Cashback

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 28. 1. 2015 22:55

dnes refundo požádáno o poslání na účet, jsem zvědavý jak dlouho bude trvat převod
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 31. 1. 2015 11:03

no zasílaj to dvakrát heomadně v měsíci. na plna penezenka uz mall.cz je a pokud se nepletu i vyšší než u ostatní ale to taky srovnali
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 4. 2. 2015 17:47

nevíš kdy to teda zasílají? v nejbližší době se snad k výplatě dohrabu taky
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 2. 2015 20:20

tomasvlasak píše:nevíš kdy to teda zasílají? v nejbližší době se snad k výplatě dohrabu taky

Kolem 5 a 20
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 2. 2015 18:50

5.2 refundo vyplatilo na účet
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 10. 2. 2015 15:55

No u plnapenezenka.cz čekám ješte na potvrzrní registrovaných odměn a taky by mělo dojít k vyplacení
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 12. 2. 2015 15:28

D.roak píše:No u plnapenezenka.cz čekám ješte na potvrzrní registrovaných odměn a taky by mělo dojít k vyplacení

Dneska mam potvrzene odmeny,pozadano o vyplatu na ucet,po podani zadosti na ucet se jeste posledni odmena tak jsem zvedavi jak si s tim poradi.nerad bych ji nechal a zase cekal az se dohrabu na limit
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 13. 2. 2015 15:18

Dneska mi zadali plnapenezenka vyplaceni na ucet, tak az prijde na ucet dam vedet
Jinak plus ze to zasilaji hned a ne jen dvakrat do mesice.pokud neco nakupuju a nekde je to levnejsi ale nenabizi cashbeck tak zkousnu i horsi cenu pokud mi to casback vykompenzuje.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 2. 2015 19:47

http://www.ziskejte.cz minimum pro vyplaceníí 399kč
př MALL male spotrebiče http://www.ziskejte.cz 2 ostatní 1,5
ale nemám žádné zkušenosti
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 15. 2. 2015 21:15

Já doporučuji http://www.topcashback.com/ref/tomasvlasak (je to můj odkaz, hned jen za registraci dostanete 10 dolarů, které Vám uvolní při nasbíraných 10 dolarech z nákupů)

je zde cashback i na ebay, což jsem nikde na českých portálech neviděl, více % na aliexpress, taky třeba banggood a coolicool, kde často nakupuji telefony na základě doporučení z fora mobilmania atd. navíc jsou zde i odměny za registraci na různé portály, takže dostanete třeba 0.5 dolaru jen za puštění nějakého pokru na facebooku (bezplatné) nebo přihlášení do newsleteru MyHabit dostanete 2 dolary
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 2. 2015 21:21

Tak dnes už připsáno na účet
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jirka250 17. 2. 2015 11:59

Tyhle Cashback programy jsou nejsou špatné, ale doporučuji vyzkoušet největší Cashback program na světě - Lyoness. V listopadu prošel kompletní proměnou systému. Má dvě části Lyoness - Cashback program, který šetří peníze z nákupů a Lyconet - síťový marketing na šíření Lyoness. Ve spotřebitelské části jsou si všechny věrnostní programy podobné, ale možnosti vydělávání jsou u Lyoness největší.
jirka250
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 21. 2. 2015 11:30

plnapenezenka ma rozumne nastaveny i program doporučení,tj kolik musí doporučený získat odměn aby doporučovateli potvtdili odměnu za doporučení
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod velkejjarda 22. 2. 2015 08:15

Jsem po prvním nákupu zjistil, že mi plnapenezenka.cz počítá odměnu z nákupu jen z částky bez DPH (tedy obchod asi pošle cenu bez DPH), je to tak správně? Máte to také tak?


Název - Odměna - Objednávka - Zpět - Zvýhodnění
Mall.cz - 69,75 Kč - 1 860,00 Kč - 3,75 % - VIP 50 %
velkejjarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 22. 2. 2015 16:51

ano uvadi na webu ze cashbeck se pocita z objednavky bez DPH
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků