Cashback

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 24. 11. 2018 20:07

"...každý rok (365 dní) ponecháme prvních 240 Kč, které vyděláte"
a to se fakt voplatí!
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 2. 12. 2018 15:55

Asi jsi nečetl můj příspěvek níže celý, ani celé podmínky na Hamty viď :-)
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 12. 2018 16:52

JAKE MATE ZKUSENOSTI S CASCHBACK REFUNDO DEKUJI
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 30. 12. 2018 19:44

Nervi na nas.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 11. 3. 2019 18:12

Jen pro zajímavost, Mall.cz ukončil činnost ve všech cashbackových programech.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod boromir (novy) 29. 3. 2019 20:46

Mallu je škoda, ale třeba se vrátí do cashbacků.. Já mám dobrou zkušenost s Tipli, kde už jsem dost korun ušetřil a následně i vyplatil na svůj bankovní účet. Výhodou - pro někoho ne, protože ho to otravuje je to, že si do internetového prohlížeče stáhnete doplněk, který "hlídá" abyste neutratili peníze v obchodě, kde můžete s Tipli nějaký ten Cashback získat. Hlavně u Aliexpressu, kde objednávám i známým je příjemné vrácení nějaké té koruny. Ale možná to umí i ostatní cashbacky, já neměl možnost poznat, když jsem spokojený zde.

Někomu se může hodit i srovnání cashback portálů, kde si vybere dle svého gusta..
boromir (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod linas 30. 3. 2019 05:19

Výhodou - pro někoho ne, protože ho to otravuje je to, že si do internetového prohlížeče stáhnete doplněk, který "hlídá" abyste neutratili peníze v obchodě, kde můžete s Tipli nějaký ten Cashback získat.


Tak to bude nějakej k.a.z.i.m.r.d, ne?

OT: ježiš to vytečkování vypadá strašně, ale lepší jak samý hvězdičky ;)
linas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 4. 2019 09:14

Tak Airbank i Unicredit se rozšouply - tentokrát stejný cashback 10 % při nákupu nad 400 Kč v Albertu (pouze supermarket).
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 1. 4. 2019 10:03

Nevím, co by se muselo stát, aby mě to donutilo utratit 400 Kč v Albert supermaketu :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 4. 2019 10:25

To já utratím běžně, takže mně se ta sleva rozhodně vyplatí.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarekVach 1. 4. 2019 11:00

Platební kartu od Air Bank mám, ale přiznám se, že mě ty malé vratky (1-2 %) nikdy nijak nemotivovaly to placení kartou nějak řešit. Jestli se dá získat 10 % zpět za nákup v Albert supermarket při nákupu nad 400 CZK, tak to bych rád začal využívat. Kde se ta sleva dá na kartě zaktivovat? Nějak to v tom systému nemůžu najít.
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 1. 4. 2019 11:03

Aktivovat to lze jen v appce MyAir v sekci odmeny.

Jsem zvedav, jestli mi daji 5% za nakup 28.3. v Albert Hypermarket, kdyz akce skoncila 31.3., ale transakce neni dosud zauctovana.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarekVach 1. 4. 2019 11:13

Díky za info. To MyAir musím stáhnout do mobilu, jo? Nelze to nějak rozchodit ze stolního počítače?
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 4. 2019 11:24

Ano. Ne..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarekVach 1. 4. 2019 11:32

Tak jsem tu aplikaci MyAir stáhnul a v "Odměna" teda zaktivoval tu 10 % slevu u Alberta. To je všechno, co je pro to potřeba udělat? Už jenom platit kartou a na začátku dalšího měsíce přijde refundace oněch 10 % z nákupů v Albert supermarket? A ta sleva platí tedy předpokládám pro všechny nákupy v daném měsíci, ne jen pro ten první, že?
MarekVach
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků