Bonusy sázkových kanceláří "bez rizika"

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 7. 2019 17:55

Huš, huš :pozor
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 12. 7. 2019 16:16

Poslední šance na vysoké akční bonusy SK i více jak 2000Kč, pište mě SZ rovnou s vaším mailem, pošlu postup a pozvánky.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 7. 2019 09:03

Kdo vyzkoušel bonusy net sázkovek s zahraničním provozovatelem ? At už povolené v česko nebo ne.
Nebude to tak jednoduché. Bet365-nutnost prosázet 3x vkladu a bonusu, vhodné kurzy proti sobě nejdou nad 1,83

https://www.kurzovesazeni.com/seznam-sa ... -cr-konci/
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tramvaj 6. 8. 2019 10:40

redhaven píše:Kdo vyzkoušel bonusy net sázkovek s zahraničním provozovatelem ? At už povolené v česko nebo ne.
Nebude to tak jednoduché. Bet365-nutnost prosázet 3x vkladu a bonusu, vhodné kurzy proti sobě nejdou nad 1,83

?? Co to meleš? Však najdi surebet a jedeš ne?

asasa.png

Jak to je nad 100 % payout, nebo přinejhorším s nízkou ztrátou, tak za pár dní máš protočeno. Takový Tipáč má požadavek na protočení 14x.

asdsssss.png

Protáčení v kombu česká + zahraniční musí být lahoda, bo fortuna a tipsport si to vůči sobě dost hlídají na malém českém rybníčku. Kurzy jak přes kopírák pár minut od zveřejnění příležitostí.
Tramvaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 16. 8. 2019 13:47

Chance mě nabídla vkladový 25% bonus 1000Kč (golden), stačí vložit 4000Kč a protočit v jakékoliv sázce. Se divím, že se jim to nějak vyplácí. Má někdo také takový bonus? :hm
Přemýšlím co za tím je a na nic jsem nepřišel, využil jsem, a asi si myslí, že začnu sázet a hlavně prohrávat.
redhaven
Diskutér

Předchozí stránka