Dálniční známka 2018

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod pivinecek 27. 12. 2018 04:58

Baxha, pri platbe AB debetkou neni vratka 5 procent na cerpackach albert, ale pouze za platbe v obchode. Pisou to v podminkach vratky v apce AB
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ultima radiator 27. 12. 2018 07:07

Navic u nas ma cerpaci stanice Albert cenu 33,40 Kc za N95, pritom Tank Ono 28,50 Kc, takze seleva 5 Kc nahovno.
ultima radiator
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 27. 12. 2018 09:10

V olomouci dle mapy.cz je cena 26.4kc k 24.12.,velka konkurence hyperprodejen nebo ze by velka lez na mapy.cz??
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod S474N 27. 12. 2018 11:36

No a hlavne Albert nema aditivovanou naftu, takze bych tam stejne nebral, natoz v zime.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 12. 2018 12:03

Zatímco Tank ONO aditivovaná paliva má, že :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 27. 12. 2018 12:53

Není nad to pomotat příspěvky různých diskutérů a pak na ně rádoby vtipně reagovat...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 12. 2018 13:03

Tomáš Marný píše:Zatímco Tank ONO aditivovaná paliva má, že :-D.

Diesel+
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 27. 12. 2018 15:06

Tomáš Marný: prekvapive ano, ma. A kdyby ses o to trosicku zajimal, tak je to "klasicky" VIF, ktery pouziva ve sve VERVA i Benzina. Tedy tyto paliva jsou totozna.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima radiator 27. 12. 2018 16:16

redhaven píše:V olomouci dle mapy.cz je cena 26.4kc k 24.12.,velka konkurence hyperprodejen nebo ze by velka lez na mapy.cz??

Tomu snad sam neveris, ze by to bylo realne. :D
ultima radiator
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 12. 2018 19:37

S474N píše:Tomáš Marný: prekvapive ano, ma. A kdyby ses o to trosicku zajimal, tak je to "klasicky" VIF, ktery pouziva ve sve VERVA i Benzina. Tedy tyto paliva jsou totozna.

Koukám, že o tom máš lepší informace než člověk, co ty čerpačky zaváží. Což mne zrovna u tebe nepřekvapuje, to sežrání Šalamounova ho*na se prostě někde projevit musí.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 12. 2018 20:38

Ten co je zavazi, je dopravce a ten ma na starost to, aby si zejmena vyplachl trubky a prevezl palivo z bodu A do bodu B a nasledne naplnil spravnou nadrz. Samotnou vyrobu takto aditivovaneho paliva ma na starosti Unipetrol Litvinov, a.s. Ja jsem vznesl oficialni dotaz a toto mi napsali, ze parametry i typ aditiva je totozny pro Diesel+Aditiv na TankONO jakozto i pro Verva Diesel u Benzina.

Nic ti nebrani, aby sis tyto informace take overil, pripadne pozadal obsluhu CS k predlozeni atestu, Salamoune.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 12. 2018 21:43

Tzn. nema to ani bioslozku?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 28. 12. 2018 21:45

Ma, pokud vim, tak 7%.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 12. 2018 21:53

Tank Ono má business postavený na nízký, vlastně nejnižší marži na palivech a zisk je tvořen vytočeným objemem paliva. takhle to tam prostě funguje, já kdykoliv jedu kolem dvou těchto pump ve svým okolí tak tam je narváno , jednu mám na západ, druhou na východ, tam tankuju na zpáteční cestě když jedu zkontrolovat nemovitosti. ostatní maj tak trochu kartel ceny. akorát je zvláštní u jedný pumpy Tank Ono, že ostatní pumpy typu Shell, benzina v daným městě maj ceny o dost snížený než jsou zvykem v kraji. je vidět že tam ta konkurence je.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků