Účtenková loterie EET

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod JPT666 8. 10. 2017 11:23

Já bych asi podal reklamaci, pokud bych zadal všecko správně a chtělo by se mi to řešit...
JPT666
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cactuz 8. 10. 2017 12:59

Co jsem to pocital, tak uz bych tech reklamaci musel zadat devet.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 8. 10. 2017 13:46

To samé, odesláno cca 10, přjato cca 2, bez odpovědi 6, 2 údajně chybné ....
pravděpodobně to ukazuje na kvalitu firmy , která zpracovávala soft. K tomu není co dodat.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod komarsz 8. 10. 2017 16:32

Já už vidím, jak 15. listopadu vznikne na FB skupina na hromadnou žalobu na tuhle loterii )))))
komarsz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 8. 10. 2017 17:36

JPT666 píše:Já bych asi podal reklamaci, pokud bych zadal všecko správně a chtělo by se mi to řešit...

No, právě. Stojí to za to? Stojí to za to, když výsledkem bude "jeden los"?

Já poslal 4 kousky. 2 zamítnuto, ale to mě nenapadlo si je zkontrolovat. 2 byly dobře určitě, z toho přijali jeden a jeden se ještě ověřuje...
Asi už na to kašlu, nestojí to za ten čas. Jeden doklad byl úplně suprově vytištěnej a stejně bylo potřeba ho doladit :-!
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod cactuz 8. 10. 2017 17:44

No na druhou stranu to spoustu lidi odradi od dalsi hry a my ostatni trpelivejsi budeme mit vetsi sance na vyhry.
:hm
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 8. 10. 2017 18:04

To sice asi ano, ale kdo by chtel hrát a zvýšit svoji šanci "množstvím", tak se to v současnosti jeví jako o ničem. Jsem si téměř jist, že je to problém softu.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod JPT666 8. 10. 2017 18:50

Thom píše:
JPT666 píše:Já bych asi podal reklamaci, pokud bych zadal všecko správně a chtělo by se mi to řešit...

No, právě. Stojí to za to? Stojí to za to, když výsledkem bude "jeden los"?

Tak pokud by se to stávalo víckrát při správně zadaných datech, tak bych podal jednu reklamaci na nefunkčnost systému :-) A nebo pak, když to nebudou řešit, tak napsat do médií, že to nefunguje a pak se tím určitě zabývat budou, tak jak s těma zbytečnýma šmírovacíma právama té aplikace...
JPT666
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 10. 2017 20:43

Po tejdnu mi to vyhodilo jednu účtenku jako neregistrovanou - globus restaurace.pritom den předtím byla účtenka z krámu globus brzy ověřená do slosování.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod MilanM 8. 10. 2017 20:45

Chtěl bych vidět jak to tam zadáváte. Zadal jsem jich 10, všech 10 ok, ani z kamarádů mi nikdo neřekl že by to nefungovalo dobře. Jen jednou měli výpadek asi 3 hodiny. Snad to teď nezakřiknu. Věřím, že můžou někde ještě ladit chyby.
MilanM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 9. 10. 2017 05:39

Reklamovat to asi nemá moc smysl. Předpokládám, že ten systém funguje tak, že pokud vidí, že od jednoho obchodníka jsou jen nezaregistrované účtenky, tak na něj pošlou kontrolu a dají mu za uši i bez reklamace.

MilanM:
Řekl bych, že záleží na tom, jaké máte kolem sebe obchodníky. Z jednoho pekařství mi to nezaregistrovalo dvě účtenky, protože mají evidentně špatný čas, pak mi tam visí jedna účtenka, co nemá FIK (offline transakce) a všechno ostatní taky naprosto v pohodě.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 9. 10. 2017 07:27

Me u jedne uctenky prekvapilo, ze na ni ma obchod asi 3x vetsim pismem DIC a pak uprostred malym jine DIC poplatnika. Takze poprve zamitnuto, po novem zadani to proslo.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 10. 2017 09:25

V ceně 360 tisíc s DPH bude auto Ford. Dovede někdo odhadnout model vozidla ?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 9. 10. 2017 09:45

Má to být SUV, tak asi Kuga?
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 9. 10. 2017 11:17

Mne se z 22ti zadanych uctenek nezaregistrovaly 2, obe moji chybou (1x spatne opsany BPK, 1x stejne DIC podruhe v jednom dni) a 1 uctenka se uz druhy den overuje (uctenka z internetoveho nakupu)
Taki
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka