Akce platební kartou + slevy v obchodech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 12. 2022 12:16

plati u min objednavky 500(600) ten CSOB -200Kc kupon na prvni nakup a stejne pote sleva z vysledne castky 300(400) 20% od CS?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Milos 5. 12. 2022 13:04

@slavo963: Sleva 200Kč od ČSOB se získá pomocí slevového kódu CSOB200. Cashback 20% od ČS se získá zaplacením nákupu kartou ČS. V rámci první objednávky lze získat oboje :-)

@.void: Tak ta minimální hodnota objednávky opravdu záleží na konkrétní adrese, pohybuje se v rozsahu 500Kč až 800Kč. Dle adresy a času dodání se liší i cena dopravy (0kč až 79Kč).
Kde jsi vlastně našel tu podmínku minimální objednávky 500Kč pro uplatnění slevy od ČSOB? Nic takového v podmínkách nemají uvedeno https://svetodmen.csob.cz/akcni-nabidky ... ik-cz-2211
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 5. 12. 2022 15:02

mohu potvrdit ten rozsah na objednávku zdarma, třeba u nás v horní dolní jsem musel objednat za 800,- Kč (i když třeba na Litoměřice mi to ukazovalo až 1200,- Kč)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .void 5. 12. 2022 20:27

Milos píše:Kde jsi vlastně našel tu podmínku minimální objednávky 500Kč pro uplatnění slevy od ČSOB

Minimální částka nákupu = minimální částka pro uplatnění slevy 200 Kč. Za méně než 500 korun nelze nakoupit, a to ani i když se adresa doručení nastaví na jejich centrálu nebo na jeden z jejich skladů.

Minimální částka se zobrazuje v košíku po zadání adresy, bez zadání adresy dál nepustí.
Naposledy upravil .void dne 5. 12. 2022 22:58, celkově upraveno 1
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 790511 5. 12. 2022 21:19

Ten 20% cashback z nákupů v Albertu je spíš jen taková adventní akce, nebo to může trvat delší dobu? Účet u ČSOB nemám, ale kvůli tomuhle bych si ho možná zřídil, protože do Albertu chodím pravidelně. Nevím, jak dlouho jim trvá, než pošlou kartu. Pokud by ta akce skončila v lednu, možná bych to ani nestihl využít. Nerad bych si zřizoval další účet zbytečně. Už jich začínám mít nějak moc.
790511
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 5. 12. 2022 21:26

Akce s různě velkou slevou v Albertu trvají již delší dobu, těch 20% ale platí jen do konce roku. Dodání karty obvykle trvá týden, nicméně k nákupům můžeš ihned začít používat virtuální kartu uloženou v mobilu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 5. 12. 2022 21:37

790511 píše:Ten 20% cashback z nákupů v Albertu je spíš jen taková adventní akce, nebo to může trvat delší dobu? Účet u ČSOB nemám, ale kvůli tomuhle bych si ho možná zřídil, protože do Albertu chodím pravidelně. Nevím, jak dlouho jim trvá, než pošlou kartu. Pokud by ta akce skončila v lednu, možná bych to ani nestihl využít. Nerad bych si zřizoval další účet zbytečně. Už jich začínám mít nějak moc.


Ten cashback v Albertu ale poskytuje ČS nikoliv ČSOB, nebo se mejlim?
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 5. 12. 2022 21:46

Jj, ten cashback 20% poskytuje ČS a odpovídal jsem jako na účet a kartu ČS. Nějak jsem přehlédl, že @790511 uvedl účet ČSOB :nenapadne
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod 790511 6. 12. 2022 08:21

Díky za opravu, myslel jsem samozřejmě ČS. To je tak, když večer řeším několik věcí najednou :-D
790511
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 8. 12. 2022 18:45

Po přečtení tohoto tématu jsem zjistil, že když mám v aplikaci kupon Albert na 10 % a extra kupon Albert na 10%, tak se kupony můžou sečíst a mám 20%. Takže koupím dárkovou kartu za 3000 a Airbank mi 600 vrátí zpět. Tímto děkuji všem diskutérům.
Ještě mám dotaz: u toho kuponu mám v aplikaci napsáno: Kde získáte odměnu - Albert Praha 6 a následuje ulice s přesnou adresou. Jinde zase píšou, že odměnu získáte v jakémkoliv Albertovi v ČR. Takže musím nakoupit v tom vybraném Albertovi na Praze 6 nebo kdekoliv u Alberta v ČR?
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .void 8. 12. 2022 20:10

Air Bank ukazuje nejbližší pobočku (podle vzdálenosti vzdušnou čárou), kde je možné získat danou slevu nebo odměnu, po kliknutí na „Ukázat všechny prodejny” se ukáže seznam všech prodejen kde platí sleva, v tomto případě všechny prodejny Albert.

Jinými slovy, děkujeme za info, kde bydlíte nebo se obvykle zdržujete. ;-)
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod trimos- 9. 12. 2022 06:22

dinkylinky píše:Po přečtení tohoto tématu jsem zjistil, že když mám v aplikaci kupon Albert na 10 % a extra kupon Albert na 10%, tak se kupony můžou sečíst a mám 20%. Takže koupím dárkovou kartu za 3000 a Airbank mi 600 vrátí zpět. Tímto děkuji všem diskutérům.
Ještě mám dotaz: u toho kuponu mám v aplikaci napsáno: Kde získáte odměnu - Albert Praha 6 a následuje ulice s přesnou adresou. Jinde zase píšou, že odměnu získáte v jakémkoliv Albertovi v ČR. Takže musím nakoupit v tom vybraném Albertovi na Praze 6 nebo kdekoliv u Alberta v ČR?


Přesně tak, kupony se sčítají. Jak se objevil ten druhej, udělal sem pár větších nákupů a nakoupil za 6.000 dárkové karty. no koupit 500 za 400? neber to 8-)
trimos-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikko 13. 12. 2022 16:00

trimos- píše:
dinkylinky píše:... u toho kuponu mám v aplikaci napsáno: Kde získáte odměnu - Albert Praha 6 a následuje ulice s přesnou adresou. Jinde zase píšou, že odměnu získáte v jakémkoliv Albertovi v ČR. Takže musím nakoupit v tom vybraném Albertovi na Praze 6 nebo kdekoliv u Alberta v ČR?

Svou odměnu od Airbank 10% + 10% získáš v kterémkoliv Albertu v ČR, nemusí to být právě v Albertu Praha 6.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 13. 12. 2022 16:20

Stejnou odpověď už mu přece poskytl @void hned minulý týden?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod nikko 13. 12. 2022 16:45

Máš pravdu :-)
nikko
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků