ive-special/sc-3-a-227706/default.aspx" style="text-decoration:none!important;">Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
', 'reklama19_webu_cz8' => '
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745096262, 'reklama19_webu_cz10' => 1713563963, 'reklama19_webu_cz5' => 1713563994, 'reklama19_webu_cz3' => 1713563897, 'reklama19_webu_cz6' => 1713563898, 'reklama19_webu_cz4' => 1713563937, 'reklama19_webu_cz7' => 1713563936, 'reklama19_webu_cz2' => 1713563902, 'reklama19_webu_cz8' => 1713563934, ) ?> Alza sleva ve výši 5 % - FinExpert.cz

Alza sleva ve výši 5 %

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod termistor 30. 1. 2016 11:22

myslíš tenhle disk co je na okay za 1599 ? :D
http://pevne-disky.heureka.cz/seagate-e ... ea1000400/

s těma žárovkama a televizema musíte srovnávat stejné typy, jinak to není přesný
netvrdím že jsou nejdražší ani nejlevnější, ale už jsem tam hóóódně dlouho nic nekupoval protože jsem prostě našel levnější cenu včetně dopravy jinde a nikdy jsem s tím neměl problém. Kupuju většinou jenom pár tisíc za rok, takž na nějaké VIP programy ani náhodou nedosáhnu.
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petison 30. 1. 2016 11:26

Tomáš Marný přesně tak ,ceny mají dobré a často akce jako dnes.Kde koupíš např za tuto cenu micro sd kartu Kingston Micro SDHC 16GB Class 10 UHS-I + SD adaptér za 99 Kč
https://www.alza.cz/kingston-micro-sdhc ... 039421.htm
plus možnost další slevy z kuponu i na zlevněné zboží,hodněkrát jsem aplikoval to jinde nelze.Reklamace bez problémů a vrácení zboží ve čtrnáctidenní lhůtě taky a peníze hned na ruku na pobočce.
petison
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 11:54

Jo takové náhodné akční slevy jako je ta 16 GB microSDHC Class 10 za 99 Kč jsou dobré, ale poplatek za poštovné nebo předání na pobočce to kazí. Přitom je to jen akční nabídka platící pár hodin do vyprodání zásob, takže Alzu nelze považovat kvůli tomu za levný eshop. Dá se ale získat poštovné zdarma za aktivaci Alza Premium na měsíc zdarma. Asi tu kartu koupím do zásoby i když ji momentálně nepotřebuji. Má někdo k tomu ještě kupon na slevu 5% nebo 3%?
:-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod radecekh 30. 1. 2016 12:19

termistor píše:s těma žárovkama a televizema musíte srovnávat stejné typy, jinak to není přesný


Ono je to přesně naopak. Většina lidí nenakupuje podle značky, ale podle parametrů. Takže je jim jedno, jestli jejich televize bude LG nebo Thomson, nebo jestli jejich LED žárovka bude Immax nebo Solight.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod termistor 30. 1. 2016 12:27

ano, většině to bude jedno a mě kolikrát taky, ale pro přesný srovnání se musí srovnávat stejný věci
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 1. 2016 12:27

termistor píše:myslíš tenhle disk co je na okay za 1599 ? :D
http://pevne-disky.heureka.cz/seagate-e ... ea1000400/

Jo, přesně ten, co je momentálně na předraženém okay náhodou v akci (Do konce akce zbývá jen3 dny 11:36:25...), přičemž jeho normální cena je tam pouhých 2290,- Kč, zatímco v ALZA je normální cena bez akce právě těch 1749,-Kč 8-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 30. 1. 2016 12:46

termistor píše:ano, většině to bude jedno a mě kolikrát taky, ale pro přesný srovnání se musí srovnávat stejný věci

Takže když budu srovnávat, kolik stojí máslo nebo krabicové mléko v supermarketech, dělám vlastně chybu, protože nesrovnávám stejné věci?
Tady se přeci bavíme o tom, jestli je Alza levný nebo ne. A ta levnost e-shopu nemusí být jen v tom, že nějaké konkrétní zboží vyhlášené značky mají nejlevnější. Dost taky záleží na šíři nabídky.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod termistor 30. 1. 2016 13:37

Tomáš Marný píše:
termistor píše:myslíš tenhle disk co je na okay za 1599 ? :D
http://pevne-disky.heureka.cz/seagate-e ... ea1000400/

Jo, přesně ten, co je momentálně na předraženém okay náhodou v akci (Do konce akce zbývá jen3 dny 11:36:25...), přičemž jeho normální cena je tam pouhých 2290,- Kč, zatímco v ALZA je normální cena bez akce právě těch 1749,-Kč 8-) .


takza 1631 na elland, přečtu si hodnocení esopu, je OK, tak proč bych za to platil víc (edit: teď koukam že maj drahý poštovný, tak tam ne :D )

kamarád taky - chlubil se mi že mobil kupoval na alze a že prý objednal bez problémů a hezky mu to dorazilo ;-] , aby ne když platil skoro o tisícovku víc

Já taky občas kupuju něco bez ohledu na značku, někdy něco konkétního , najdu cenu na heurece a vezmu tam kde je to s poštovým nejlevnější, taky se podívám zda má eshop OK hodnocení. Proč bych měl připlácet zbytečně víc. Za 10 let jsem na alze nekupoval nic.
Naposledy upravil termistor dne 30. 1. 2016 13:39, celkově upraveno 1
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2016 13:39

Proste kdyz se to zkrati, tak je vhodne vzdy vse projet na netu. Jednou je to levnejsi u A, podruhe u B a potreti treba u C. Nelze pausalizovane tvrdit, jak je to naprd.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod termistor 30. 1. 2016 13:41

Asi tak, prostě najdu nejlevnější a tam to vezmu, když to bude u alzy tak klidně u nich.

Vždycky vidím jak většina hledá zboží hned na alze a rovnou to tam vezme. Prostě maj dobrej marketing.
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 13:56

Kazdy sveho stesti strujcem. Kdyz chce platit za svoji blbost vic, tak at si u alzy priplati.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod pivinecek 30. 1. 2016 14:23

5 % kupon k dispozici, cena 150 kč, čili na větší nákup aby se vyplatil, kontakt na servisserver@seznam.cz
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 14:31

Na to ti kaslem.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 1. 2016 15:46

termistor píše:takza 1631 na elland, přečtu si hodnocení esopu, je OK, tak proč bych za to platil víc (edit: teď koukam že maj drahý poštovný, tak tam ne :D )

Já to zkusím ještě jednou i když se obávám, že je to marný: Kolik jsem za ten disk zaplatil, když jsem ho platil ALZA kreditkou s 5% slevou? Opravdu jsem zvědavej na to, objednat si ho z nějakého pofiderního e-shopu, abych ušetřil dvacku a pak si ho jel vyzvednout buď na poštu nebo hlídal nějakou doručovací službu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2016 15:51

osobne2: klidne mu na to kasli, ale ja jeho nabidky vyuzil. Ono kdyz nakupujes kartu za 99 Kc je jine, nez kdyz utratis 30 tisic.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků