Věrnostní program CREEDO

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 11. 2015 12:57

Už nějakou dobu existuje věrnostní programu CREEDO s možnosti získávat bonusy (provize) za nákupy a útraty v obchodech včetně e-shopů, energie, telefonování, pojištění atp.. Bonusy se vyplácejí ve výši 2 - 30% ze zaplacené částky podle toho kde se nakoupí nebo kde se využije nějakou službu. Vyplácí se bonusy i z nákupů osob které registrovaný účastník doporučí a také těch které doporučení dále doporučí. Bonusy se připisují na bonusový účet odkud si je účastník může po dosažení částky 300 Kč nechat zaslat na účet v bance. Je to něco podobného jako např. CLUBCARD v Tescu, ale s tím rozdílem, že se nesbírá body, ale přímo peníze (% z nákupů) a navíc je to využitelné ve více obchodech a u poskytovatelů služeb. Seznam partnerů CREEDO u kterých je možné získávat bonusy je zde a postupně přibývají další. Já to využívám hlavně kvůli firmě Europe Easy Energy která je mým dodavatelem plynu a elektřiny kde ty bonusy získávám z každé zaplacené zálohy. V poslední době byl do CREEDO zařazený mobilní operátor Telestica kde lze získávat bonusy z každé měsíční zálohy, což pro někoho kdo tohoto mobilního operátora používá nebo má v úmyslu používat může být zajímavé.
Takových věrnostních a jiných podobných programů je více a proto doporučují zvážit jestli by se to neoplatilo využít. Na zbohatnutí to ale asi nebude, ale proč nezískávat nějaké bonusové peníze z prováděných nákupů zboží a služeb když je taková možnost.
Pokud vás to někoho zaujme a máte zájem se do toho věrnostního programu CREEDO zapojit napište mi to přes SZ a pak vás do toho můžu doporučit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 11. 2015 20:53

Po dosažení minima 300kč převedou na účet. Osobne ja pouzivam za bonus z zaloh.Ostatni ne.Zatim.
Naposledy upravil D.roak dne 12. 11. 2015 00:33, celkově upraveno 1
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 11. 2015 21:12

To už je každého věc kdo co použije. Jsou tam různé obchody a služby a když někdo z toho něco používá, tak proč to nevyužít a přes CREEDO nezískat nějaké peníze zpět.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 4. 2016 17:49

Řikám si kolik lidí přestaně CREEDO využívat. Když je konec spoluprace s EEE?
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 4. 2016 20:05

To CREEDO bylo na ty bonusy ze záloh od 3-e docela dobré, ale nyní když to 3-e ukončilo tak už to příliš využitelné pro asi většinu lidi nebude. Pokud se nebudou snažit a nezařadí tam něco zajímavého na čem se dá získávat větší provize a také i nějaké obchody po celé ČR kde lidí běžně nakupují a ne např. 1x za rok nebo ani to ne tak s tím díru do světa určitě neudělají a možná to s časem zkrachuje.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 11. 2016 22:43

přřidaly nové patnery KASA, DAMEJIDLO.CZ, PILULKA.CZ Tak snad nějáké partny které člověk normálně používá
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 1. 12. 2016 14:31

To tam můžou mít, co chtějí. Než dá člověk po těch drobákách dohromady 300,-, tak pochybuju, že to ještě bude fungovat.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 12. 2016 20:50

xls píše:To tam můžou mít, co chtějí. Než dá člověk po těch drobákách dohromady 300,-, tak pochybuju, že to ještě bude fungovat.

Sohlasím plánuju dojet na bonusech 300. Dokud bude limit na převod 300 tak to moc fungovat nebude.
Třeba se níží njha nějáké rozumý limit. Nevím co to bylo za systéím ale ze 300 se sníží na 25
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 12. 2016 10:01

no ještě pro někoho kdo tankuje u OMW normálně. Muže být zajímavý že je jejich partner : A vrací 4 % (no pokud jsem to dobře pochpil je nutné si pořídit předplacenou kartu ), U DÁME JÍDLO je provize větší nežna jiném casback portálu sice místo 3% u Creeda %, ale pokud si člověk objenává jídlo pravidelně tak se to určitě vyplatí
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 7. 12. 2016 12:55

Je to OMV!
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 12. 2016 16:49

OMW mají mezi partenry. Ale já osobně jsem nezkoušel. pokud jsem to pochopil trak se jedmá o to že si kopí předplacená karta na tankování u OMw ALE NEVÍM
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 12. 2016 04:22

Já tam tedy také vidím OMV a ne OMW. :hm
https://www.creedo.cz/omv/
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 12. 2016 15:46

zatu chybu se omlouvám přehlédl jsem to
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod otoman 9. 12. 2016 09:29

Mám vyzkoušeno. Je to tak, je potřeba koupit předplacenou kartu OMV - na stránkách Creeda se vyplní Google formulář s objednávkou, kterou po zaplacení předem převodem (nelze kartou) zašle společnost Perfect Network s.r.o. domů. Jen jim docela dlouho trvalo, než reagovali na vyplněnou objednávku.
Dělal jsem to proto, abych mohl vybrat zbývající bonus, který jsem měl u Creeda ještě ze záloh za energie u Europe Easy Energy.
Bohužel je to už 16 dní, kdy jsem žádal o převod bonusu na účet a stále se nic neděje. Najde se někdo komu v poslední době bonus Creedo vyplatilo? Na mail z úterka 6.12. dosud nikdo nereagoval.
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 31. 12. 2016 22:23

jak jsi dopadl ozvali se
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod otoman 2. 1. 2017 11:57

Ano, ozvali se 10.12.2016, že celý proces je zdlouhavý a žádostí o převod před vánocemi mají mnoho :-). Nicméně platba od CREEDa se mi na účtě objevila 12.12.2016.
Pro představu - o vybrání bonusu jsem ručně žádal 23.11.2016, takže jim převod cca 400,- Kč trval necelé tři týdny.
Možná neumím hledat, ale nikde jsem nezjistil, jestli mají v podmínkách dobu od žádosti výběru bonusu po skutečné připsání na účet definovanou...
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 1. 2017 12:56

Díky za informaci
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod milansokol 23. 1. 2017 21:52

Ahoj,
nevíte, jestli Creedo při konci platnosti karty zasílá automaticky novou? A nebo je potřeba zažádat?
díky
milansokol
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 1. 2017 22:00

milansokol píše:Ahoj,
nevíte, jestli Creedo při konci platnosti karty zasílá automaticky novou? A nebo je potřeba zažádat?
díky

me tvrdili ze kartu zasílají automaticky.ale stale jí nemám
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod milansokol 26. 1. 2017 23:47

D.roak píše:
milansokol píše:Ahoj,
díky

me tvrdili ze kartu zasílají automaticky.ale stale jí nemám

Taky mi zatím žádnou nezaslali. No, ještě tomu dám pár dní. Hlavně doufám, že to nezpoplatní a nebudou to brát jako vydání další karty. To bych jí radši nechtěl.
milansokol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 3. 2017 01:21

milansokol píše:Taky mi zatím žádnou nezaslali. No, ještě tomu dám pár dní. Hlavně doufám, že to nezpoplatní a nebudou to brát jako vydání další karty. To bych jí radši nechtěl.
Zaslali ti tu novou kartu a byla zdarma? Já mám ještě kartu s motivem Europe Easy Energy s platnosti 11/16. Kterou za tuto zasílají když už ji nemají v nabídce? Mi prozatím nic sami nezaslali a tak se jim asi budu muset ozvat.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 9. 3. 2017 00:40

Pánové, to je takový problém si to najít? Např:

https://www.creedo.cz/jak-to-funguje/
Platnost karty - prodloužení / ukončení
Prodloužení: pokud Vám končí platnost karty, napište na info@creedo.cz
Ukončení: pokud chcete ukončit členství, je zapotřebí toto napsat písemně a doručit na sídlo společnosti CREEDO point s.r.o., Na Poříčí 1060/39, Praha 110 00. V dopise uveďte číslo Vaší CREEDO karty a pokud máte na účtu zůstatek, napište nám i číslo Vašeho bankovního účtu, kam bude zůstatek převeden. Vaše žádost bude do 30-ti dnů vyřízena.

Já peníze z Credo vybral po ukončení programu v EEE a zatím nevidím důvod, kartu využívat dál, takže bych to klidně ukončil. Psát jim dopis ale nebudu...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 9. 3. 2017 09:19

Markill: to je fajn...ale pripisou při skonceni i zůstatek nižší nez 300 Kč?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 3. 2017 08:58

Tak jsem jim ohledně té karty napsal a odepsali mi na to toto:
Dobrý den pane XXXXXX,

Karta Vám bude zaslána zdarma na vaší uvedenou adresu a design karty bude automaticky originál CREEDO design.

Pokud si i přesto přejete zaslat karu, prosíme o potvrzení. Karta vám bude zaslána do měsíce. Ihned ji již máte ve vašem přihlášení.

Přeji pěkný den

S pozdravem

Michaela
Zákaznický servis
Je to docela dost zmatená odpověď. Nejdříve mi píšou, že mi karta bude zaslána na mojí adresu a pak hned na to, že pokud si i přesto přeji kartu zaslat tak jim to mám potvrdit. Psal jsem jim, že chci zaslat kartu novou a tak proč ještě chtějí abych jim to potvrzoval? Připadá mi to tak jako by ta nějaká Michaela byla při psaní té odpovědi pod vlivem alkoholu nebo drog. Jinak zasílání nových karet po skončení platnosti by snad mohlo být automatické bez toho aniž by se o to musel člověk u nich doprošovat.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 10. 3. 2017 09:55

Taky jsem to nepochopil, ale po druhém přečtení bych hádal, že mohla myslet to, že ti můžou poslat kartu jen ve standardním designu a jestli jí i přesto chceš, máš to potvrdit. Ale taky to mohla myslet jinak :-D

Kde tu kartu využíváte?
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 3. 2017 11:20

Já ale bohužel nemám až takové schopnosti abych dokázal hádat co a jak někdo koho neznám a nikdy jsem ho ani neviděl myslí. Obrázek

Kdysi jsem tu kartu využíval kvůli provizím ze záloh za plyn a elektřinu od Europe Easy Energy a kvůli tomu jsem si ji i pořídil. Nyní už dávno za to provize neplatí a tak už ani příliš není v mým případě ji kde využívat. V poslední době ale přidali nějaké nové obchody a místa kde bych ji snad možná mohl někdy využít.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 10. 3. 2017 12:19

Já právě taky s Easy Europe Energy, ale od té doby nic. Proto mě zajímalo, k čemu to používáte. Ani o ní žádat nebudu.
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 3. 2017 13:20

Já bych si o tu kartu jako nový klient nežádal, protože to CREEDO pro mne nemá příliš velký význam. Když jsem už tam ale registrovaný tak jsem si o ní požádal když je to zdarma. Snad ji ještě někdy někde využiji. Nyní jsem zvědavý jak dlouho budu čekat než mi ji zašlou nebo jestli mi ji skutečně zašlou.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 10. 3. 2017 23:03

To by mě také zajímalo, jak se elegantně dostat k bonusům které tam mám:
Děkuji¨Vyzkoušel to už někdo zrušit učet u nich
jichaj píše:Markill: to je fajn...ale pripisou při skonceni i zůstatek nižší nez 300 Kč?
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 11. 3. 2017 08:37

V tom vám bohužel neporadím, já tam měl naspořeno dost a vybral až když bonusy od EEE skončily... Zkusil bych se podívat, jestli to nemají ņěkde v podmínkách. Nebo jim napsat (to ničemu vadit nemůže).
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod milansokol 13. 3. 2017 18:54

Projel jsem VOP a nic tam o tom, že v případě zrušení vyplatí jen částky vyšší než xxx nemají. Tedy by to mělo fungovat a měli by vyplatit jakoukoliv částku.
Já to asi zruším a nechám si vyplatit, protože v dohledné době nevidím využití.
milansokol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 3. 2017 20:47

Z minulosti kdy jsem několikrát dosáhnul za provize ze záloh u 3E těch 300 Kč tak vím, že dělali vždy vše možné aby nic nemuseli vyplácet a o peníze se muselo dožadovat aby je vyplatili. Jestli se už v tomto ohledu polepšili to nevím, ale předpokládám, že to asi bude pořád stejné.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 3. 2017 23:31

No já jsem najedné kartě dosáhl,na uctu to prstalo normalně.jen zatim npripsaly za zalohu unoru.nadrhou kartu taky normálně.takže jsem dožadovánín nezažil
vlazy píše:Z minulosti kdy jsem několikrát dosáhnul za provize ze záloh u 3E těch 300 Kč tak vím, že dělali vždy vše možné aby nic nemuseli vyplácet a o peníze se muselo dožadovat aby je vyplatili. Jestli se už v tomto ohledu polepšili to nevím, ale předpokládám, že to asi bude pořád stejné.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod 856428 18. 3. 2017 20:15

Tak jsem po cca roce zjistil, ze tam mam jeste stale 190 Kc. :hm Ty penize nikdy nepropadnou?
856428
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 856428 18. 3. 2017 20:15

Tak jsem po cca roce zjistil, ze tam mam jeste stale 190 Kc. :hm Ty penize nikdy nepropadnou?
856428
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milansokol 22. 3. 2017 20:57

856428: Ne, peníze by neměly nikdy propadnout. Mají neomezenou platnost. Můžeš zkusit vybrat přes zrušení účtu.
milansokol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 4. 2017 13:11

Zaslali už někomu novou kartu po skončení platnosti. Já jsem jim psal před měsícem a žádal o novou kartu. Odepsali mi, že mi bude zdarma zaslána do měsíce, ale doposud po měsíci nic.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod sorryjako 10. 4. 2017 16:55

Ja snad ani zadnou plastovou kartu nemam, jenom mi poslali nejakou emailem v pdf.
sorryjako
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 4. 2017 12:27

dnes mi přišla oposštou nová creedo karrta
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 4. 2017 12:51

Taky mi dnes konečně přišla nová karta. Je kombinovaná s Tank Karta EASY která by měla být funkční na čerpacích stanicích BENZINA. Prozatím nemám čas pořádně prozkoumat tu Tank Kartu. Je to nějak dobře použitelné a má význam to používat?
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 27. 4. 2017 10:55

Vyzkoušel jste někdo možnost zrušit creedo a nechat si vyplatit bonusy. Děkuji
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 9. 2018 17:54

No zkoušímn na druhé karty. No pozívám při nákupu jízdenek u flexibus ( i když n´to nepřipsali v termínu a musel jsem to zaurgovsat( Tak uvidíme jak to bude z bonusy z Dr Max)
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 9. 9. 2018 19:39

Ja tam mam nakupy z dubna na aliexpressu a jeste bonus nepripsali. Hruza. Kdyz to zrusim, tak mi vyplati dosud pripsane bonusy, i kdyz jsem nedosahl toho minima, od ktereho poslou penize standardne?
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 9. 2018 20:43

aha z DubNa tak to naštve jká jsem to jak uplinula ta lhůta pro připsání tak jsem to v CREEDOI za urgoval a další den to bylo z čekajhících připsané. No s tím zrušením a vyplacešním bonusú nevím

-- 9. 9. 2018 22:32 --

No původně jsem měl plá dojet na to minimum tím že bych si pojistil U ČSOB pojistovny , ale nakone jsem zústal u své pojhištovna dostal jsem lepší nab než mělo to ČSOB. taže to bude dlouho trvat než se po odmení´ách za jíszdenky dohrabu nba limit
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 10. 9. 2018 03:12

No prave.
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 12. 9. 2018 08:45

ZUdravím, nákup jízdenek Flixibus tak to připsane okamžitě
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 10. 2018 22:17

No poslední dva nákupy Flixibus se vůbec nezaznamenali. Po kontaktování Creeda se vymlouvají na Cookies, že je asi nemam v prohlizeci povolené . Což není pravda. Dost mě to štve, púrotože jízdenky na Flixbus kupuju tak jakoé tak. no a žádný jiný system Flixibus nemá. Máte také podobné zkušenosti. děkuji
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 05:45

Ja mam v Creedo stale nepotvrzene odmeny za nakupy v aliexpress, uz je jich asi dvacet a nektere az z dubna 2018, nepripsali mi jeste ani jednu odmenu. Funguje to vubec nekomu?
pomah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 10. 2018 08:28

Nevim no me se zati u Flixibus ty nakupy zaznamenavali. A jednu po urgenci, a druhou hned po zaznamenani pripsane. Nakup Dr Max tak zazamenan v poradku, po te lhute takly urgence. Ale taky pripsano. Ty posledni nakupy u Flixbu ani nezaznamenany.Ma proklikem z creedo jeden naku u dr max. Ale jeste jsem se pro to nebyl v lekarne vyzvednou a zaplatit. A pak uvidime.Aliex nepouzivam. Potrenoval bych na odmenach dostat na tech 300kc a az je pripisou na ucet tak creedo zrusit. Tak takove jsou me zkusenosti
Je v creedo vyuzival jen odmeny z zaloh nejprve EEE dokud byly, pak v Yello, (kdyz to bylo z tech zaloh tak to bylo nejspolehlivejsi)
mam zkusenost ze jsem si chtel nechat neco vytisknout a svázat v reprocentru JAFA a ta obsluha to vubec neumela
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 10:24

No mam tam cca 190 Kc a take potrebuji jen dostat se na 300 Kc, vybrat a zrusit.
pomah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 10. 2018 14:12

No nakonec mi creedo poslalo mail, kde chteou nejake dalsi udaje k nakupu Flixbus , aby to mohli u flixbus reklamovat. Dám vedet jak to nakonec dopadlo.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 14. 10. 2018 22:27

no zatim od creeda zadna odpoved
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 26. 11. 2018 21:54

no od creedo odpoved a nakonec bylo pripsano
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 1. 2019 14:25

porodarilo se nekomu zrusit ucet. A ziskat vyplaceni bonusu i kdyz nedosahlo 3OO dekuji.
mate nejake tipy jak dohradbat bonusy na 300. schazi 180 kc
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 3. 2. 2019 12:24

no tak to vypada ze se casem k tomu dohrabu cashbackem z zaloh
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 2. 2019 17:09

ve foru venovane skautske energie bylo zverejneno. Ze Yello energy s Creedo konci. Na strankach Yelllo energy je stale vernostni program creedo zverejnen ze vraci procenta z zaloh. na webu Creedo je stale yello uvedeno mezi partnery. Osobne jeste zakaznik yello nejsem takze nemuzu osobne potvrdit ani vyvratit.zdrasvim
Pokud to bude tak ze yello odpadne tak nevim kde dozenu ty odmeny co mi schazi 300
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 11. 2. 2019 18:55

Ja to dohanim nakupy pres odkaz.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 2. 2019 19:06

no to je dobry tip ale krom flixbus ci dr max nejsou pro me ostatni partneri pres baner pouzitelneů. na limit mi chybi 180. Tak to bude dost dlouho trvat :-)
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 11. 2. 2019 20:13

Jo to se neda nic delat, ja hlavne Benu a aliexpress.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 2. 2019 08:46

No zaregistroval jsem ze bude koncit Yello teda s creedo
D.roak
Diskutér