cena je naprosto jinde.
Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 13. 8. 2020 17:34

Přijedou KLADEŇÁCÍÍÍ ! Dycky MOST !! Dáša válí... https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-s ... evaka.html

LIDL Unhošť nově otevřená prodejna SLEVA 20% 14D na všechno (mimo letáky a cigára)
platí v termínu 10.-24.8.2020
Po dobu dvou týdnů po otevření se návštěvníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto nově otevřenou prodejnu. Půjde například o 20% slevu na většinu nabízeného zboží.
https://spolecnost.lidl.cz/pro-novinare ... -v-unhosti
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod vencaxxx 2. 11. 2020 14:40

PULPANM píše:Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s grilem LANDMANN, teď je na eshopu. Já mám nejlepší zkušenosti s WEBER ale cena je naprosto jinde.
Díky

Mel jsem ho a zdál se OK, ale používal jsem ho jen krátce. Co mi trochu vadilo byla absence ty litinový desky nebo roštu místo toho je tam jen takiva ta klasická mřížka což není na spoustu věcí úplně ideální. Ale nějaká kompatibilní by se dala asi dokoupit.

-- 2. 11. 2020 14:42 --

Pravý Tomáš Marný píše:Dobrou chuť ;-). https://www.idnes.cz/ekonomika/test-a-s ... 7_test_rts

Me teda spíš zaujalo tohle :D
https://www.idnes.cz/ekonomika/test-a-s ... bava_idnes
vencaxxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 11. 2020 16:59

Pozitivně mě překvapil infra teploměr za 299,-. Na heurece čínský hračky od 500, který spíše generují náhodná čísla.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 11. 2020 00:06

Sorry, ale já si myslím, že žádný infračervený teploměr neměří správně.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pezos 4. 11. 2020 22:03

Po mnohých dobrých recenzích z minulosti na ústní vodu Dentalux jsem ji dal šanci, ale pravděpodobně změnili dodavatele a v současnosti rozhodně nedoporučuji.
Láhev tvarem připomíná Listerine, výrobce je "Cosmolux Deutschland GmBH"

Koupil jsem (tmavě) zelenou variantu "fresh mint", na rozdíl od minulosti obsahuje alkohol. No, to bych možná i přežil. Ale zarazila mě naprosto příšerná chemická "vůně" po otevření, kterou bych čekal spíš od nějaké stavební chemie. Po prvním použití jsem se přesvědčil, že druhou šanci ji nedám (vím, že s alkoholem to vždy štípe, ale toto bylo na mě prostě moc).

Myslíte, že je to jen nějaká vadná šarže, nebo opravdu to od dob vychvalovaného Dentaluxu tak moc kleslo?
Pezos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 11. 2020 22:10

myslím, že se prodává var. s alkoholem i bez
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 4. 11. 2020 23:13

Mám to stejně, víc než pár vteřin ji v puse nedám.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 11. 2020 05:50

Sorry za OT, ale má ta voda nějaký účinek nebo je to něco jako multivitamín alá drahá moč? Za celej život nemám jediný kaz, tu vodu jsem vyzkoušel asi pětkrát a kromě chemické pachuti mi to asi nic nedalo.
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka