2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 20. 8. 2015 19:45

Jo, poměrně fér nabídka. Jen tam nějak nevidím nic zajímavého kromě té prémie.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 20. 8. 2015 20:06

Tak HC 2% nedává, takže co by od nich člověk čekal. Chtějí potvrzení příjmů od každého?
Jak vlastně dojde k ověření totožnosti, poslání scanu občanky?
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 8. 2015 20:12

STSCHvojkoviceBrod píše:Hmm, ať na to koukám jak chci, tak to vypadá na docela fér nabídku.-

Spíš docela podezřelou, když sami uvádějí, že ji lze po připsání odměny zrušit... Že by netušili, že to spousta lidí udělá?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 20. 8. 2015 20:31

To by lidi dělali i bez upozornění. Ale City by u mě vzbuzovala vetší důvěru, než HC, ty mám zafixované jako lichváře, to je pravda.
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 8. 2015 20:36

Premia karet existuje více "druhů", liší se zřejmě dle způsobu sjednání, každopádně mají v nabídce i typ, u něhož je vedení zdarma v prvním roce a následující při obratu aspoň 36000 Kč v předchozím (klouzavém) roce. S uvážením toho, že vrací 1 % to nemusí být až tak nezajímavá karta, přecejen těch, které mají vratku a vedení zdarma na trhu nikdy nebylo nějak moc. Akorát ta vratka není přímá, ale ve formě pseudohotovosti, a sice poukázek k nákupům u partnerů programu, třeba Tesco. Karta v této akci je pouze s měsíčním poplatkem, takže moc nemá čím zaujmout, vstupní bonus je ale super. Zajímavé, že se HC takhle rozšoupl, na aktuálně probíhající "letní" akci za sjednání KK Clubcard Premium nabízí jen 300 Kč...

Obrázek

STSCHvojkoviceBrod píše:Chtějí potvrzení příjmů od každého?
Jak vlastně dojde k ověření totožnosti, poslání scanu občanky?

Poztvrzení o příjmech nepožadují. Do jejich "IB" Správce financí se po podepsání smlouvy uploadují požadované dokumenty - OP, druhý doklad totožnosti a výpis z bankovního účtu (údajně na něm nemusí být příjmy, pouze nějaké pohyby).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Win10 21. 8. 2015 05:41

To se spíše rozšoupl czc.cz, možná ale jen daruje zákazníkovi celou svoji provizi.
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 21. 8. 2015 07:22

Což se pořád vyplatí, když je tam pak zákazník utratí. Ještě by mě zajímaly ty údajné slevy "až 50%" na další vybrané produkty.
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Win10 23. 8. 2015 07:42

Jinak pozor na tu jejich fintu se splatkovym programem, kterou zakomponovali do smlouvy.
viewtopic.php?p=10802002#p10802002
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2015 08:49

Ve smlouvě mám já u tohoto bodu jasně napsáno: Ne.
Tak tady nešiř paniku :pozor
anonymni

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 8. 2015 10:29

Já taky splátkový program nechtěl a tak ho nemám. Tenhle bod je tam právě pro ty co při nákupu chtějí splátky, pak dostanou tu kartu s tím aktivním splátkovým programem. Stačí říct co chci a zkontrolovat co podepisuji. Pro mě je to už taková rutina.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Win10 23. 8. 2015 19:05

Nojo, me se na to nikdo neptal a rovnou to tam soupli. Ale nevadi mi to, protoze cena nakupu tech 3000 Kc nedosahne.
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 8. 2015 07:05

Přemýšlím, že je konec měsíce - mělo by smysl, pokud karty přijdou tento týden, počkat s jejich aktivací do příštího týdne a vyhnout se tak poplatku za vedení za srpen? :hm

Nejsem si jist, jestli tím nebude zbytečně oddálena pak i výplata bonusu...

EDIT: Tak v souladu s podmínkami by to asi smysl nemělo, bonus by měl být vyplacen do konce následujícího měsíce po nákupu, takže bude-li nakoupeno ještě tento týden, bonus by měl přijít už na konci září...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 24. 8. 2015 13:38

Také jsem o tom přemýšlel. Jde také o to, jestli je pro aplikaci poplatku za vedení KK rozhodující datum podpisu smlouvy nebo datum aktivace KK. Poslední den na nákup v srpnu by měl být pátek 28/08/2015. Tato platba by měla být poté zúčtována do pondělí 31/08/2015 a bonus vyplacen, jak píšeš, do konce září...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 24. 8. 2015 14:38

A prisla uz nekomu ta karta? Me dnes poslali SMS, ze smlouva je potvrzena a at ocekavam kartu postou. Hajzli mi neposlali na bankovni ucet ani tu 1Kc, jsem se na ni tak tesil. :'(
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 8. 2015 14:54

Já jsem uváděl účet u ČSOB a koruna mi tam přišla v průběhu pátečního odpoledne (ten den mi taky přišla ta zpráva o potvrzení smlouvy) jako vnitrobankovní platba (paradoxně, když jako účet pro splácení uvádějí u PPF banky), záleží asi v jaké bance jsi uváděl účet a pravděpodobně ti přijde zítra. Kartu předpokládám, že ještě mít nebudu takto brzy, přinejlepším je budou rozposílat dnes nebo zítra a tudíž bych ji očekával spíš ve druhé polovině týdne...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků