Cashback

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 20. 3. 2015 08:15

musím ocenit zakaznickou poodporu plnapenezenka.cz ze vyřešila cashbeck který nebyl připsán. Vše bylo připsáno ten dan takže palec na horu
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 20. 3. 2015 23:01

já jen přidávám osobní zkušenost s refundem, výplata odeslána asi 14 dní po požádání, ale osobně spíš doporučuji plnou peněženku, protože zde připsané odměny nevyprší a můžete tak sbírat cashback klidně po malých částkách dlouhou dobu a stejně je to i s doporučením, vámi doporučený uživatel si musí vydělat 50 kč na odměnách a poté vy dostanete 200 kč a opět platí, že na to má libovolnou dobu (u refunda odměna za přivedení uživatele po 3 měsících expiruje a kdyby požadovaný obrat nákupů splnit třeba během 5. měsíce tak stejně nic nedostanete), ale zas na druhou stranu u plné peněženky lze za doporučení dostat jen 2000 kč za 10 lidí a u refunda je to neomezené

pro nákupy v zahraničí a díky speciálním akcím však nejvíc doporučuju topcashback, kde je možné čas od času získat cashback například 30 dolarů při platbě 7 dolarů a nebo někde dávají "cashback" třeba dolar jen za registrování na partnerskou stránku. V případě zájmu můžete napsat a pošlu vám tipy a můj ref. odkaz (aktuálně tuším tím nově registrovaný nic navíc nezíská, takže jen 10 dolarů pro doporučujícího při splnění podmínek, v únoru bylo i 10 dolarů pro nový účet, možná to zase vrátí)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 4. 2015 12:08

Tak uz zase na plnepenezece se mi podarilo dosahnou limit pro vyplatu.Teda po te co se registrovane odmemny potvrdi.A budu si moci vybrat bonusy za doporuceni.Osobne uz pouzivam jen plnoupenezenku.Tak pokud vite o novinkach u ostatnich systemech dejte vedet dekuji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 4. 2015 16:54

Já zase používám vratnepenize.cz. Už jsem si nastřádal víc jak 300,- a vyplacení proběhlo do několika dnů na účet. Můžu jenom doporučit.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alvarado 5. 5. 2015 02:19

V ČR existuje ještě jeden cashback, nově vznikající a nese název Alvarado.cz - https://www.alvarado.cz/. Zatím se rozjíždí, ale funguje na 100%, do budoucna bude mít i cashback srovnávaní zboží, taková Heureka, která bude vracet peníze zpě z nákupu a navíc, každým nákupem se zařadíte do soutěže o hodnotné ceny ;-)
Alvarado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 5. 2015 06:22

Chci se zeptat kolik je minimum pro cashback penez na uctu dekuju
Alvarado píše:V ČR existuje ještě jeden cashback, nově vznikající a nese název Alvarado.cz - https://www.alvarado.cz/. Zatím se rozjíždí, ale funguje na 100%, do budoucna bude mít i cashback srovnávaní zboží, taková Heureka, která bude vracet peníze zpě z nákupu a navíc, každým nákupem se zařadíte do soutěže o hodnotné ceny ;-)
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Artulinek 7. 5. 2015 16:14

plnapenezenka vyplaci už od koruny
Artulinek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guru jára 7. 5. 2015 21:50

Blbost, po mě chtějí stále, abych dosáhnul 150 Kč.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Artulinek 8. 5. 2015 12:19

já tam teď mám víc, takže nemůžu ozkoušet, ale píšou na
http://www.plnapenezenka.cz/vyplatit-odmeny

Na této stránce získáte přehled všech vašich vyplacených odměn. O výplatu můžete zažádat ihned, již od 1 Kč. Aktuální zůstatek odměn máte stále na očích, zobrazuje se po přihlášení v pravém horním rohu obrazovky.

Pokud žádáte o výplatu minimálně 100 Kč získaných z odměn za své nákupy, automaticky k vaší výplatě přičteme všechny získané bonusové peníze: odměnu 50 Kč za registraci, odměnu 10 Kč za stažení lištičky, potvrzené reklamace a až 2000 Kč za doporučení kamarádům.
Artulinek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guru jára 8. 5. 2015 16:17

Ale tady mi píšou něco jiného:
http://www.plnapenezenka.cz/muj-profil
Registrované odměny - Potvrzené odměny - Vyplacené odměny
27,58 Kč -------------------- 119,75 Kč ------------------- 0,00 Kč
Zatím není možné požádat o výplatu peněz. Pro výplatu získejte prosím na potvrzených odměnách alespoň 30,25 Kč.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Artulinek 10. 5. 2015 18:59

hm, tak to jsou dobré svině, ale možná v tom mají jen bordel
Artulinek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guru jára 10. 5. 2015 19:06

Vycerpej pod 100 Kc a otestuj to pak.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Artulinek 10. 5. 2015 19:51

ok, tak na muj-profil píšou to do 150kč, ale na vyplatit-odmeny si můžu vyplatit i méně. "Nyní si můžete nechat vyplatit 48,05 Kč."
jak to tam máš ty guru jára?
Artulinek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guru jára 10. 5. 2015 20:41

Na této stránce získáte přehled všech vašich vyplacených odměn. O výplatu můžete zažádat ihned, již od 1 Kč. Aktuální zůstatek odměn máte stále na očích, zobrazuje se po přihlášení v pravém horním rohu obrazovky.
Pokud žádáte o výplatu minimálně 100 Kč získaných z odměn za své nákupy, automaticky k vaší výplatě přičteme všechny získané bonusové peníze: odměnu 50 Kč za registraci, odměnu 10 Kč za stažení lištičky, potvrzené reklamace a až 2000 Kč za doporučení kamarádům.

Potvrzené odměny bez bonusů - Potvrzené odměny včetně potvrzených bonusů
69,75 Kč ---------------------------------------------- 119,75 Kč

Pro výplatu odměny vyplňte prosím v nastavení vaše jméno, příjmení, číslo účtu, kód banky a telefonní číslo, na které Vám pošleme informace o potvrzení Vaší žádosti. O výplatu můžete zažádat po doplnění těchto údajů. Peníze odesíláme na váš účet do 3 pracovních dní.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Artulinek 11. 5. 2015 13:35

Tak až vyplníš to číslo účtu, tak by to mělo jít, ale jen těch 69,75.
Artulinek
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků