Cashback

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 18. 5. 2015 11:14

guru jára píše:Vycerpej pod 100 Kc a otestuj to pak.

No vyčerpat to jde.
Pokud chci potvrzené bonusy musím získat 100 z nákupů

-- 18. 5. 2015 12:17 --

CREEDO přidalo rozvoz Pepikova kuchině (Praha) Cash back 6% ( Dáme jídlo 2,5%)
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter2black 8. 6. 2015 17:09

jsem ted na nejakou dobu upoutaný doma tak jsem z dlouhé chvíle
zkoušel jsem nějaké proklikávací portály na další slevy z nákupů na netu:
  • setrimezavas.cz - prý nejštědřejší portál, po cca roce jsem nasbíral minimální 100 pro výběr, nicméně tato firma se sídlem na slovensku se pak přestala ozývat :) takže PODVOD - asi spoléhají na to že na 100 se snima nikdo soudit nebude
  • plnapenezenka.cz - ze skrblíka, průměrné vratky okolo 2%, už jsem na bonusech za registraci nasbíral a 260 ale vybrat se dají až kdyz budete mít vratky alespoň 100 korun - což může chvilku trvat (jestli chcete můžete použít moje doporučení dostanete dalších 50Kč za registraci, ale pochybuju ze mi to nekdy k necemu bude :-D)
  • creedo.cz - jenom zkoušim protože tam má účet moje oblíbená drogerie a mají velké vratky (5% a víc), minimální výběr je ale 300

co vy zkoušeli jste něco na slevy na booking.com?
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alvarado 10. 10. 2015 22:46

Seznam bych doplnil o nově vzniklý cashback portál, neuvěřitelně potenciální hráč s názvem Alvarado.cz - https://www.alvarado.cz/. V nabídce mají neuvěřitelných 535 obchodních partnerů, k dispozici také přes 50 aktivních slevových kuponů, které jdou použít spolu s cashbackem dohromady. Do budoucna se chystá cashback srovnávač zboží, značek a služeb, odměny za nákupy, vernostní programy a další :)

-- 10. 10. 2015 23:52 --

Odpověď pro @D.roak: výplatní minimum je nastaveno od 200 Kč. Co dalšího potřebujete vědět, kdokoli. Rád zodpovím :) Pro více informací navštivte sekci s často kladenými dotazy https://www.alvarado.cz/casto-kladene-otazky

-- 10. 10. 2015 23:55 --

Ještě jedna informace, nedávno jsem sepsal na svých stránkách podrobný popis všech cashback portálů působících v ČR, který naleznete na adrese http://manuelnunez.cz/seznam-cashback-portalu-v-cesku/.
Alvarado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sunshine reggae 11. 10. 2015 07:23

Ale krom předražené kasa.cz tam nemáš žádné známé eshopy.
sunshine reggae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 10. 2015 15:22

creedo.cz vrací u virtuálního mobilního perátora Telestica 4 %
Naposledy upravil D.roak dne 15. 10. 2015 16:42, celkově upraveno 1
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 15. 10. 2015 16:09

Ještě bych chtěl varovat před specials.cz. Když jsem si chtěl vybrat naspořené peníze, tak i přes upomenutí mi nic nepřišlo (mělo příjít před 2 týdny). Vymlouvají se na nějakou "opravu systému u Citi".
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 15. 10. 2015 17:25

ta samá zkušenost pro změnu s RB...prý to jejich karty nepodporují, ale pracují na tom. na výtku, že by to mohli uvést do podmínek předem reagovali na prepnuti na spořící režim :D
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rochus 16. 10. 2015 07:46

Ještě se mě nikdy nestalo abych od spol.Lyoness nedostal/automaticky/ výhody v czk přesně včas !
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alvarado 28. 10. 2015 19:55

@sunshine reggae: no, vedle známé Kasa.cz máme v nabídce dále např. Mt-nábytek.cz, Tescoma.cz, Baťa.cz, Zoot.cz, ČSOB pojišťovnu, Parfemy.cz, dále pak třeba známé DámeJídlo.cz, Rohlik.cz, Pilulka.cz, Bonami.cz, Pepa.cz, cestovní kancelář Alexandria, AliExpress, Booking atd. Pokud vám některý z vašich oblíbených obchodů chybí, nebo typ produktu či služby, napište na info(zavináč)alvarado.cz a pokusíme se obchod nebo daný typ obchodu či služby přidat.
Alvarado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 10. 2015 20:05

Zrovna třeba Kasa dává slevy přes kde koho, tam snad bez slev nikdo nekupuje. I další z těch obchodů dávají slevy třeba klientům T-Mobile nebo Ery - ČSOB.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod knizepan 28. 10. 2015 20:12

Jo je to slabota.
knizepan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alvarado 29. 10. 2015 22:19

@knizepan: hmm...odsoudit je snadné, co tak nějaký návrh koho přidat? :) @myšpulín: na Alvaradu je přes 500 obchodů, určitě se tam pro Vás najde nějaký zajímavý ;)
Alvarado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 10. 2015 22:49

Problém cashback portálů je už v samotném principu, u nás jde především o obchody s deformovanou cenotvorbou - co z toho, že si koupím u sc...ltu povlečení s úžasnou „slevou“ 40 %, když minimálně srovnatelné u obchodíka bez slevy a žádného bonusového schématu či věrnostních karet pořídím levněji.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Taki 30. 10. 2015 05:07

Zrovna těch 40% u Scanquiltu je dobrých.. Není sporu, že bez slev je to velmi drahý obchod, ale s těmi 40% a následně ještě 6% od KK GE to je už ok. Ty věci tam jsou hodně kvalitní..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 30. 10. 2015 12:11

unicredit spustil https://u-setrete.cz plati jak pro debetky tak debetky UCB, prvotni registrace pres IB pak poslou registraci mailem a nakonec na strankach trva to cca. 24 hodin, vyhoda je ze se po registraci slevy nacitaji automaticky
partneři isetos (11% sleva na mac 5% na iphone), liftago (sleva 300), naky sporty atd.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků