Bonusy sázkových kanceláří "bez rizika"

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 15. 5. 2019 17:35

Rolda78:

noo tak, mych 1000kc vklad bych si mohl bez prosazeni poslat zpet na ucet a jedine bonus bY teoreticky meli narok kratit o 10 procent pokud bych ho chtel taky vybrat.Nebo se pletu? Vejš pise kluk jak mohl hned vybrat a druhou cast musel prosazet.Hm tak netusim jak to tedy chodi.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrMoe 16. 5. 2019 08:50

Je to trošku jinak, vložené peníze z účtu se musí vždu protočit sázkou, klidne kurz 1.01. Lze je vybrat za poplatek, ale nevyplatí se to, minimální poplatek je tuším 1.000kč.

Veškeré bonusy jsou vybratelné ihned.

Návod je následující, pozvánku pošlu, napiš mi na petr.vocadlo@gmail.com:

1. Založe si konto - musíte být nový hráč. Nyní máte dočasné konto na 30 dní.
2. Zavolá vám člověk, který bude potřebovat pdepsat formulář (dle zákona, kolik chcete sázet, odkud berete na sázení peníze atd, můžete si vymýšlet). Do 24 hodin od vyřízení máte trvalé konto.
3. Pošlete si 1.000kč na trvalé konto - tuto částku musíte vsadit, aby šla vybrat. Doporučuji vsadit něco s malým kurzem, abyste o to nepřišel, ale jer to na vás.
4. Dostanete 1.000kč bonus nový hráč, a 10% z vkladu navíc (platí jen po dobu MS v hokeji). Tedy 1100kč. Pokud byste vložil 10.000, dostanete 1.000kč jako 10% bonus. Tyto peníze lze ihned vybrat, nesázejte je.
5. Já dostanu 1.000kč bonus za doporučení. 500kč vám dám, pošlete mi číslo účtu.
6. Celkem tedy dostanete 1600kč. Pokud prohrajete svojí sázku za 1.000kč, stále jse 600kč v plusu.
PetrMoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 16. 5. 2019 10:42

Jelikož jsem uvedenou novou sázkovku objevil já a je to i zřejmé v tomto vlákně v historii, znám jak funguje nejlépe. Mimoto vám poradím další bonusy v součtu i několik tisíc. Piště rovnou svůj mail adres do SZ. Pošlu návod a pozvánky.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 16. 5. 2019 15:25

objevil..jo? ;)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 16. 5. 2019 15:32

Kterou :-D
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 19. 5. 2019 09:33

Stále trvá nabídka několik tisíc z bonusů.
Piště mě do SZ svůj MAIL ADRESU, pošlu postup a doporučení.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 5. 2019 18:21

Zkoušel někdo doregistraci ve Fortuně za rodiného příslušníka s jeho občankou ? (když je rod. příslušník nepohyblivý)
Fortuna jiné ověření neumožnuje, na rozdíl od konkurence.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 22. 5. 2019 08:53

U Tipsportu po registraci dostanete 500 Kč v těch jejich NET bodech. Zjistil jsem ale, že NET body, se dají použít na zvýhodnění kurzu až o 100% za 10 NET bodů. A to mi nasadilo brouka do hlavy...
Když vyberu zápas kde je možná jen výhra nebo prohra (bez remízy) a je tam kurz třeba 1,8 na vítězství prvního a 1,8 na vítězství druhýho, tak by se na tom dalo vydělat úplně bez rizika. Pošlu tam třeba 2000 Kč, vsatím na prvního 1000 Kč + 10 NET za kurzové zvýhodnění tj. v kurzu 3,6, takže když vyhraje, dostanu 3600 Kč. To samé udělám u soupeře, takže při celkovém vkladu 2000 Kč mám jistou výhru 3600 a zisk 1600 Kč. A tohle můžu v podstatě udělat až 25x (dostanu 500 net bodů a s každou sázkou přijdu o 20) a sázka může být i mnohem vyšší (kolik kdo má a troufne si to tam vsadit...).
Přijde mi ale divné, že by tohle neměli ošetřené... Kde je tedy háček? Netuší někdo? Aby pak třeba neřekli, sice jste si vsadil, ale my výhru nedáme protože...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 22. 5. 2019 10:04

Hacek je v te remize ne? Kazdy zapas muze skoncit remizou v beznem case a nastavovany cas nebo penalty/najezdy uz sazkovky nepocitaji ne? Nevim, ptam se.
mo.tor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OnderCZ 22. 5. 2019 10:30

V tenise remízy nejsou vůbec.
OnderCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mo.tor 22. 5. 2019 10:31

Nastavuji se sety?
mo.tor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Markil 22. 5. 2019 10:32

mo.tor píše:Hacek je v te remize ne? Kazdy zapas muze skoncit remizou v beznem case a nastavovany cas nebo penalty/najezdy uz sazkovky nepocitaji ne? Nevim, ptam se.

To ne. Mluvím o zápasech bez remízy... Třeba tenis. Spíš to čekám někde v pravidlech, ale nikde jsem tam, že bych nemohl vsadit na oba soupeře nenašel. Oni to mají ošetřeno kurzem ( 1,8 ) takže když člověk vsadí normálně, tak tratí. Jenže to kurzové zvýhodnění přes body to naprosto obrací...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 22. 5. 2019 10:56

Leda otevrit dva ucty, jeden z nich na pribuzneho, a jednim uctem sazet tak, druhym zas naopak.
mo.tor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.D 22. 5. 2019 11:22

Háček je v tom, že při zvýhodnění o 100 % zaplatíš v NETech stejně, jak je vysoká sázka v Kč. Takže sázka za 1 000 Kč tě bude stát ještě 1 000 NETů.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 22. 5. 2019 12:23

Aha, díky. Já z toho jejich příkladu, že 100% je za 10 Netů a 50% za 5, špatně usoudil, že se cena odvozuje od těch procent, ale ono to bylo uváděno pro 10 Kč sázku a to mi nedošlo, že závisí i na tom.
Tím pádem to nemá žádnou výhodu a je to jen trik, aby to vypadalo, že dali lepší kurz, ale ve skutečnosti je to ve výsledku úplně stejné, jako když net body prostě jen vsadím...
(vsadit 200 při kurzu 1.8 je výhra 360, nebo vsadit 100 a zaplatit 100 za kurz 3.6 je výhra taky 360.. A v obou případech cena 200...)
Markil
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka