Robert T. Kiyosaki a hra Cash Flow

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod loldaolda 28. 11. 2005 18:56

Výborně, díky za tip. Koupím si ji.
loldaolda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soptik21 29. 11. 2005 20:49

Anonymous píše:
Jan K. píše:Zdravim vsechny priznivce R. Kiyosakiho a jeho knih a her. Bohaty tata, chudy tata ... cashflow kvadrant ... jsou knihy, jejichz precteni muze otevrit oci mnoha lidem, kteri kdy uvazovali nad tim jak byt financne volni a kteri mysli na svoji budoucnost. Vam kteri jste dospeli ke stejnemu zaveru - je treba s tim neco udelat drive nez bude pozde, chci nabidnout realnou sanci postavit si svou vlastni "korporaci" a tim i moznost vytvoreni podkladu pro tvorbu svych budoucich aktiv.
Pracujete jako zamestnanec? = nevadi ja stale jeste take, ale uz to nebude mit dlouheho trvani.
Jedna se o projekt , kde si kazdy muze vytvorit svou kolonku aktiv, zalezi ciste jen na nem jak se k tomuto postavi. Ztratit nemuze vubec nic, maximalne par hodin sveho nejvetsiho aktiva = casu. Kdo byste mel zajem dozvedet se vice, pozvu Vas na jedno ze zasedani, ktere se konna kazdy tyden v Praze - trva 3 hodiny, je zdarma. Po tomto si muzete udelat obrazek jestli je lepsi sedet a cekat na zazrak nebo se aktivne podilet na tvorbe svych aktiv chytrou cestou.
Predem upozornuji, lide pro ktere je lepsi dva mesice pracovat a dostat 200 000 CZK nehledam. Lide, kteri si jsou schopni rok neco budovat, brat pritom nejakou almuznu okolo ceskeho prumerneho platu a vytvorit si podklad pro dozivotni rentu se kterou se daji vytvorit slusna aktiva - tak tyto lidi hledam.
Jan K.

ze by amwayak? :roll: :roll:

"Amwayak" tezko, neorganizujeme 3. hodinove sezeni.Marketingovy plan se ukazuje do hodiny, tohle bych videl na nejake radoby financni poradenstvi ("ZFP" -ci jak se to jmenuje).
Nedokazi pochopit, jak nekdo se zajmem o Kiyosakiho, muze neustale ryt do Amway???
Asi nevite, ze Kiyosaki je 21% v Amway?
Nebo nevite, ze knihy od R.K. jsou v CR (a vubec na svete) diky skolicimu systemu D.Y.?
Proverte si fakta... 8)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Diskutér

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 29. 11. 2005 22:04

lugi píše:shánim tu hru ale bez úspěchu :cry:-/quote]

Hru jsem potkal v palaci knih v Praze na Vaclavaku.
Premysl Tiser
Diskutér

Odeslat příspěvekod jaatro 29. 11. 2005 23:17

soptik21 píše:Nebo nevite, ze knihy od R.K. jsou v CR (a vubec na svete) diky skolicimu systemu D.Y.?
Proverte si fakta... 8)

Nevim sice proc mi vykas, ale na netu to neni bezne podme si prosim tykat :wink:
Co je to prosim skolici system D.Y.?
Nechce se mi cist ta obrovska diskuze o amway, ale chystam se na ni a nekdy to prectu... S amwayem jsem se taky setkal a vubec se mi do toho nechtelo, nemam na to asi zaludek... a ty jsi na kolika % smim-li se zeptat? :)
jaatro

Odeslat příspěvekod jaatro 29. 11. 2005 23:19

Jo a s tim ze je kiyosaki 21% v amway jsi me moc nepotesil, uz vidim ty keci v te knizce zase... :cry: :cry: :cry: Ze jsem vubec doufal... Zkazilo mi to chut si ji koupit.
jaatro

Odeslat příspěvekod soptik21 30. 11. 2005 00:25

jaatro píše:Jo a s tim ze je kiyosaki 21% v amway jsi me moc nepotesil, uz vidim ty keci v te knizce zase... :cry: :cry: :cry: Ze jsem vubec doufal... Zkazilo mi to chut si ji koupit.

Vykam "Anonimnimu" :lol:
Nenech se mnou odradit od Kiyosakiho, on nezbohatl v "Amway",ale v realitach atd. Na amway a MLM mel kdysi asi takovy nazor jako vetsina lidi, co o tom nic moc nevi nebo se s tim setkalo pouze jako s "prodejem produktu". Kdyz zacal studovat ruzne firmy, tak zjistil, ze nektere jsou podporovany ruznymi skolicimi systemy a doporucuje si vybrat firmu sitoveho marketingu ne podle toho jaky ma produkt, ale jaky ma slolici system (dle knihy Skola byznysu)... Do Amway a organizace Dextera Yagera vstoupil proto, ze ma ten nejuspesnejsi skolici system na svete a spolu s Amway vytvari nejlepsi podnikatelskou prilezitost na svete.. :?:
V knize Skola byznysu je R.K. nestrany a zadnou firmu nejmenuje, chce aby lidi taky mysleli sami :) , tak mysli a precti si ji a nenech se ovlivnovat svou minulosti. :idea:
soptik21
Diskutér

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 30. 11. 2005 00:32

jaatro píše:Jo a s tim ze je kiyosaki 21% v amway jsi me moc nepotesil, uz vidim ty keci v te knizce zase... :cry: :cry: :cry: Ze jsem vubec doufal... Zkazilo mi to chut si ji koupit.

RK ve svych knihach mluvi o principech, ktere plati obecne, neboj.
Premysl Tiser
Diskutér

Odeslat příspěvekod František 30. 11. 2005 13:10

Mám hru, ale nemám spoluhráče. Najde se někdo? Jsem z České Lípy. frantisek.cervenka@post.cz
František

Odeslat příspěvekod Hráč 30. 11. 2005 19:33

Doporučuji : http://www.businesscentrum.info Lenka H.Vede kurzy finančního vzdělávání CASHFLOW v Praze, ale bývá i v Č.Lípě. Domluvte si případnou spolupráci pro začátek.
Dále http://www.e-profess.cz-kurzy, zkušenosti. Budeme otevírat pobočky v dalších městech,reálná šance na zajímavou spolupráci.
Nebo : jar.mlc@seznam.cz
Hráč

Odeslat příspěvekod frantisek.cervenka@post.c 5. 1. 2006 15:07

v ceske lipe hraje skupina - kontaktuj se na jiri.vanek@clnet.cz
frantisek.cervenka@post.c

Odeslat příspěvekod Jiří Vaněk 8. 1. 2006 16:14

Přijďte si zahrát hru Cash Flow do České Lípy. Domluvte si termín na tel. 774 134 144.[/b]
Jiří Vaněk

Odeslat příspěvekod WonDrak 12. 1. 2006 19:12

Čau, sem z náchoda a taky bych chtěl zkusit si zahrát cashflow, klidně bych jel i do Hradce králové, ale praha je už z ruky :cry:
WonDrak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Návštěvník 17. 1. 2006 18:26

mam ji 2x zavolej 775681050
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sivos 22. 1. 2006 22:50

Zdravím příznivce R.Kyiosakiho.

Znáte u nás nějaké společnosti zabývající se MLM.

Petr
Sivos

Odeslat příspěvekod soptik21 22. 1. 2006 23:56

Sivos píše:Zdravím příznivce R.Kyiosakiho.

Znáte u nás nějaké společnosti zabývající se MLM.

PetrM/quote]

Je jich spousta.Doporucuji si vybrat takovou, ktera ma ten nejlepsi skolici system (viz.Skola byznysu - R.K.)
soptik21
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka