Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 11. 2019 16:00

A1rh-:
U AliExpress není pravidlem, že přes jejích mobilní aplikaci jsou ceny vždy nižší. Většinou nižší jsou, ale ne vždy. Někdy je to nižší pouze o 0,01 USD, ale bývá ten rozdíl v ceně i více.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 11. 2019 17:19

když jsem vložil zboží do košíku, abych si ověřil celkovou cenu a možnost uplatnění kupónů a zase je potom vyjmul, přestala se mi nabízet možnost uplatnit New User Coupon 3 USD, který ale stále vidím k dispozici v kupónech. Akorát se mi nenabídne k použití v žádném obchodu. Jako by zůstala nějaká informace v cache nebo někde, že už byl použit. Nenabízí se ani přes mobil ani prohlížeč, tak hádám, že to bude zaznamenáno někde u nich :-( Asi jsem přišel o 3 USD ?
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 11. 11. 2019 17:52

Cashback pri prechodu do appky na mobilu funguje, vzdy jsem to delal, ze jsem si v PC hodil zbozi do kosiku, pak na mobilu kliknul v cashback portalu na odkaz, spustilo mi to jejich appku, dokoncil jsem nakup, protoze v kosiku uz zbozi bylo a vetsinou levnejsi nez na PC.
e-ossobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tinkatink 11. 11. 2019 18:32

Jdu trochu pozdě ale 11 % dávají na Bonprixu jenom dneska. https://slevovykupon.net/s/bonprix-cz/? ... 2#28548322
tinkatink
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4everSigma 11. 11. 2019 18:52

xls píše:Moc dík, teď jsem to použil na zahradu, zrovna se to hodilo.

Jsem rád, že se hodilo.
Dnes jsem použil znova na mobilní telefon. Stále to funguje.
Postuju znovu šekovou knížku od Alzy, kdyby chtěl někdo další.
https://pandakupony.cz/obchod/alza-cz

:-) :-)
4everSigma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 11. 2019 09:26

e-ossobne píše:Cashback pri prechodu do appky na mobilu funguje, vzdy jsem to delal, ze jsem si v PC hodil zbozi do kosiku, pak na mobilu kliknul v cashback portalu na odkaz, spustilo mi to jejich appku, dokoncil jsem nakup, protoze v kosiku uz zbozi bylo a vetsinou levnejsi nez na PC.

Aplikace se mi spolehlivě otevřela jen při kliknutí na odkaz z Chrome. Z FF ani vestavěného Xiaomi prohlížeče se jen otevřela další stránka prohlížeče, ne app. Pro oba nákupy bonus připsán, ve výši necelých 3%, nákup cca 40 USD.
Pro nové uživatele Ali je dobrá rada moc nezkoušet přidávat a odebírat z košíku (zkoušel jsem jak to funguje, jak se aplikují a zobrazují použité/elné kupóny. Kromě 3 USD pro New usera jsem záhadně přišel i o 4 USD pro nákup nad 10 USD. Prostě se to asi při nějakém náhledu toho zboží v košíku, nebo pokusu vytvořit objednávku (nedokončenou) použilo a nevrátilo. Chvíli jsem si psal přes chat a poslal nějaké screeny ale na zakoupené zboží už to nikdo nevrátí, max možná pošlou nějaký kupon. Další větší nákupy stejně neplánuji, tak by nebylo kde kupony použít.
Jen pokud bych zas něco většího bral, tak asi lepší někoho fiktivního doporučit a zaregistrovat a za ty kupóny, které obdrží, nákup zrealizovat.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 11. 2019 10:07

A1rh- píše:Aplikace se mi spolehlivě otevřela jen při kliknutí na odkaz z Chrome. Z FF ani vestavěného Xiaomi prohlížeče se jen otevřela další stránka prohlížeče, ne app.
Tak to by mne ani nenapadlo, že po kliknutí na odkaz v prohlížeči se otevře aplikace. Já na AliExpress v mobilu lezu přímo z jejích aplikace.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 11. 2019 15:03

jenže já se prokliknu z Tipli a mám další slevu.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 11. 2019 20:30

A1rh-:
Z toho Tipli máš slevu nebo provizi z nákupu na tom AliExpressu?
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 11. 2019 21:26

vratku :roll:
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 13. 11. 2019 10:23

Nejlepsi sleva je usd za 15kc :@)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 11. 2019 13:14

pokud je tak můžeš koupit dnes, tak super.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4everSigma 13. 11. 2019 16:35

Na Alze dnes začal Black Friday, hodně zboží je ve slevě, ale limitovaný počet kusů.
https://www.alza.cz/black-friday?idp=57 ... er_id=1569

Pravděpodobně tato akce nejde zkopírovat se slevovou knížkou. Pokud by Vám to šlo, dejte vědět. :?: :!:
https://pandakupony.cz/obchod/alza-cz

o<:) o<:)
4everSigma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 13. 11. 2019 19:34

4everSigma: kombinovat to šlo, ale jen dopoledne. Teď už to omezili.
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tramvaj 14. 11. 2019 11:16

Víte, co mě mrzí. Člověk se podívá na 3. nejprodávanější produkt v Black Friday akci.

Xiaomi Mi Band 4 za 879 Kč
https://www.alza.cz/xiaomi-mi-band-4-d5626418.htm

Wow fajn.Pak koukne na Heuréku a on to i ten předražený mall a datart má za úplně stejnou cenu :-(
https://chytre-naramky.heureka.cz/xiaomi-mi-band-4/

A plno eshopů s počtem recenzí nad 5000 na heuréce to má dokonce i o stovku levněji.

Když černý pátek tak snad jedu na dřeň a nebo se o to aspoň snažím :shock: Snad najdu něco, co se mi bude hodit a bude to opravdu černý pátek na alza.
Tramvaj
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka