O2 100 GB za 299 Kč/m (vydrží jen dokud nepřestaneš platit)

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 2. 8. 2020 14:49

SIM budou nabízet cca měsíc, moc lidí si to nekoupí, neví o tom, když není reklama v televizi, pár SIM mezi lidmi bude a ti to budou mít na dobu neurčitou, tedy nejspíš dokud nezlevní data příchod čtvrtého operátora.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 8. 2020 22:24

naopak myslím si, že o tu simku je a bude značný zájem, O2 má sice v září a dalších měsících představit další výhodné nabídky, například kdyby dali třeba 50GB za 200kč, tak není problém těch 100GB, pokud se to někomu zdá moc, vyčerpat a vzít těch 50GB (teoreticky samozřejmě, protože nevíme, co O2 představí)
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 2. 8. 2020 22:59

Svýho času jsem si u O2 taky koupil nějaký speciální datový tarif se speciálním modemem, velkou externí anténou a 2letým úvazkem, už si ani nepamatuju, jak se to jmenovalo. Asi 2 měsíce to běhalo slušně, pak to zpomalovalo a zpomalovalo, až to bylo nepoužitelný. Nakonec jsem byl rád, že jsem se toho zbavil.
Tohle bude podobný, jako internet v mobilu je 100 GB nesmysl, jako stacionární to bude ve většině lokalit utrpení.
A čekat na další výhodné nabídky od O2? Po bohatých zkušenostech od podobných šmejdských firem nikdy nic.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 8. 2020 23:11

asi takhle... potřebuji mobilní připojení bez závazku a smlouvy cca 20-40GB za co nejnižší cenu, což tahle simka splňuje... takže pro mě super nabídka, doteď jsem platil 20GB 475kč u Emtéčka, předtím 10GB 419kč + FUP reset 200kč za dalších 10GB, ostatní možné problémy neřeším...
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 3. 8. 2020 04:26

Já mám u T-M Neomezaná data SD za 340 Kč měsíčně, spotřebuji cca 60 GB měsíčně, takže to zruším, 100 GB zo 300 Kč měsíčně u O2 bude pro mě levnější.
O tu SIM moc velký zájem nebude, moc lidí o ní neví, a když se o ní během měsíční akce náhodou dozví, tak jim bude vadit, že nefunguje roaming a že má drahé volání, pokud nemají DualSIM.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafaa 3. 8. 2020 08:16

Ví někdo do kdy se ta karta musi aktivovat (je tam nejaka expirace)? Kdyby se třeba hodilo ji zacit uzivat az po novem roce...
rafaa
Návštěvník



Odeslat příspěvekod ripper6 14. 8. 2020 10:21

suram píše:Já mám u T-M Neomezaná data SD za 340 Kč měsíčně, spotřebuji cca 60 GB měsíčně, takže to zruším, 100 GB zo 300 Kč měsíčně u O2 bude pro mě levnější.
O tu SIM moc velký zájem nebude, moc lidí o ní neví, a když se o ní během měsíční akce náhodou dozví, tak jim bude vadit, že nefunguje roaming a že má drahé volání, pokud nemají DualSIM.

To opravdu u jsou i jako LTE neomezena data? Me by zasem zajmala sit 5G pri rychlostech alespon down 200Mb/s a upload od 30Mb/s a vic ale muselo by to byt neomezene.
100GB dat je do mobilu za me celkove az moc, zbytecne, ale pro pouziti i na doma jako internet do PC, to je naopak zase malo. Tam by musel operator umoznit alespon 1TB - 2TB dat.
:-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 7. 2021 22:26

Nabídka SIM O2 100GB za 300kč opět po roce obnovena, platí do 15.8. 2021 nebo do vyprodání zásob. SIM mají expiraci k 31.12. 2022
https://mobilmania.zive.cz/clanky/datam ... fault.aspx
https://datamanie.cz/
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoushek 16. 7. 2021 03:40

Proč je v nadpisu tématu 299 Kč/m, když to je a vždy bylo za 300 Kč?
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 13. 8. 2021 06:44

Jo i letos se akce opakuje
https://www.datamanie.cz
S voláním přes Voocall nebo Odorik to nemá konkurenci, ale nefunguje v zahraničí. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2021 22:14

tak zítra 15.8. 2021 je poslední den na objednání simky O2 100GB za 300kč, letos je karet dost, poněvadž neukončili akci předčasně, tak jako loni ;-)
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 15. 8. 2021 13:00

Jo to je velka skoda, verim ze hodne lidi by to potesilo kdyby jo - nefunguje v zahraničí :(
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků