2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2015 14:39

Mě (zatím?) poplatek za vedení nezaúčtovali... Takže pokud na kartovém účtu není žádný pohyb, pravděpodobně se poplatek opravdu neplatí. Nevím, jestli vůbec dostanu výpis - předpokládám, že by ho měli posílat dnes večer, takže zítra by to snad mohlo být definitivní.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod kubatel10 2. 11. 2015 16:09

Když jsem výpověď zadal na konci října a za říjen mi byl ještě zaúčtován poplatek 49 Kč, je potřeba tento nedoplatek ještě doplácet? Účet mám ve výpovědní lhůtě, stav prémiových Kč mám 50 Kč a ty nevyčerpám, takže by si to mohli strhnout z tohoto, nebo je to jinak?
kubatel10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 11. 2015 16:14

Prémiové Kč opravdu nebudou určeny na úhradu měsíčního poplatku...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2015 18:07

Poukázky (pro 2 osoby) dorazily - datum odeslání 30.10.2015, Pošta Praha 7.

kubatel10: Rád bych věřil, že mohli - osobně bych jim s výpovědí napsal, aby to udělali. Ale obávám se, že nebudou chtít.

-- 2. 11. 2015 19:11 --

Tomáš Marný píše:Njn, každej tady pořád přemýšlí, jak vyjebat s bankou, tak holt jednou banka vyjebala s ním...


Jednou? S tím skoro počítám, a právě proto s nimi vyjebávám, kde můžu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dk1844 2. 11. 2015 19:10

kubatel10 píše:Když jsem výpověď zadal na konci října a za říjen mi byl ještě zaúčtován poplatek 49 Kč, je potřeba tento nedoplatek ještě doplácet? Účet mám ve výpovědní lhůtě, stav prémiových Kč mám 50 Kč a ty nevyčerpám, takže by si to mohli strhnout z tohoto, nebo je to jinak?

dk1844 píše:[Pracovnik infolinky tvrdil, ze] hranice, kde se preplatek/nedoplatek neresi, je pry -+50 Kc.
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 11. 2015 19:24

Tak po dnešním telefonátu dnes ráno bonus konečně připsán. Uf.
Přišlo to nadvakrát 2000+500 Kč.

Akorát koukám, že datum příští splátky je až 20.12. Takže se bonus použil na uhrazení poplatku, asi..
anonymni

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 11. 2015 21:54

U mě úplně stejně. Ke dni 2.11.2015 připsáno 2000,- Kč a 500,- Kč, a to jsem měl platbu z 08/2015 v CZC zaúčtovanou v 09/2015. Taky jsem si oddechl, tiskárna a náplně jsou zdarma doma.:-) Teď ještě zbývá, jestli pošlou Premia Poukázky za 09/2015 :?:
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubo 2. 11. 2015 22:20

PatrikChrz píše:
petrE70 píše:Taky začínám pochybovat co se týče vlastní premie za nákup na CZC. Nakoupil jsem 26.8 . Platbu zaůčtovali AŽ 9.9 nasledně byla karta splacena a do dnešního dne premie za kartu nikde. Je jasné že budu platit zbytečně poplatek za další měsíc pro jejich neschopnost dostát svým slibům.

Tak ji zatím "toč" na poště přes dobírky, měsíčně můžeš vytáhnout tisícovku, sice ve formě poukázek, ale třeba i do Tesca. Pozor, maximální týdenní nákup je 60 tisíc.


Muzu poprosit o strucne instrukce jak to provest? Hledal jsem, ale bohuzel neuspesne. Diky.
bubo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iguka 2. 11. 2015 23:22

fremantle píše:Mě (zatím?) poplatek za vedení nezaúčtovali... Takže pokud na kartovém účtu není žádný pohyb, pravděpodobně se poplatek opravdu neplatí. Nevím, jestli vůbec dostanu výpis - předpokládám, že by ho měli posílat dnes večer, takže zítra by to snad mohlo být definitivní.


tak jak to s tebou vypadá? zaúčtovali?
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod da--ve 3. 11. 2015 05:18

dk1844 píše:
kubatel10 píše:Když jsem výpověď zadal na konci října a za říjen mi byl ještě zaúčtován poplatek 49 Kč, je potřeba tento nedoplatek ještě doplácet? Účet mám ve výpovědní lhůtě, stav prémiových Kč mám 50 Kč a ty nevyčerpám, takže by si to mohli strhnout z tohoto, nebo je to jinak?

dk1844 píše:[Pracovnik infolinky tvrdil, ze] hranice, kde se preplatek/nedoplatek neresi, je pry -+50 Kc.

Také tam nechám dluh 49 Kč za poplatek naúčtovaný až teď v listopadu a zároveň premiové 49,50 Kč. Tak uvidíme, jak se s tím vyrovnají. Výpovědní doba 30 dnů začala běžet dnem doručení výpovědi, výpověď jsem zasílal a doručil emailem 23.10.2015, ale přišlo mi emailem potvrzení, že to přečetli až 26.10.2015. A pak mi přišel poštou dopis datovaný 28.10.2015 jako potvrzení o přijetí výpovědi, a v něm je i napsáno upozornění, že karta byla k tomuto dni (asi je tím myšleno 28.10.2015) zrušena. To se mi zdá zaúčtování poplatku v listopadu na kartě zrušené v říjnu dost neetické a v rozporu s dobrými mravy, takže ho hradit nebudu, jinak bych ho uhradil. :hm :mrgreen:
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 11. 2015 06:08

da--ve píše:...To se mi zdá zaúčtování poplatku v listopadu na kartě zrušené v říjnu dost neetické a v rozporu s dobrými mravy, takže ho hradit nebudu, jinak bych ho uhradil. :hm :mrgreen:

Takže když budeš mít ve výpisu díky poplatku dluh, tak to nezaplatíš? To je dobrej nápad.. :lol:
Jinka není ten poplatek ještě za říjen?
anonymni

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 11. 2015 06:34

No, nevím, jestli bych to nazval zrovna dobrým nápadem, třeba u takové Citi by to bylo za pětikilčo,...
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod da--ve 3. 11. 2015 07:42

Tak nejdrive vyckam, jestli to po me vubec budou chtit zaplatit. Treba si to strhnou z premiovych Kc. Nebo to nebudou vubec resit. K datu podani vypovedi i k datu zruseni karty tam zadny dluh nebyl.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 11. 2015 08:31

iguka píše:tak jak to s tebou vypadá? zaúčtovali?

Ne, poplatek ze vedení v říjnu, kdy jsem neměl na karetním účtu žádnou transakci (ani splátku) mi nenaúčtovali a neobdržel jsem ani výpis. Takže nejspíš platí to, že karta může ležet při nečinnosti i v šuplíku (ale je ji třeba předem vyrovnat ještě v měsíci, kdy se používá i o poplatek za vedení).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 3. 11. 2015 08:40

Tak to je dobra zprava.

Jeste by se melo sloucit toto vlakno do stejneho v Platebnim styku,kdo ma porad sledovat dve vlakna ke stejne karte.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků