LIDL Plus (věrnostní kartička)

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 2. 10. 2020 13:13

ale dá se uložit i např. do Stocard a pak nevadí, že je špatný signál
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 2. 10. 2020 14:03

A do Google Pay by to nějak uložit šlo? Mám tam slevové karty ostatních obchodů.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 10. 2020 14:14

třeba i do Curve
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 10. 2020 19:37

Stačí screenshot.
Já to chci dát do hodinek, mám tam takhle kartičku do Kauflandu, ale ten kód z Lidlu to nechce vzít.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 2. 10. 2020 19:57

Dobrý nápad, dík.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 10. 2020 20:13

Ja to brzy odinstaluju, z 10 stíracích losů nic, kupóny a slevy v aplikaci jen na věci, co nekupuji. Vám to někomu něco přinese?

Kaufland i Glóbus věrnostní karty jsem taky zahodil. Jen Tesco vrací aspoň 1% v Club Card.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 3. 10. 2020 20:45

Tak každej kupuje něco jinýho, já už pár slev využil, ale to by mě používat aplikaci asi nedonutilo. Pro mne je klíčová funkce archivace účtenek, kupuji tam i dražší věci a občas je potřeba něco reklamovat. A papírové účtenky jednak blednou a navíc mají tendenci se záhadně ztrácet :-)
A trochu OT: Globus aplikace zas boduje funkcí scan&go.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 10. 2020 20:47

V Glóbusu jsem měl dnes 10 % na nákup, v Kauflandu občas na něčem ušetřím, v Lidlu taky něco málo. Tesco vede, akorát s těmi kupóny je to trochu opruz, všechno zobrazovat.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 10. 2020 20:47

Od pondělí 5.10.2020 Lidl akceptuje i Sodexo stravenky

Stravenkáři získali v boji o přežití mocného hráče. Na pokladnách je začne brát Lidl
https://zpravy.aktualne.cz/finance/naku ... f6b220ee8/
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 10. 2020 22:23

Zaplaceno tím Sodexo nesmyslem už dnes.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 5. 10. 2020 11:25

Lidl aplikace v mobilu zobrazí QR kód, i když nejsou puštěná data nebo wifi. Takže není potřeba být online.

Ale pro jistotu mám uložený printscreen (stejně jako u Kaufland aplikace).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 10. 2020 19:19

no setřel jsem los za nakup ale nic
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 6. 10. 2020 09:36

já asi až 6. sleva dvacka na kešu a další sleva dvacka na tatarak...trapnější start věrnostního programu jsem nezažil a to se všude psalo, jak rozválcuje konkurenci
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajkyt 6. 10. 2020 10:39

DoubleSix píše:Lidl aplikace v mobilu zobrazí QR kód, i když nejsou puštěná data nebo wifi. Takže není potřeba být online.


Máš pravdu. Na telefonu, kde nejsou mobilní data nebo wifi, se zobrazí chybové hlášení a Kartu Lidl Plus je možné zobrazit. Na telefonu, kde jsou pomalá data se zobrazí bílá obrazovka s logem Lidlu a teprve až se stáhne aktuální nabídka, jde použít QR kód z Karty Lidl Plus.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ulmra 7. 10. 2020 21:08

Dr.D píše:...Pro mne je klíčová funkce archivace účtenek, kupuji tam i dražší věci a občas je potřeba něco reklamovat. A papírové účtenky jednak blednou a navíc mají tendenci se záhadně ztrácet :-)...

To by ale chtělo nějaké vyhledávání, nebo aspoň třídění těch účtenek. Proklikávat desítky nebo stovky souborů bude vopruz.
Daně jsou výpalné, které platíme za to, že se nám nepodařilo vytvořit civilizovanou společnost.
Ulmra
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků