Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 7. 2018 14:41

jichaj píše:culibrk: pri registraci zvolis bonus 800 a na pobocce ti ho aktivuji znovu.. chyba to neni.

BeznyFrantaUzivatel
4. 7. 2018 18:09
Mě tam také pořád svítí ta jakoby nová osmistovka, viz screeny

Mně tam nic nesvítí. Na pobočce jen dokončila registraci a oskenovala občanku. 200 Kč jsem prosázel a 1300 Kč si poslal na svůj účet. Už tam na webu i vidím že bonus 500 Kč a 800 Kč byl vyčerpán. Škoda teď si ho ( ten druhý bonus 800 Kč) už asi aktivovat nemůžu?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 5. 7. 2018 14:52

Ja to udelal tak ze... zalozil jsem konto, nabil jsem 200, vsadil 200, pripsano 800. Pak jsem sel na pobocku, dokoncit registraci. Tam se me ptal typek na bonus, tak jsem rikal ze chci bonus800 + 500 za dokonceni registrace, zadal do nejake kolonky bonus800 a me pak prisla nabidka na druhy bonus, kde jsem opakoval postup, nabit 200, vsadit 200, pripsano 800 a hned komplet vyber vseho na muj ucet. Na ucte vse za cca 12 hodin od zadani pozadavku.
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 7. 2018 22:02

Tak jsem odpoledne poslal kartou těch druhých 200, nechtělo se mi čekat na nějaký fotbal a tak hned vsadil na live tenis někde v půlce druhého setu při kurzu 1,58 na výhru Cibulkové, a vypad ven. Teď koukám, že mám na kontě 1116, takže mi těch druhých 800 dali i jsem opět k tomu ještě vyhrál.
Protože přes banku by to šlo až v pondělí, zadal jsem si tedy v PC že chci výběr celé částky na pobočce, hned ale přišla sms: "jméno - Vaše žádost o výplatu 1116,00 Kč podléhá autorizaci. O dalším postupu Vás budeme informovat."
Takže buď je to běžná věc (předchozí výplatu jsem chtěl na účet), nebo je nějaký problém v tom, že by mě měli umožnit si stáhnout ten 800 bonus aniž bych ho napřed protáh přes sázky. Tak uvidím zítra, jestli mi do té doby od nich něco přijde, nebo co mi řeknou na místní pobočce, kolem které v poledne stejně tak jako tak pojedu.
BeznyFrantaUzivatel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 7. 2018 23:46

chnapka_cz píše:Ja to udelal tak ze... zalozil jsem konto, nabil jsem 200, vsadil 200, pripsano 800. Pak jsem sel na pobocku, dokoncit registraci. Tam se me ptal typek na bonus, tak jsem rikal ze chci bonus800 + 500 za dokonceni registrace, zadal do nejake kolonky bonus800 a me pak prisla nabidka na druhy bonus, kde jsem opakoval postup, nabit 200, vsadit 200, pripsano 800 a hned komplet vyber vseho na muj ucet. Na ucte vse za cca 12 hodin od zadani pozadavku.

Měl jsem stejný postup ;-), jen s tím rozdílem, že jsem zatím vybral litr na pobočce a zbytek tam nechal. Mimochodem taky mi přisla nejdříve sms o ověření a až po cca. 10 min o schválení.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 6. 7. 2018 13:32

chnapka_cz píše:Ja to udelal tak ze... zalozil jsem konto, nabil jsem 200, vsadil 200, pripsano 800. Pak jsem sel na pobocku, dokoncit registraci. Tam se me ptal typek na bonus, tak jsem rikal ze chci bonus800 + 500 za dokonceni registrace, zadal do nejake kolonky bonus800 a me pak prisla nabidka na druhy bonus, kde jsem opakoval postup, nabit 200, vsadit 200, pripsano 800 a hned komplet vyber vseho na muj ucet. Na ucte vse za cca 12 hodin od zadani pozadavku.

jj, presne tak se to ma delat.. pro odstraneni rizika sazim vzdy po 100kc na tenis kurzy proti sobe (na vyhru i prohru pri kurzu kolem 1,9)..pak je jistych cca 190 ze vsazenych 200kc

to same se da udelat u tipsportu.. z nabidnutych 1000 je pak 950kc k vyberu..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 6. 7. 2018 13:36

jichaj: jen pro jistotu - chápeš, že nemáš jistotu výhry 190Kč (jak jsi psal minule), ale jistotu prohry 10Kč? Tím nezpochybňuji strategii při potřebě protočení - jen prezentaci ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 6. 7. 2018 13:45

je to tak.. vyhraju 190 v jedne sazce v druhe 100 prohraju.. :)
nejhur ale muzu byt tech - 10kc jak pises..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 7. 2018 16:16

Ten druhý bonus 800Kč, tedy rozuměj přiznaný podruhé, vám nabídli v originál provozovně Fortuna ? Nebo i v malé franšíze na maloměstě či jak tu někdo psal "hospodě" ?? Tak jsem vsadil na Francii dnes, tak ...
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 6. 7. 2018 16:21

To jsou asi vsechno fransizy.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 7. 2018 17:08

jichaj píše:je to tak.. vyhraju 190 v jedne sazce v druhe 100 prohraju.. :)
nejhur ale muzu byt tech - 10kc jak pises..

pokud je to u jedné sázkovky, tak asi ano... v minulosti šly takto točit bonusy různých společností a zrovna tenis byl nebezpečnej - jeden hráč skrečoval a tak u jedné sázkovky sázka propadla, u druhé se počítal jen první set, v nemž protihráč (a sázka na něj) prohrál, takže ve finále prohrály oba tikety.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 6. 7. 2018 17:09

redhaven píše:Ten druhý bonus 800Kč, tedy rozuměj přiznaný podruhé, vám nabídli v originál provozovně Fortuna ? Nebo i v malé franšíze na maloměstě či jak tu někdo psal "hospodě" ?? Tak jsem vsadil na Francii dnes, tak ...

Ano, paní se sama ptala, zda chci využít nějaké promo akce a pak při dokončení registrace zadala bonus800.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 7. 2018 17:25

cz01: Nu ale, co ano ? Ano ve velké provozovně ve velkém městě nebo ve franšíze na malém městě? (to mě zejména zajímalo) ;-)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 6. 7. 2018 18:34

Nojo no, skoda ze to clovek nevedel drive, jak ziskat bonus 800 dvakrat.

Francie vyhrala, takze jsem vydelal cca 2100 Kc v Tipsportu. Vsadil jsem 100 Kc vklad + 1000 Kc vstupni bonus za registraci. o<:)
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 7. 2018 19:24

Pri registraci na pobocce po me chtel nejakou fortuna kartu, ze bez ni nejde registrace dokoncit. To jsem zas narazil na nejakyho vola co? Jak dlouho uz se takhle registruje? 2 roky?
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 6. 7. 2018 20:15

redhaven píše:cz01: Nu ale, co ano ? Ano ve velké provozovně ve velkém městě nebo ve franšíze na malém městě? (to mě zejména zajímalo) ;-)

Provozovna ve větším městě 100 000 obyvatel.

Pri registraci na pobocce po me chtel nejakou fortuna kartu, ze bez ni nejde registrace dokoncit. To jsem zas narazil na nejakyho vola co? Jak dlouho uz se takhle registruje? 2 roky?
Nic takového jsem nepotřeboval, naopak na konci procesu jsem dostal fortuna kartu.
cz01
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka