Alza sleva ve výši 5 %

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 5. 1. 2016 12:49

ahoj, mám k dispozici slevy ve výši 5 % z celého nákupu, jdou kombinovat i se slevovými kupóny. kontakt přes PM nebo lépe na mail servisserver@seznam.cz
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 12. 1. 2016 08:18

kupony pořád k dispozici ....
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 12. 1. 2016 17:53

Skoda jen, ze veskere zbozi tam maji nesmyslne predrazene.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 12. 1. 2016 19:32

S474N: Zas nepřehánějte. Spoustu věcí tam mají naopak nejlevnější široko daleko. Většinou jsou tam levné ty nejprodávanější věci, protože těží z obrovského objemu, který nakupují.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 1. 2016 19:38

To pochybuji. Co tam je levnejsi nez na srovnanicen.cz ?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod radecekh 13. 1. 2016 06:25

osobne2: Tak z logiky srovnávače je jasné, že nic nemůže být levnější, než nejlevnější nabídka, ne?
Já teď kupoval pro příbuzenstvo tohle: https://www.alza.cz/lenovo-b50-80-black ... 62.htm?o=2
Cena stejná jako v tom vyhledávači, navíc 2 stovky sleva (při nákupu nad 2 tisíce, kterou Alza rozdával před Vánoci v adventním kalendáři) a to nemluvím o tom, že na další slevu se dá dostat díky VIP cenám (stačí nakoupit za 100 tisíc v posledních 3 letech). A platba kartou je samozřejmost, na rozdíl od obchodů doporučovaných tím vašim srovnávačem, takže další 2 % za platbu kreditkou.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 13. 1. 2016 12:38

jsem zapomenul uvést důležitou věc, cena 150 kč za kupón
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 13. 1. 2016 13:26

...aneb nechci slevu zadarmo :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 13. 1. 2016 14:20

Nějak zlevnil, já se setkal s nabídkou za 500,-,
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 13. 1. 2016 15:50

@radecekhk: Alza nikdy není nejlevnější. Pro daný notebook je na
http://notebooky.heureka.cz/lenovo-b50- ... 1441872546 celkem 9 e-shopů levnějších :-) a zbytek má stejnou cenu jako Alza. A v Alze něco reklamovat je praticky zbytečný, automaticky zamítají.

..... a ještě žalovali Citi Bank, že jsem u nich točil kredit přes kreditky a pak mi Citi poslala výpověď a i ten jejich křičící panďulák v televizi mě rozčiluje. :-) Takže já do Alzy nikdy nepůjdu.

A v Prostějově je nadbytek kůpónů:
http://webcache.googleusercontent.com/s ... 2&&ct=clnk
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 13. 1. 2016 17:24

No někdo v Alze nakupuje třeba proto, že jejich logistika funguje velmi dobře a ty ušetřené peníze mu nestojí za dohadování se s provozovateli nějakých obskurních eshopů.

Ale tohle, co napsal 07Petr:

"V Alze něco reklamovat je praticky zbytečný, automaticky zamítají"

Je zbytečná generalizace, spíš nesmysl. V Alze jsem s reklamací nikdy neměl problém.

-- 13. 1. 2016 17:26 --

BTW: Na vedlejším fóru, na garáží, tyhle prodejce slevových kupónů admini rovnou blokujou.
Paul Atreides
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecekh 13. 1. 2016 17:31

07Petr:
Ten notebook jsem uváděl jako odpověď uživateli osobne2 na to, když se ptal, co je tam levnější, než na srovnanicen.cz.
S reklamacemi v Alze mají problémy jen vyčůránkové, co jim tam reklamují kdeco, využívají 14denní lhůty na vrácení zboží apod. Pro nás ostatní je reklamace naprosto bezproblémová. Naposledy jsem reklamoval SSDčko, donesl jsem ho na pobočku a oni se mi ještě omlouvali, že ho nemají skladem, takže si pro nové mohu přijít až druhý den. A to jsem samozřejmě neměl zaplacenou možnost výměny kus za kus. Prostě naskenují sériové číslo, vidí, že to reklamuje někdo, kdo u nich nakupuje hodně a reklamuje málo a podle toho se k člověku chovají, protože chápou, že to není žádný vychcánek.
S tou Citi snad nepotřebovali žalovat, to vidí ta banka sama, že tam někdo protáčí peníze, ne? A nějak si nedovedu představit, jak by ta komunikace Alzy a Citi probíhala. Člověk v Alze zvedne telefon a zavolá do Citi, aby vám zrušili kreditku?
Z celého vašeho přístupu k Alze mám pocit, že jim se jen uleví, když u nich nakupovat nebudete.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 15. 1. 2016 08:23

Reklamace u Alzy sou krize, za ty ceny co tam sou, by meli reklamovat o dost líp, plus reklamace zpravidla trvá téměř 30 dní, leckde jinde člověk přijde, věc vyzkoušej, a jeli to možný tak rovnou daj jinou či novou, samozřejmě leckdy se to fakt musí poslat na posouzení do servisu, ale ta ochota, přístup k zákazníkovi.. nic moc.. o cenách ani nemluvě.. 5% dolu to srovná s obchodama který sou fakt férový... softcom atd.. kde člověku cenu i trochu sundaj když si napíše aby vyšli vstříc a srovnali nabídku s jiným obchodem atd..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 1. 2016 07:25

Jak dlouho trva prevod Alza kreditu na bankovni ucet? Je normalni, ze kdyz jsem zadal prevod Alza kreditu na bankovni ucet u Air Bank 9.1.2016, ze do soucasne doby nic neprislo? A neprislo nic ani na platebni kartu, z ktere jsem Alza kredit castecne nabijel.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod pivinecek 28. 1. 2016 10:37

kódy jsou pořád k dispozici, cena 150 kč, kontakt přes PM nebo na servisserver@seznam.cz
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků