Bonusy sázkových kanceláří "bez rizika"

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 4. 2019 14:38

Podvodník na vratky z dobírek mě poučuje o pravopise... 8-D
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 4. 2019 17:19

?? Asi sis mě s někým spletl, šaškování na poště s dobírkama už opravdu dlouhou dobu neprovozuju. ;-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 4. 2019 21:11

už... :oboze
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 4. 2019 16:33

mojmax: ale provozoval jsi a to stačí k mému tvrzení.

Stále platí má nabídka na až 1500Kč i více bonusů SK jen za sezení na zádeli, nemusíte vůbec nikam chodit, vše jde vyřídit přes kurýra a on-line. Pište svůj mail do SZ.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrMoe 25. 4. 2019 13:35

Maxitip nabízí fér bonus.

1. Založíš nový účet, pak musí přijet maník a ověřit vaši totožnost, záležitost na 3 minuty
2. Vložíš 1.000kč
3. Dostaneš okamžitě bonus 1.000kč navrch (tedy váš vklad 1.000, ale máte 2.000 na sázky)
4. Je možný okamžitý výběr bonusu 1.000kč, bez vsazení, tzn jste ihned na nule přijenhorším, když nevyjde sázka
5. Zbývající 1.000kč je třeba protočit sázkou. Stačí jednou, jakýkoliv kurz. Já vsadil 1.000kč na slavii vs dukla, kurz 1.3 = výhra 1.300kč, a peníze šly ihned vybrat.
6. Moje bilance vklad 1.000kč, pak jedna sázka na jistotu, a celkový výdělek 1.300kč, bez rizika.

Za mě super :)

Kdo byste měl zájem, moc prosím kontaktujte mě na petr.vocadlo@gmail.com, pošlu vám registrační link - za doporučení dávají 500kč, je škoda toho nevyužít, když dávají :) Zároveň se rád podělím o své zkušenosti, pokud budete mít další dotazy.

Tak hodně štěstí při sázení!
PetrMoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 27. 4. 2019 14:24

Všiml jsem si že na webu Fortuna po dlouhé době co jsem se přihlásil, cca jednou měsíčně připisují bonus 200-300Kč k využití s omezenou platností. Máte někdo informace, zda se tento bonus může rovnou vybrat nebo za jakých podmínek jej jde vsadit?? např. že jde vsadit při libovolném kurzu i na jeden zápas proti sobě atd.

Stále dále platí možnost získat bonusy pro nové klinety SK až 1500Kč i více. Piště mě do SZ váš mail a pošlu podrobné informace.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod hamilton13 28. 4. 2019 22:28

Tipsport má přes MS v hokeji časově omezenou akci, kdy dává bonus 500 Kč zdarma + hokejový dres reprezentace.. Více info najdete třeba na známé Bet-Areně.

Uvidíme, s čím přijde konkurence, ale určitě se nenechá zahanbit. :D
hamilton13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackwork 10. 5. 2019 15:07

redhaven píše:Všiml jsem si že na webu Fortuna po dlouhé době co jsem se přihlásil, cca jednou měsíčně připisují bonus 200-300Kč k využití s omezenou platností. Máte někdo informace, zda se tento bonus může rovnou vybrat nebo za jakých podmínek jej jde vsadit?? např. že jde vsadit při libovolném kurzu i na jeden zápas proti sobě atd.

Stále dále platí možnost získat bonusy pro nové klinety SK až 1500Kč i více. Piště mě do SZ váš mail a pošlu podrobné informace.

Jedna z podmínek:

- Před dispozicí s bonusem je nutné uzavřít kvalifikační sázky v celkové hodnotě šestinásobku hodnoty bonusu = při vkladu 500 Kč činí hodnota bonusu 300 Kč, disponovat s bonusem budete moci po uzavření kvalifikačních sázek ve výši 1800 Kč (6x300). Do požadovaného obratu se nezapočítávají sázky, u kterých byl ze strany sázejícího využit CashOut.

takže off-topic ... 8-)

-- 10. 5. 2019 16:11 --

hamilton13 píše:Tipsport má přes MS v hokeji časově omezenou akci, kdy dává bonus 500 Kč zdarma + hokejový dres reprezentace.. Více info najdete třeba na známé ...

Uvidíme, s čím přijde konkurence, ale určitě se nenechá zahanbit. :D

Zapomněl jsi napsat že pro NOVÉ hráče ... :pozor a pokud nejde hned vybrat tak to sem ani nepiš ... :hmm:
Naposledy upravil blackwork dne 10. 5. 2019 15:18, celkově upraveno 1
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod nobo.dy 10. 5. 2019 15:13

Ted jsem jel domu a slysim v autoradiu reklamu myslim ze prave tipsport, ze davaji 1000 Kc bonus novym hracum kvuli MS hokej.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 5. 2019 16:17

Ale Tipsport má na webu stále registrační bonus za plnou registraci pouze 500Kč.... ale Fortuna nově dává 1000Kč za plnou registraci...půjdu to prubnout klonovanou registrací :-)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod nobo.dy 10. 5. 2019 16:51

Jo tak to byla fortuna asi.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 12. 5. 2019 13:50

Speciální akce v době trvání MS v hokeji, piště mě do zpráv mail, pošlu postupy. Můžete získat i několik tisíc jen za sezení na zádeli.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 14. 5. 2019 22:09

PetrMoe píše:Maxitip nabízí fér bonus.

1. Založíš nový účet, pak musí přijet maník a ověřit vaši totožnost, záležitost na 3 minuty
2. Vložíš 1.000kč
3. Dostaneš okamžitě bonus 1.000kč navrch (tedy váš vklad 1.000, ale máte 2.000 na sázky)
4. Je možný okamžitý výběr bonusu 1.000kč, bez vsazení, tzn jste ihned na nule přijenhorším, když nevyjde sázka
5. Zbývající 1.000kč je třeba protočit sázkou. Stačí jednou, jakýkoliv kurz. Já vsadil 1.000kč na slavii vs dukla, kurz 1.3 = výhra 1.300kč, a peníze šly ihned vybrat.
6. Moje bilance vklad 1.000kč, pak jedna sázka na jistotu, a celkový výdělek 1.300kč, bez rizika.

Za mě super :)

Asi tuto sázkovku nechápu viz. citace

Dle obchodních podmínek bod 4.9. : Vklady a výběry nesouvisející se sázkovou činností budou zpoplatněny poplatkem ve výši 10 % z příslušného vkladu a 10 % z příslušného výběru minimálně však 1 000 Kč; rozhodnutí o tom, zda se jedná o vklad či výběr nesouvisející se sázkovou činností je zcela v kompetenci MAXI-TIPu. Před účtováním tohoto poplatku bude Sázející na tento poplatek upozorněn a pokud bude i nadále trvat na výběru, bude výběr realizován a poplatek naúčtován.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 5. 2019 09:01

čemu na tom nerozumíš?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrMoe 15. 5. 2019 10:56

Za novou registraci u maxitipu je bonus 1.000kč za nový účet plus 1.000kč pro toho, co doporučil novéhjo sázejícího.

Navrch dostanete 10% navíc z vkladu během MS v hokeji.

Nabízím rozdělení si bonusu, tzn za registraci přeze mě:

1.000 od maxitipu
500kč se rozdělímu o odměnu za nového hráče, půl na půl
z vkladu 1000kč je navíc 100kč za MS hokej
= celkem 1600kč za to, že se registrujete přes můj link a pošlete se 1.000 na sázení

Napište na petr.vocadlo@gmail.com a dohodneme se.
PetrMoe
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka