2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 8. 2015 20:46

včera večer jsem vyplňoval žádost a dnes ráno telefon. Já jako student s ŽL a stálou prací bohužel jen na dohodu o provedení práce bez šance

nutný hlavní pracovní poměr a minimální příjem 6 tisíc
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 25. 8. 2015 21:54

Já tohle bazírování na příjmech u kreditek nechápu, buď si myslí, že většina lidí jsou dementi, co si za ten jejich úrok opravdu budou půjčovat, a nebo to tak skutečně je.

Spíš než příjmy by se mělo ověřovat, jestli je ten člověk finančně gramotnej. Jenže to by banky neměli co žrát.
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 8. 2015 22:54

na druhou stranu mě pak zaráží, že i taková mbank mi minulý rok dala kreditku na asi 85 tisíc naprosto bez dokládání, jen požádáno v ib a potvrzeno smskou ... ge mi taky schválila kartu jen dle obratu na účtu a v ib taky nabízí ty úvěry až snad půlmilionu mám předschváleno ... obraty na účtech v desetitisících a tady prostě nezájem, nemám hlavní pracovní poměr, tak prostě smůla
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Win10 26. 8. 2015 02:12

Tak Home Credit jaksi nemá možnost několik měsíců sledovat pohyb peněz na tvém běžném účtu a podle toho vyhodnocovat možnost půjčky.

DirtyKing píše:Tak už mám kartu také doma. Takže za chvíli aktivace a pak hurá nakupovat :-)

// Tak už aktivováno a nakoupeno :-)

Jestli jsi vyrovnal dluh do konce zúčtovacího období, tak pak dej vědět, jestli ti byl účtován měsíční paušální poplatek 49 Kč. :hm
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 26. 8. 2015 04:55

Dluh vyrovnávat nebudu, pošlu tam minimální splátku ve výši 400 Kč, počkám na připsání peněz a pak dám výpověď a za zbylé drobné koupím nějaké rohlíky nebo benzin :-)
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 8. 2015 18:41

myšpulín píše:Toť otázka, taky mě to napadlo. Pak bych dražší věc snadno doplatil pomocí výhodnější kreditky.

Ad dárkové poukazy CZC.
Myslím, že kombinace kdy by se uplatňovaly dárkové poukazy za nákup nějakého zboží a zároveň zbytek doplatit kartou, by nebyla jednoduchá.
Čísla poukázek se zadávají do poznámky k celému nákupu a cena se automaticky neodečte.
To se zřejmě stane až po validaci čísel poukazů někým z CZC (?). Je pak otázka, jaká částka se objeví hned po dokončení objednávky v platební bráně nebo po kliknutí na odkaz v potvrzujícím mailu, kde ta možnost je..
Každopádně já jsem ty poukázky nakoupil, fakt teď nic nepotřebuju :oops:
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond2 26. 8. 2015 20:22

Včera karta přišla, přes telefon aktivována, hned objednán lepší foťák. Dnes vyzvednout a zaplacen. Tak jsem zvědav, zda těch 2500,- připíšou až 30.9. ve 23:59 nebo dříve...abych stačil ještě vypovědět v září...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 8. 2015 20:31

Ta aktivace karty je přes robota nebo se mluví s živým operátorem? Že bych ji aktivoval ještě teď v noci.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 8. 2015 21:05

Mně to nabízí aktivaci v IB... Ale ještě jsem ji nedostal, tak raději nepokouším čerta :-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 8. 2015 04:06

V IB je pouze odkaz ns telefonni cislo a zpetne volani (zavolali za 20 minut)
Aktivace s zivym clovekem, zaverecne zvoleni PIN pres automat.
anonymni

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 8. 2015 05:00

Tak to nechávám na začátek září, manželka si musí rozmyslet jaký mobil vlastně chce.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Win10 27. 8. 2015 07:20

Tak ji kup ty darkove poukazy ne? Je to i lepsi kvuli pripadnemu odstoupeni od smlouvy do 14 dnu.
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 8. 2015 09:41

Musím projít ty podmínky. Klidně počkám na září, na vrácení peněz nespěchám.
Naposledy upravil myšpulín dne 28. 8. 2015 04:48, celkově upraveno 1
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 8. 2015 10:03

Moc těm dárkovým poukazům nedůvěřuji, aspoň teda jejich uplatňování, navím mají omezenou platnost. Má s tím někdo zkušenost při klasické eshop objednávce, kde pak obchodníci stanoví cenu a vrácení zboží? Jinak karta mi taky zatím ještě nepřišla, pokud přijde dnes, tak nakoupím zítra, jinak to taky nechám na září...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod aaischa 27. 8. 2015 14:55

na webu sem se regnul vcera, zatim nikdo nevolal, tak uvidime. snad to este platí.
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků