Slevy na pohonné hmoty

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 31. 1. 2016 22:11

At si to michaji jak chteji, ja jezdim nyni za 11,9 Kc/l LPG.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 1. 2. 2016 10:57

Furt zelena Felda? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 1. 2. 2016 16:02

Kvalitni koncernove vozidlo, zadny asijsky kram. 8-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 2. 2016 16:11

Jistě, pane soudce.
:twisted: :twisted: :twisted:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 2. 2016 20:43

Já teda čtu nejvíc o překročení limitu síry. Ale to bude tím LPG :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 2. 2016 12:10

Pro nevěřící Tomášky...

Doporučuji i diskuzi pod článkem. Ale naprosto chápu, že pro některé méně chápavé jedince jsou to všichni diskutéři placení onou sítí čerpacích stanic 8-P .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 11. 2. 2016 12:58

To bych musel mít Tank ONO nějak poblíž. Nejbližší mam v Praze v Měcholupech a to je z ruky. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 2. 2016 13:15

Já bohužel taky... BTW před nějakými 3 roky se je snažila konkurence v severních Čechách položit tím, že držela stejné ceny... Vydržela to ani ne půl roku. Hezké je porovnání průměrných tržeb na jednu pumpu - ÖMV má třetinovou... No ale zase se tam zaměstnanci nepředřou :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 11. 2. 2016 14:07

U TankOno beru nepravidelně, při cestě do Krkonoš, pumpa Sukorady u Mladé Boleslavi. I těch 10 minut ve frontě vydržím stát, ušetřím cca stovku oproti jiným levným pumpám (Globus, Makro). Ale nechápu, proč nepoužívají nějaké rychlejší pistole, načerpání 50litrové nádrže trvá snad i tři minuty, hrůza děs, pomalejší čerpání jsem nikde nezažil.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 2. 2016 15:28

Mam tedy jinou zkusenost, se sluzebnimi auty musime tankovat tam, kde jsou nejlevnejsi v nasem sluzebnim obvodu a zaroven berou karty CCS, takze tankujeme pouze u Tank Ono, zadnou frontu vetsi nez u jinych cerpacich stanic v okoli jsem tam nikdy nezazil a plna nadrz u Octavie je natankovana hned, odhaduji nejdele do minuty.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 2. 2016 16:07

zadnou frontu vetsi nez u jinych cerpacich stanic v okoli jsem tam nikdy nezazil

Njn, ve dvě ráno asi bývají fronty na málokteré benzínce... Moje zkušenost naopak je, že u Tank ONO stojí u každého stojanu 2-4 auta, u jiných pump obvykle 0-2 na celé stanici.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 2. 2016 16:09

No moje zkusenost je, ze je vzdycky jeden z tech sesti stojanu prazdny.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 11. 2. 2016 16:33

v Měcholupech to obvykle blokuje i příjezdovou komunikaci, 15-20 minut čekání naprosto normální
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 2. 2016 18:57

tam je to kouzelný no... když beru LPG, stojím ve frontě poprvé, když chci odjet, stojím podruhé, protože výjezd je přes stojany s benzínem/naftou :oboze jezdím tam pouze "mimo špičku" jinak mi ta ušetřená koruna (x30 litrů) oproti pumpě ve Štěrboholích za ten čas nestojí
Naposledy upravil wit.cz dne 11. 2. 2016 18:58, celkově upraveno 1
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 11. 2. 2016 18:57

Tomáš Marný píše:zadnou frontu vetsi nez u jinych cerpacich stanic v okoli jsem tam nikdy nezazil

Njn, ve dvě ráno asi bývají fronty na málokteré benzínce... Moje zkušenost naopak je, že u Tank ONO stojí u každého stojanu 2-4 auta, u jiných pump obvykle 0-2 na celé stanici.


Skutečně záleží kde ta stanice je. A skutečně existují "Tank Ona" kam lze přijet a jsou třeba 2 stojany volné.
Bobby Deerfield
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků