Slevy na pohonné hmoty

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hangrybirds 20. 10. 2014 19:53

Doufám, že počítá hlavně sebe. Protože tolik nesmyslných keců se opravdu ani na těch novinkách nevidí.
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 20. 10. 2014 21:03

Zajimave, mam k dispozici dlouhodoba cisla, kdy na benzin z TankOno jsem najel vice, nez na palivo z OMV. A vzhledem k objemu motoru ty zmeny jsou realne poznat.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Thom 20. 10. 2014 21:10

Sakra už s tím OT jděte víte kam.

K věci: padesát haléřů slevu na Agipu můžete mít i s aplikací Portmonka.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 20. 10. 2014 22:49

Na stejné trase za stejných podmínek (v noci) mám u Tank ONO o 0,9l vyšší spotřeba a svítí mi kontrolka chudé směsi. Benzín 2.7 230kW dva šneky. Takže vzhledem k objemu je to i u mě reálně poznat.
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 10. 2014 09:32

Thom píše:Sakra už s tím OT jděte víte kam.

K věci: padesát haléřů slevu na Agipu můžete mít i s aplikací Portmonka.

máš prosím odkaz? při hledání jsem se dostal akorát k další slevě u Agipu od slevy.dnes.cz, ale to platí už jen do konce října, tak to do článku ani dávat nebudu, na Agip jsou tam i jiné dlouhodoběji dostupné slevy, ale tu portmonku bych přidal, pokud to taky není jen na pár dní
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 21. 10. 2014 09:45

Bohužel odkaz z toho nevytáhnu, je to v kartě Kupóny. A je to bohužel stejné jako na iDnes, je jen do konce října.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 10. 2014 11:09

hangrybirds: a jaka je to vzdalenost? A nemas nahodou pro motor predepsany N98?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 10. 2014 17:13

Už jsem to v té Portmonce našel, po nainstalování do mobilu už to bylo velmi rychlé, ale na webu bez aplikace jsem k tomu nenašel nic, takže asi pro běžného uživatele jednodušší kupon z slevy dnes

dnes večer chci vyzkoušet u agipu kombinaci O2 a GE kreditky
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 10. 2014 18:55

Já prostě pumpaři řeknu, že mám O2 výhody a budu platit kartou.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 10. 2014 22:25

tak jsem dneska zkoušel ten Agip, nějak jsem to neodhadl a měl jen 26 litrů, takže oficiálně by kupon od O2 neměl platit, v tu chvíli mě nenapadlo to i tak vyzkoušet, ale rychle jsem hledal náhradní aspoň na těch 50 haléřů na rychlo, kupon z Portmonky je dle mého totožný jako na slevy dnes, i tam u něj je logo slevy dnes.

Nicméně kombinace slevy 0,5 Kč na litr za portmonku a platba GE kreditkou s vratkou 7% nebyl problém
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 6. 11. 2014 15:52

tak dnes opět AGIP a protože tam začnu tankovat pravidelně, tak jsem si nechal udělat i tu jejich věrnostní kartičku, kombinace sleva od O2, body na věrnostní program a platba GE kreditkou naprosto v pohodě

dokonce i v katalogu odměn doporučují kombinace sbírání bodů na věrnostní kartu a platbu GE kreditkou s 3% bonusem (já mám 7%, ale to je je jen dočasné), takže to je určitě v klidu a ta sleva od O2 k tomu taky nevadí
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 19. 5. 2015 17:53

sleva 1Kč/litr za 10 ibodů u OMV
ale chtělo by to něco lepšího, u MOLu tankovat nebudu
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod guru jára 19. 5. 2015 19:06

Vyhodnejsi nez tyhle slevy u drahych pump je jezdit k levnejsi pumpe. Tank Ono. 8-)
guru jára
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 7. 2015 21:03

...jedou třicet kiláků pro LEVNĚJŠÍ BEN-ZÍN...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 7. 2015 22:03

tomasvlasak píše:tak dnes opět AGIP a protože tam začnu tankovat pravidelně, tak jsem si nechal udělat i tu jejich věrnostní kartičku

Tak si z té kartičky nezapomeň fofrem vybrat body, 30.7.2015 jejich věrnostní program (a značka Agip) končí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka