Bonusy sázkových kanceláří "bez rizika"

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kamziq 24. 11. 2018 11:00

Kvuli tomu se snad nemusi tajit nazev sazkove kancelare, nebudu se registrovat znovu tam, kde uz registrovan treba jsem.
Kamziq
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 24. 11. 2018 13:48

Stačí napsat kde už jsi registrován.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamziq 24. 11. 2018 14:44

Asi uz vsude v CR, kde davali aspon 400 Kc bonus, Tipsport, Maxitip, Fortuna a Sazka, premyslim, ze bych se vsude odregistroval a nechal si jen Sazku, tam uz jsem toho protocil nejvice a maji i fotky mych platebnich karet, ktere si vynutili zablokovanim penez, kdyz jsem chtel poslat prvni vyhru.

Zkousel jste uz nekdo zrusit svoji registraci v nejake sazkove kancelari? Jak to slo?
Kamziq
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 24. 11. 2018 14:57

Proč ti Sazka blokovala ty peníze?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamziq 24. 11. 2018 15:14

Protoze me chtela donutit dolozit vlastnictvi platebnich karet, kterymi jsem provadel vklady. Byla to vyhra kolem 450000 Kc.
Kamziq
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 25. 11. 2018 08:19

Pěkná výhra, to si měl teda štěstí :-)
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tramvaj 25. 11. 2018 12:13

Na protočení vstupních bonusů za první vklad je fajn surebet. Těžko se hledá, ale nám nevadí ani surebet s -1% (ten se hledá velice lehce). Nevyužít toho je chyba. Viz někteří kamarádi, co jim stačí 200 goldenů na cigarety za vyplnění registrace a tím končí.

https://en.surebet.com/calculator

Tátovi jsem tak protočil a získal tyto vstupní bonusy za vklad + ty drobné stovky za dokončení účtu
1, Fortuna (3000 Kč)

2, Tipsport (5000 Kč)

3, Sazka (2 x 5000 Kč) - Sazka se cítila špatně, tak dala po vyčerpání prvního bonusu, druhý. Surebety nikdy nevycházely na jejím konci, takže z jejich pohledu jsme byli velmi v mínusu.

4, Chance (2000 Kč)

U Chance za prosázené peníze dávali goldeny a protože jsem potřeboval protočit několikanásobky na kurzech 2 a více, tak ty goldeny lítaly.

Nunto protočit na sázkách v kurzu 2 a více:
100 000 Kč u Sazky
70 000 Kč u Tipsportu
28 000 Kč u Chance
30 000 Kč u Fortuna

Minulý podzim Sazka sem tam vypisovala a stále vypisuje kurzy na vítěze do prodloužení v NHL odvážně a velmi odlišně v porovnání s Chanci a Fortunou. Navíc to držela celý den klidně. Pozitivní Surebety a nebo s minimální ztrátou tam byly denně.

U Chance jsem vyhrabal tiket. U Sazky se mi nepodařilo dohledat, tak pouze statistika z oddsportalu. Podívejte se na oppening odds na remízu a výhru hostů u Sazka. Bez registrace tam české sázkovky nemáte.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ať zápas dopadne jakkoliv vy jste v plusu (zanedbatelná částka 166 Kč plus goldeny u Chance-nyní už nejsou), ale hlavně jste protočili požadovaný denní limit, který se vám započítává pro nárok na vstupní bonus za první vklad. Kurzy nad 2 v tomto případě pouze pro Sazka. Protože to byl "plusový" surebet, tak nás chance se svým 1,9 nemrzí

Obrázek

Když to nebylo NHL, tak to byl ostře sledovaný zápas Ligy mistrů nebo národní zápasy, kde žádný z týmů nebyl favorit. Odlišnost kurzů napříč konkurencí velká a tím pádem i v klidu surebet.

6 429 Kč protočeno náklad 9 Kč.
Obrázek

Moje zkušenosti s bonusy. Letošní Vánoce je na řadě mamka :-) Bonusy už nejsou tak skvělé, jak minulý rok. Goldeny u Chance nezískatelné touto metodou a vstupní bonus za vklad snížen u Sazka na 3000 Kč 8-) ???
Naposledy upravil Tramvaj dne 25. 11. 2018 18:14, celkově upraveno 27
Tramvaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 11. 2018 15:02

Vážení přátelé ano, stále trvá možnost bonusu 1000Kč pro vás, za registraci v sázkové kanceláři, nehledejte za tím nic záludného. Pište do SZ rovnou váš mail adres a pošlu podrobný jednoduchý návod bonusu pro vás i mě za doporučení. Děkuji.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tramvaj 25. 11. 2018 17:18

redhaven píše:Vážení přátelé ano, stále trvá možnost bonusu 1000Kč pro vás, za registraci v sázkové kanceláři, nehledejte za tím nic záludného. Pište do SZ rovnou váš mail adres a pošlu podrobný jednoduchý návod bonusu pro vás i mě za doporučení. Děkuji.

Dost lidí se tady ptalo na sázkovku, nechtěl jsi prozradit. Teď koukám. Zapadá mi tam Maxitip.

https://www.maxitip.cz/cs/bonusy/prived-kamose/
https://www.maxitip.cz/cs/bonusy/startovaci-bonus/

?
Tramvaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 11. 2018 19:51

Ano, ale je třeba učinit optimální první (a poslední) vklad, který ale nejde vybrat a musí se vsadit. Já poradím zájemci po založení hráčského konta a připsání odměny za doporučení jak na to. Pište do SZ rovnou mail, kde pošlu návod na to co máte dělat primárně pro bonus atd.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 25. 11. 2018 21:44

.. ale ty ziskas 500 bez podminek ;)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 11. 2018 23:26

vsadim proti sobe a dostanu 950,- hm, maxitip uz mam, kdyby nekdo chtel tak muzu doporucit :)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 27. 11. 2018 01:41

Doporučit zájemce jsem chtěl už před cca 2 týdny. O to pětikilo bych se s ním podělil ( klidně podělím i s kýmkoli jiným). Jenže jsem tam nikde v pravidlech nenašel, zda se oba bonusy mohou kombinovat, tj. zda by pak nedali jen jeden - ten za doporučení. A na dotaz mailem do maxitipu mi nikdo neodpověděl... Tak nevím.
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 12. 2018 19:11

Akce Založ a získej na doporučení stále trvá ! Získáte 1000Kč, pište svůj mail do SZ a pošlu postup.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 12. 2018 22:50

Hmm, tisícovka mě dneska už fakt neláká... Před 10 lety, když se daly točit bonusy z online casin, to byly jiný bonusy...
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka