2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 8. 2015 15:56

Asi toho mají moc, já se registroval ve čtvrtek a volali mně v pondělí odpoledne.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 27. 8. 2015 19:07

Žádal jsem ve čtvrtek, volali v pátek a dnes karta přišla. S aktivací však počkám také až na záři...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 8. 2015 19:44

Mně nakonec přišla karta dnes, už jsem ji aktivoval a zaplatil objednávku... Jinak jsem o ni žádal přesně před týdnem ve čtvrtek.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod refedr 27. 8. 2015 20:32

Jen aby se ti platba zaúčtovala ještě do 08/2015. Já platil včera dopoledne, zboží jsem už v CZC vyzvedl, ale stále vidím platbu v nezaúčtovaných transakcích. :-( Píšou, že to může trvat až 3 pracovní dny. :-(
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 8. 2015 21:22

Domnívám se, že se v pondělí platba zaúčtuje, takže spadne do tohoto měsíce, no uvidíme a pokud by ne, tak by se nemělo taky nic stát, prý by se poplatek za vedení měl účtovat až od měsíce provedení první transakce, akorát bych si pak o měsíc déle počkal na bonus...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod meme1255 27. 8. 2015 22:10

Jako student asi nemám šanci na tu kartu dosáhnout, že?
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 8. 2015 22:30

Student nějaké filozofie nebo podobné zbytečnosti? Student techniky by si totiž přečetl alespoň 2 stránky zpátky a neptal by se jako idiot.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meme1255 27. 8. 2015 22:36

Tomáš Marný: Ne, ještě na VŠ nejsem (na tu techniku směřuji) - postřehl jsem dotaz, ale přehlédl jsem odpověď - „nutný hlavní pracovní poměr a minimální příjem 6 tisíc" - tudíž předpoklad byl správný. Kartu nemohu dostat. No nic. Tak třeba vyjde jiná akce. Poděkováno za odpověď, byť když už si pamatuješ stránku, mohl bys mi ji říci rovnou ;)

PS: Kdybych mohl kontaktovat osobně PM, možná bych mohl osvětlit, proč jsem nehledal tak důkladně, jak mám ve zvyku :-[ :)
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 28. 8. 2015 08:27

Me prisla karta vcera, bohuzel jsem nebyl doma, tak jsem ji nestihl aktivovat. Takze ji snad aktivuji dnes, ale nakup provedu az v zari, chci zkusit, jestli to funguje jako u Cetelemu = platbu okamzite vyrovnat splatkou o stejne vysi a neplatit tak mesicni poplatky. :hm

Jinak tedy ty ceny RAMek u czc docela skacou, kazdy den tam je jina cena, pred tydnem to vybrane zbozi bylo o 100 Kc levnejsi. :-\
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 8. 2015 08:29

A proč by to mělo fungovat jako u Cetelemu? Není k tomu žádný racionální důvod...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod refedr 28. 8. 2015 08:42

Win10 píše:Me prisla karta vcera, bohuzel jsem nebyl doma, tak jsem ji nestihl aktivovat. Takze ji snad aktivuji dnes, ale nakup provedu az v zari, ......


A Home credit ti poděkuje, že jim zaplatíš zbytečně 49,- kč za 08/2015. Aktivuj ji až v září
a budeš platit 49,- až za 09/2015.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 28. 8. 2015 08:44

Tady uz nekdo psal, ze mesicni poplatek se plati az od mesice, kdy byla provedena prvni transakce, pravda otestovane to neni.
viewtopic.php?p=10804665#p10804665
Stejne to ma ale Citibank i Cetelem a tam to otestovane je.
Naposledy upravil Win10 dne 28. 8. 2015 08:51, celkově upraveno 2
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 28. 8. 2015 08:45

fremantle píše:A proč by to mělo fungovat jako u Cetelemu? Není k tomu žádný racionální důvod...

Je to proste moznost. Muzes to sam otestovat. Zaplat 100% splatku do konce zuctovaciho obdobi a uvidis sam. Pak poreferuj.
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 28. 8. 2015 09:07

A není lepší se zeptat na infolince, než tu o tom zbytečně diskutovat?
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 8. 2015 09:42

osobne: Ale Cetelem to deklaruje aspoň jako oficiální záležitost (poplatek není účtován, když karta není v daném měsíci použita - neoficiálně se pod tím rozumí to, že pokud má úvěrový účet před generovaním výpisu nulový nebo kladný zůstatek, tak se tam poplatkování neprojeví bez ohledu na provedené transakce v tom měsíci). U Citibank je to už nedokumentovaná funkce, ale použiješ-li tu kartu jednou, poplatek již účtován bude vždy, teda v závislosti na typu karty.

Nevím, jestli to stihnu vyzkoušet, i pokud splátku pošlu v pondělí a přišla by D+0, tak nevím, jestli by se stihla zaúčtovat (např. v tom zmíněném Cetelemu je splátka zaúčtovaná až následující pracovní den po valutaci), takže už to beru, že těch 49 Kč za vedení holt zaplatím. Příští měsíc už budu zase mít úvěrový účet splacený po vyčerpání bonusu (pokud se mi vůbec transakce u czc.cz zaúčtuje do konce tohoto měsíce) a to už budu mít nachystanou výpověď, aby byla karta ukončena do konce října (co vím, třeba pak zkusím ještě repete :-D )...

-- 28. 8. 2015 10:44 --

DirtyKing: Souhlasím, navíc vyjímečně po zkušenostech s infolinkami se zdá, že operátoři HC jsou aspoň proškoleni a o produktu mají nějaké povědomí. I když pokud by jejich kreditky nějaké "nedokumentované" funkce měly, nejspíš je nebudou prozrazovat... :-)
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků