Koupě kvalitní sedací soupravy

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 15. 11. 2020 14:25

Sháníme nějakou kvalitní rohovou sedací soupravu, ale zrovna v této době její nákup není moc ideální...když se nedostane člověk do obchodu. Navíc máme již takovou jednu negativní zkušenost - na začátku léta tohoto roku jsme koupili raději v jednom nejmenovaném obchodním době dražší sedací soupravu údajně z Německa a po 3,5 měsících se tzv. proseděla...následovala reklamace a vrácení peněz. Předtím jsme ji poměrně dlouho vybírali, čekali až ji vyrobí a bohužel nyní jsme opět bez sedačky...Tzv. máme sice peníze zpět, ale nemáme na čem sedět...
Jestli by někdo neporadil, kde by mohl být ideální nákup, osobní zkušenost, kde mají například hodně sedaček skladem, kde nejlépe nakoupit v návaznosti na kvalitu a ne příliš dlouhou dobu výroby a dodání...Netušil jsem, že to bude až tak těžké. Kromě toho zjišťuji, že celkově ta kvalita nejen sedaček, ale i ostatního zboží je docela mizerná...Nevím jakou kdo má zkušenost, ale já poměrně s dosti výrobky a člověka to reklamování trošičku unavuje...Díky
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tmx643 15. 11. 2020 15:49

A kvalitní znamená za 20 000 nebo 150 000?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lubro 15. 11. 2020 16:28

Tak se omlouvám...samozřejmě každý může mít jinou představu o ceně. Ta moje je cca 80.000 Kč, za tuto cenu jsme sedačku kupovali v létě. Takže zhruba uprostřed těch uvedených částek...
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aklek 3. 12. 2020 15:41

Otec kupoval koženou za 70tis z Phase. Vypadá dobře a jak moc kuži nemusím, tak asi jde i o typ sedačky, že tady mi to nevadí.
aklek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lubro 4. 12. 2020 22:22

Díky za tip, ale ve Phase jsme už byli a bohužel nás tam nic nezaujalo...Tím ale nechci říct, že by neměli mít kvalitní sedačky. Beru to v rámci desingu...a zároveň ve Phase mají spíše tvrdší sedačky.
Lubro
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků