Vysavače Rainbow, Vorwerk a jiné

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 20. 10. 2006 09:19

Nestačí .... mám sakra hnusnou alergii na prach a roztoče .... a díky tomu že naši investovali do vorwerku tak jsem z baráku nevyházel ještě všechny koberce .....
A co se týče srovnání s normálním vysavačem .... když jsme uklízeli po třech letech "vybydlování" privát, kde bydlelo 6 kluků tak si normální vysavač taky nesmrk .... a vorwerk v pohode ....
ja se jenom bojim dne kdy se budu stehovat od rodicu .... ze se asi o ten vysavač popereme .... btw jak dlouho vam vydrží normální vysavač?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod WonDrak 20. 10. 2006 09:35

Rop píše:Nestačí .... mám sakra hnusnou alergii na prach a roztoče .... a díky tomu že naši investovali do vorwerku tak jsem z baráku nevyházel ještě všechny koberce .....
A co se týče srovnání s normálním vysavačem .... když jsme uklízeli po třech letech "vybydlování" privát, kde bydlelo 6 kluků tak si normální vysavač taky nesmrk .... a vorwerk v pohode ....
ja se jenom bojim dne kdy se budu stehovat od rodicu .... ze se asi o ten vysavač popereme .... btw jak dlouho vam vydrží normální vysavač?o/quote]

to netuším, ale babička má ETU asi 15 let a nic moc, Rainbow máme skoro 10 let a vysává porát supr
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Diskutér

Odeslat příspěvekod henry_99 20. 10. 2006 09:45

Vjaké cenové relaci se tyto vysavače pohybují? Co všechno umí?
Jsme tací, jaké nás vidí ostatní, proto je tak těžké být sám sebou...
henry_99
Návštěvník

Odeslat příspěvekod WonDrak 20. 10. 2006 22:20

Henry99 píše: Co všechno umí?
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Diskutér

Odeslat příspěvekod podbot 21. 10. 2006 00:10

Tak když už je někdo alergik, ať zařizuje byt s rozumem, mám doma plovoučku, koženou sedačku atd. Na to abych dvakrát za život uklidil po nějaké bandě kluků, fakt rád vysolím 70.000kč, za to si můžu najímat uklízecí fy do konce života. Prostě jak jsem psal předem, předražený(fcí úplně běžný) vysavač, si musí člověk nějak zdůvodnit aby se necítil jak vůl, když zavře dveře za kumpánem co mu nabulíkoval co všechno ten LUX dokáže. Bohužel mého dědu znežil jeden takový zmr... a prodal mu worverk, po pěti letech provozu vypadá hůř než 30 let stará ETA rodičů.
podbot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sladký Miroslav 21. 10. 2006 13:33

Nejdřív, než budete kritizovat Rainbow, tak se podívejte na ukázku a pak pochopíte proč vlastní tenhle přístroj přes sto tisíc rodin.
Sladký Miroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod podbot 21. 10. 2006 19:32

Sakra, 80 tisic lidi u nas vlastni tento kram jehoz cenu do zavratnych vysin posunul zpusob podomeho prodeje a system MLM, to se mi ani nechce verit ze v jiznich cechach se prodalo 25 tisic vysavacu rainbow. To ze vysavac muze byt fajn je mozne, i kdyz nezavisle testy dopadly jinak. Otazka ma vlastniky co tento kram maji, jakou asi myslite ze ma cenu doopravdy kdyby byl vysavac dostupny v bezne maloobchodni siti, a ne pouze prodejem v systemu letadlo.
podbot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod podbot 21. 10. 2006 19:36

Znam rozhodne mnohem vice domacnosti, i v jiznich cechach nez by byl statisticky vzorek podle poctu prodanych kusu a nikoho neznam kdo by vlastnil tento kram, je to mozna jen nahoda. Nicmene tomu neverim. :D
podbot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 22. 10. 2006 11:41

podbot píše:Tak když už je někdo alergik, ať zařizuje byt s rozumem, mám doma plovoučku, koženou sedačku atd.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod leos73 29. 10. 2006 19:17

Vorwerk a jeho model Krobold 135 je podle mne skvělý, ale předražený. Narazil jsem na podobný výrobek, ale v úplně jiné cenové relaci, ovšem hledám jakoukoliv recenzi na nej a marně. Jedná se o výrobek eta, typ 7454. Pomůže někdo?
leos73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 10. 2006 06:31

leos73 píše:Vorwerk a jeho model Krobold 135 je podle mne skvělý, ale předražený. Narazil jsem na podobný výrobek, ale v úplně jiné cenové relaci, ovšem hledám jakoukoliv recenzi na nej a marně. Jedná se o výrobek eta, typ 7454. Pomůže někdo?4/quote]

V časopise Test, který odebírám, když testovali vysavače, tak vzali i Etu. Bohužel propadla, myslím, kvůli životnosti. Už ani nevím, co to bylo za typ.
Dneska ale může být situace jiná. Spoustu firem prodává OEM výrobky, krásně je to vidět třeba na friťácích ETY, které jsou naprosto shodné s těmi od Bosche nebo Siemense. Kdo ví, jak je to s tím vysavačem, třeba taky pochází od jednoho výrobce.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod LenkaK (novy) 8. 11. 2006 22:26

PatrikChrz: díky za naskenování článků a testů. Tisknu a jdu číst.
Lenka
LenkaK (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod korida 10. 11. 2006 19:32

Dnes nás navštívil dealer od Rainbow na kontrolu vysavače(moje mamka si jej koupila).Já sice jsem velký odpůrce těchto předražených a nefunkčních vysavačů,ale mlčela jsem.Prodejce vychvaloval sílu vysavače a zmínil se,že testoval sací výkon na potkanovi,kterého zavřel do pytle až mu "vybouchly"plíce.Byla jsem vzteky bez sebe.Potkani nejsou domácí mazlíčci a jed na krysy mě nevadí,ale tohle je na mě moc.Doufám,že tento dealer chcípne ošklivou smrtí.
korida
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mek 10. 11. 2006 21:21

korida píše:Dnes nás navštívil dealer od Rainbow na kontrolu vysavače(moje mamka si jej koupila).Já sice jsem velký odpůrce těchto předražených a nefunkčních vysavačů,ale mlčela jsem.Prodejce vychvaloval sílu vysavače a zmínil se,že testoval sací výkon na potkanovi,kterého zavřel do pytle až mu "vybouchly"plíce.Byla jsem vzteky bez sebe.Potkani nejsou domácí mazlíčci a jed na krysy mě nevadí,ale tohle je na mě moc.Doufám,že tento dealer chcípne ošklivou smrtí.e/quote]

To pusť z hlavy, dealeři zhůvěřilostí typu předražený vysavač si jsou schopni vymyslet jakoukoliv hovadinu, když si budou myslet, že na lidi udělá dojem... Holt tě špatně odhadl. :lol:
Takový džob fakt nikomu nezávidím.
Mek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim33 12. 11. 2006 12:02

Jestli není lepší, když mám kupovat vysavač za několik desítek tisíc, podívat se na menší průmyslové vysavače určené do nějakých čistších prostor, jako jsou nemocnice nebo výroby potravinářských doplňků a podobně. Cenově to určitě vyjde podobně, navíc by ty průmyslové měly být už od začátku konstruované na častější, denní provoz a hrubší zacházení.
radim33
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka