Cashback

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Elko79 31. 10. 2015 19:12

Podle mě mají u nás smysl Vratné peníze (silný majitel v pozadí - Mafra) anebo Plná peněženka (slušný tah na branku), viz. třeba článek tady http://www.geeklife.cz/internet/nakupuj ... -cashback/.
Elko79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alvarado 31. 10. 2015 21:33

@fremantle: děkuji za názor. Cashback určitě NENÍ pro všechny, to bereme v potaz. Proto je jasné, že zazní i negativní ohlasy. Kdyby to bylo naopak, bylo by to značně divné.
Alvarado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 14. 11. 2015 22:45

Plnapenzenka.cz docastne je casback z damejidlo.cz mimo
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alvarado 4. 1. 2016 21:26

@D.roak: Na Alvaradu je cashback pro Dáme Jídlo neustále funkční, 2,5% zpět :) https://www.alvarado.cz/damejidlo-cz
Alvarado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod msimcard 5. 3. 2016 14:44

Používá zde někdo Lyoness? Já se zaregistroval a zajímá mi, jestli když opravdu přijdu k těm vybraným partnerům, tak mi tam vystaví tu moji kartu na základě údajů, které jim sdělím.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 2. 2017 20:26

Plnapenezenka je lepsi.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 6. 2. 2017 07:12

Vratnepenize má zase na něco vyšší odměny a někdy pěkné akce (např. 9 % zpět na pilulka.cz)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 6. 2. 2017 08:20

To je Babišovo a s tím pologramotným dráteníkem nechci nic mít. Odměny navíc podle letmého pohledu nijak vyšší nejsou a mají limit pro výplatu 300Kč.

Tipli zase tvrdí, že mají nejvyšší odměny, ale není to pravidlo a po upozornění žoviálním způsobem žvatlají o tom, jak mně dají VIP podmínky a že to tak vždycky není a kdesi cosi.

Ona i ta plnapenezenka uz nekolikaty nakup na mallu nepriznala a dela mrtveho brouka.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 2. 2017 08:53

Cokoliv jsem na plnapenezenka.cz reklamoval, tak mi uznali. Ostatní neznám, nepoužívám.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 6. 2. 2017 09:46

octaviampi píše:To je Babišovo a s tím pologramotným dráteníkem nechci nic mít. Odměny navíc podle letmého pohledu nijak vyšší nejsou a mají limit pro výplatu 300Kč.
.


I kdyby to vlastnil třeba sám nejvyšší, je mi to úplně jedno, hlavní je, že platí. Už jsem vydělal nějakou tu tisícovku...
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 6. 2. 2017 10:26

Za pár drobných podporovat zloděje, hezký.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod MonikaDankova 22. 2. 2017 13:13

Ahoj, za mě osobně nejvíce funguje Plná Peněženka, nikdy žádný problém s výplatou, zákaznická podpora odpovídá do minuty a pokud kupuji něco dražšího vrácena částka je i několik stovek a proč toho nevyužít, když zboží chci koupit tak i tak a tady mám navíc něco zpět... Momentálně za doporučení 300,-, výplata od koruny a více jak 400 obchodů. Vždy jak něco kupuji tak se dívám na eshopy jen přes Plnou Peněženku. :tleskani :tleskani
A jestli tím podporuju zloděje??? Proč? Nákup bych udělala tak i tak, tak proč ne někde kde z toho něco budu mít.
MonikaDankova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 2. 2017 18:18

Pěkná reklama.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 22. 2. 2017 18:56

Ale pravdivá.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 2. 2017 19:09

Vratné peníze jsou tu delší dobu a jsem s nimi spokojenější. Nicméně na Plné peněžence jsem také zaregistrovaný a obě služby kombinuji, podle toho, kde je větší odměna.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků