Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod judis 29. 6. 2018 12:46

A co zrusit ucet a zalozit znovu s dalsim bonusem? :hm
Na pobocce mi dala plastovou kartu k uctu. Ta je asi pro internetove sazeni zbytecna ne?
Zitra zapas Francie - Argentina, na koho mam vsadit svych 200 Kc?
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 6. 2018 13:22

Myslím že to bude jednou a navždy, mají tvoje rodné číslo a další akce už budou už jen na úplně nové klienty. ( I když bych mohl na konci prázdnin poslat žádost o úplné vymazání všech mých osobních údajů a odvolat se na GDPR.) Vsaď cokoli co má kurz větší než 1,5, je to loterie.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 29. 6. 2018 16:14

čulibrk píše:Typical Czech ..... Napiš do Googlu "Fortuna" a můj proklik je reklama na 1. místě, kterou jsem si asi nechal zaplatit. :-)


OK mi jen přišlo divný že to nemají ošetřený ...

Omluva ;-]
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 29. 6. 2018 16:25

Vsadil jsem na Francii, bonus 800 Kč už mám připsán, bonus 500 Kč zatím nikde, no připsat by ho měli do 24 hod. po dokončení registrace, tak je ještě čas.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 29. 6. 2018 18:38

Jen technická - už to tu bylo v souvislosti s MS v ledním hokeji, celkem mne překvapuje kolik účastníku tohohle fóra není registrováno od té doby.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 29. 6. 2018 19:27

no já si dám zítra na španělsko proti rusku, to možná vyjde i ta sázka :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 6. 2018 21:12

blackwork píše:Omluva ;-]


V pohodě, oceňuji a Tleskám. :tleskani
snad 1. omluva co tu vidím.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 30. 6. 2018 07:29

filas81 píše:no já si dám zítra na španělsko proti rusku, to možná vyjde i ta sázka :)


Také jsem dal Španělsko. Nebo dát jedničku na Brazílii. ;)

čulibrk: Díky. :tleskani
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 30. 6. 2018 13:24

Dali mi jen bonus 800 Kč, bonus 500 Kč za ověření na pobočce ne, i když už uběhlo 24 hod., jak jste na tom vy? Podle operátorky Anny mám čekat dva pracovní dny, než mi bude nabídnut.
Chat začal v 14:02:23 - lokální čas návštěvníka
Prosím, vyčkejte na spojení s operátorem.

Dobrý den,
s čím Vám mohu pomoci ?

Návštěvník:Dobrý den, postupoval jsem při registraci podle této internetové stránky:
http://lp.ifortuna.cz/ms-ve-fotbale-2018
Měl bych dostat bonus 800 Kč za registraci po internetu a bonus 500 Kč za ověření na pobočce. Bonus 800 Kč jsem opravdu obdržel, ale bonus 500 Kč jsem neobdržel, přestože ověření na pobočce proběhlo již včera kolem poledne, email o plné aktivaci účtu jsem obdržel včera 29.6.2018 v 13:24 hod., bonus mi podle podmínek akce měl být připsán do 24 hod. od ověření na pobočce, 24 hod. už uběhlo a bonus mi nebyl připsán. Je někde nějaký problém?

Anna:Dobrý den, bonusy jsou nabízeny do 2 pracov. dnů od splnění úplné registrace.

Návštěvník:V podmínkách akce máte ale napsáno, že tento bonus 500 Kč bude aktivován v průběhu 24 hod.

Návštěvník:Výtah z podmínek: 500 Kč na ruku za ověření účtu
1.Tato nabídka platí pouze pro nově registrované hráče s dokončenou registrací (tj. ověřeným hráčským účtem na kamenné pobočce Fortuny).
2.Jedná se o bonus 500 Kč, který bude aktivován na Vašem hráčském účtu v průběhu 24 h od přijetí.

Anna:Od přijetí/nabídnutí bonusu je třeba bonus aktivovat.

Návštěvník:Takže mám tedy čekat dva pracovní dny?

Návštěvník:Dva pracovní dny, než mi bude bonus nabídnut?

Anna:Ano

Návštěvník:OK, děkuji za informace.

Anna:Nemáte zač.
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 30. 6. 2018 15:11

Mně byl nabídnut následující pracovní den po fyzickém ověření na pobočce, možná o víkendu jim to nejede, tak uvidíš v pondělí.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod judis 30. 6. 2018 18:03

Dik za info. Francie vyhrala, takze jsem vyhral asi 420 Kc.
o<:)
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 2. 7. 2018 15:33

Taky čekám na těch 500,- od páteční registrace. 800,- klaplo v pohodě.
Btw zkoušeli jste akci u konkurencniho Tipsportu bonus 1000,-?
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod judis 2. 7. 2018 15:44

A nemusi se tam nejdrive prosazet desetinasobek?
https://www.tipsport.cz/bonusy
judis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 2. 7. 2018 15:48

Jo vypadá to tak... takže nepoužitelný :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod judis 2. 7. 2018 16:09

Bonus 500 už nabídli, hned jsem ho aktivoval a hned ho připsali k zůstatku, takže mám 1794 Kč. :D
800 Kč bonus + 494 Kč výhra + 500 Kč bonus.
Zajímavé je, že podle podmínek bych měl ten bonus také asi nejdříve prosázet. :hm
Využijte 500 Kč během následujících 30 dnů, v opačném případě vám tato nabídka expiruje.
· Tato nabídka platí pro registrované hráče s nově dokončenou registrací, kteří jsou oprávněni uzavírat sázky prostřednictvím internetu.
· Jedná se o bonus 500 Kč, který bude aktivován na Vašem hráčském účtu v průběhu 24 h od přijetí.
· Na aktivaci bonusu máte 10 dnů, jinak nárok na bonus zaniká.
· Využít bonus musíte do 30 dnů od aktivace, jinak nárok na bonus zaniká.
· V případě využití bonusu na kursové sázky není omezení výše min. kursu nebo typu sázky.
· Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto bonusovou nabídku.

500 Kč - Peníze na ruku
1 Připsali jsme Vám na účet 500.0 Kč. Bonus aktivován.
2 Tato nabídka expiruje 1.8.2018 17:04. Pro dokončení je potřeba provést v průběhu 30 dnů jakoukoli sázku.

Ale čulibrk psal, že to šlo hned vybrat, tak to také vyberu. Díky čulibrku. :tleskani
Nebo ty jsi vsadil první sázku až po připsání druhého bonusu?
judis
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků