Bonusy sázkových kanceláří "bez rizika"

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 11. 2019 23:10

V MT obdržen další víkendový bonus 2 000 Kč :-)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 25. 11. 2019 21:08

hamilton13 píše:Synot má na listopad nový bonus - sázku 500 Kč bez rizika. Stačí se zaregistrovat, vsadit 5 kil za 1,50 a dostanete 5 kil bez ohledu na to, jkestli vám sázka vyjde.

Těch 5 kil co dostanu po vsazení je potřeba potom 30x protočit nebo jaké jsou podmínky výběru? Hledám, googlím, najít nemůžu :-)
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 11. 2019 17:54

Tak jsem "objevil" dokonalejší systém na dokonalé (téměř) oholení sázkovky při nutnosti protočení vkladů při bonusech. Riziko cca do 5%. Sázkovky se začínají bránit minimálním počtem vypsaných zápasů vhodných pro sázení proti sobě. Samozřejmě jejich sw automaticky upravuje časy a výše kurzů, když zjistí nadprůměrné počty výher v určitém segmentu sázek a časů. Pokud chce někdo poradit jak na to a jak na bonusy, poradím vše do SZ a při registraci přes mě. ;-)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 12. 2019 17:46

Dnes na bonusech za vklady obdrženo 2000 tralaláá :-)
Přiznávám, byly to nervy při nutném protočení vkladu live, při zvyšujícím se počtu úspěšných protáčecích sázek se nutně postupně zvyšuje riziko... a taky SK neustále automaticky utahuje sázkový SW. Aktuální bonus k smíchu, získá asi 5 těch co podají nejvyšší počet live za min 100 a při 1,3 :D :D Obávám se že přijdou ale opět s lákavým bonusem :hm

Už mě dokonce začaly sázky individuálně schvalovat, asi jim lezu do zisků :-)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 12. 2019 19:13

Buď v klidu, riziko se nezvyšuje. Jsou to nezávislé události, takže riziko prohry při první sázce je stejné jako po 100 vyhraných v řadě. :)
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 12. 2019 19:16

Přesně to jsem si říkal taky :D
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 12. 2019 20:33

Ne ne, bazíruji na tom že, riziko zcela jistě roste, protože jak jsem již uvedl, SK průběžně reaguje bud automatickými úpravami samo-učícího sázkového SW nebo jeho ručním utažením. Mám to zpracované ve statistikách časových průběhu kurzů až k uzamčení (či primárním nasazením sekundárních příležitostí zápasů), které neustále utahují, s tím jak se množině sázejících (či výši sázek) daří dočasně vyhrávat last minute. Jen občas povolí šroub, zejména o víkendu, aby nalákali Hejly. Proti matematice pravděpodobnosti a náhodě se nedá na 100% pořád vyhrávat ani last minute. SK sází obecně na vybudování závislosti na sázení, proto také vymýšlí různé nástroje marketingu (bonusy), které jsou výhodné pro sázkaře ale jen v jedné sázkovce. (Dá se na ně jednoduše vyzrát)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 3. 12. 2019 21:42

Navstevnik123 píše:
hamilton13 píše:Synot má na listopad nový bonus - sázku 500 Kč bez rizika. Stačí se zaregistrovat, vsadit 5 kil za 1,50 a dostanete 5 kil bez ohledu na to, jkestli vám sázka vyjde.

Těch 5 kil co dostanu po vsazení je potřeba potom 30x protočit nebo jaké jsou podmínky výběru? Hledám, googlím, najít nemůžu :-)

Normálně pak všechno po té jedné sázce vybereš, mně to šlo. Vydělal jsem asi 865 a hned to poslal na svůj účet a už nesázím.
filas81
Diskutér

Předchozí stránka