LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 1. 2017 17:40

Ja take pravidelne dobijim nabijeckou z Lidlu, hlavne v zime, jezdim totiz kratke trasy, vyhoda je, ze je to automat, nemusis nic hlidat a ani odpojovat baterii z vozidla.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Franklin 13. 1. 2017 00:09

No tak hlavně že to máš pohodlné a že tě to stálo jen pár korun. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 1. 2017 07:49

Myslím, že to moc hrotíte. Loni jsem vymlátil baterku tak, že jsem zapomněl rozsvíceno. Nevím, co si teda představit pod pojmem "totálně vybitá baterie" (když je vybitá, tak je prostě vybitá, ne?), každopádně auto vůbec netočilo. Přes noc jsem to nechal na LIDL nabíječce a ráno jsem nastartoval jako za mlada.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi 21. 1. 2017 22:09

vonku bolo -35, druhy den som startoval a vytal baterku do nuly.
O tyzden som kupil lidl nabijacku, vybral baterku, napojil nabijacku, nabijala skoro den a vlozil do auta a nastartovalo ako nic :)
ja som teda spokojny s nou. cela rodina si ponabijala...
iggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 21. 1. 2017 22:21

Jsi rozený technický talent, jenom jedna poznámka, jak jsi prisel na to to vybití do nuly .... kolik jsi nameril zbytkové napětí ?
proboha - pokud by to tak bylo muzes ji hodit do nejblizsiho kontejneru ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iggi 21. 1. 2017 22:28

No, talent Vasek
Pre auto do nuly znamená že už nepretočí štartér, neotvorí auto diaľkové ani interiérové svetlo nesvieti. Zvyšok ma nezaujíma
iggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 1. 2017 15:58

Mrknul jsem do nově postaveného (na místě starého) Lidlu na Kbelské a celkem to vypadá podobně jako předtím, wau efekt to ve mně nezanechalo. Ale 20% sleva na vše mimo věci v letáku je fajn.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 22. 1. 2017 16:51

Na věci z letáku ta sleva také platí, krom potravin nebo drogerie :tleskani
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 1. 2017 17:26

je to možné, ten jejich disclaimer lze vykládat různě a v praxi jsem to nezkoumal :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 22. 1. 2017 17:30

Potvrzeno na účtence (bral jsem z letáku LED lampičky). Chtělo by to do 2 týdnů akci na něco většího ;-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 22. 1. 2017 21:19

Ta 20% sleva je kde?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 1. 2017 21:50

Slevu 20% dává Lidl ve všech prodejnách, které byly otevřeny po dlouhodobé rekonstrukci.
Sleva platí 3 týdny ode dne otevření modernizované prodejny.
Tak například prodejna Praha 9 — Kbelská byla otevřena v pondělí 16.1.2017 a sleva 20% bude platit až do neděle 5.2.2017.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 1. 2017 09:46

To u nás zítra jednu zavírají. Očekával bych slevu spíš před uzavřením, ať to nemusí zbytečně převážet. :hm
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 26. 1. 2017 14:51

U nás teď mají kuchyňský robot Silver Crest za 5990,-. Chytřejší než já, míchá, šlehá, seká, má integrovanou váhu a nějaký ohřev. Ví někdo co je to zač? (Nezajímají mne ani ten cutter za pětikilo ani starší model robota co měli za 2500-2700 v minulých měsících a letech).
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod llubik 30. 1. 2017 10:16

V Lidli maly bezsackovy vysavac, myslim Dirt Dewil, take male cervene cudo . . . skusenosti?
llubik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků