Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2017 18:47

Něco podobného se mi povedlo takhle spáchat vloni, akorát kombinace byla trochu jiná, kromě jiného tam byla sleva z U-šetřete.cz od UCB - a jak se tak dívám, tak nyní je tam taky ještě 3 % (platná do konce roku), takže mělo by to ještě jít nakombinovat i s ní (kdo má vydanou kartu MC od UCB, tak si je aktivovat slevu na U-šetřete a pokud je přidaná do specials.cz, tak by měly být přiznány obě slevy, ty 3 % pak na účet navázaný ke kartě a od Priceless Specials do toho jejich účtu)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod pivinecek 27. 10. 2017 19:03

Ahoj, mám možnost nakoupit jízdenky na Leo express se slevou cca 30 % oproti běžné jízdence. Ceny jsou různé - špička, pátky, pondělky, podle obsazenosti spoje, ale vždy jsou levnější o cca 30 % oproti běžné jízdence. Kdo kupuje jízdenky na poslední chvíli tak hodně ušetří, hlavně ve špičkách. Cena je za nákupku, nic nechci navíc. Kontakt na mail servisserver@seznam.cz
napište datum kdy chcete jet, kolik osob, odkud kam a čas odjezdu a obratem vám sdělím cenu.
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 27. 10. 2017 19:53

mojmax: mně to teda kombinaci O2 Extra a VratnePenize nevzalo. Na Vratných bylo zamítnuto...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod brri 27. 10. 2017 20:03

Jo to pisi v podminkach vsech tehle vratnych serveru, ze se nesmi pouzit slevovy kupon.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 27. 10. 2017 21:10

Thom píše:mojmax: mně to teda kombinaci O2 Extra a VratnePenize nevzalo. Na Vratných bylo zamítnuto...

Mě to původně bylo na vratných také zamítnuto, ale po reklamaci uznáno, takže sosnuta sleva na vratných, sleva extrakyslíkofirmy, Priceles a vratka na kreditce 8-) ... Ve finále to až takový vývar nejni, páč pilulkové při obdobných akcích nenápadně nápadně zdraží a v reálu nákup zboží vyjde jen o něco málo levněji, než jinde :-)
Alfréd z hor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 27. 10. 2017 21:29

Aktualne slena 10% v Euronics. V kombinaci s Eon kreditkou ještě lepší...
jan.za
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brri 27. 10. 2017 21:41

Ja bych potreboval slevu v Datartu k te darkove karte, co jsem dostal. :D
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 28. 10. 2017 12:23

jan.za píše:Aktualne slena 10% v Euronics. V kombinaci s Eon kreditkou ještě lepší...

V Euronics akce Češi sobě! v pátek a sobotu 27.-28. 10. 2017: 10% sleva na domácí spotřebiče, televize, mobilní telefony a další elektro nebo 5% sleva na produkty Apple, herní konzole a hry.
https://www.euronics.cz/cesi-sobe-27-28-10-slevy-na-vse-bez-vyjimek/n-1722/
nikko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 10. 2017 14:47

koupil jsem si tam 1500 kupon na xbox live za 1194,- (+ další 4% za nákup eon kartou), dobrá akce :)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod MonikaDankova 30. 10. 2017 14:45

doporučuji https://www.plnapenezenka.cz/akce/ cashback portál, zrovna na této stránce najdete veškeré akce a kupony, každý den to aktualizují, nebo přejděte na nějaký konkrétní eshop a podívejte se přímo na něj a hlavně, ikdyž nenajdete akci u nějakýho eshopu, nevadí, ptž cashback máte vždy :tleskani :tleskani
MonikaDankova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cziy 30. 10. 2017 15:54

No to prave cashback nemas vzdy, kdyz pouzijes slevovy kupon, jsi bez cashbacku.
cziy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nikko 30. 10. 2017 23:14

Na Audioteka.com je akce Halloweenský týden na hororové audioknihy - sleva na vybrané tituly, audiokniha Touha zdarma. 30.10.-5.11.2017.
https://audioteka.com/cz/collection/top-audioknihy
nikko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 31. 10. 2017 09:02

Sháním iPhone SE. Máte nějaký tip, jak se dostat na nižší cenu než je na Heurece - tedy pod 7500 Kč?
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 1. 11. 2017 04:45

ab84 píše:Sháním iPhone SE. Máte nějaký tip, jak se dostat na nižší cenu než je na Heurece - tedy pod 7500 Kč?

Někdy jsou nové mobily levně na Aukro.cz, nabízí je lidi, kteří ho dostali jako nevhodný dárek apod.
nikko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasary 1. 11. 2017 17:22

Chceš kvalitní fotbavové dresy za skvělou cenu?

Tak se podívej na https://www.elmontyouthsoccer.com/franc ... Deals.html

Zadej kupon martin005 nebo gift05 a získej slevu 5$.

Když nakoupíš za nejméně 50$, získáš další slevu 10$.
Vasary
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka