Nakupujete v Lidlu ?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Nakupujete v Lidlu ?
Často 10 %  21%  [ 10 ]
Zřídka 16 %  34%  [ 16 ]
Nikdy 21 %  44%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 47

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 24. 8. 2005 01:06

A jakej máte naázor na jeho sortiment zboží ?
fricoolinek2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarmila 24. 8. 2005 07:25

NE, nenakupuju a pokud ano, tak velmi zřídka a jen to, co mají v akci (za půl roku to bylo 2x). Sice ho u nás nedávno otevřeli, ale ceny nemá tak lidové jak propaguje (Kaufland a Tesco jsou na tom líp) a navíc mně neláká obchod, kde je kromě prodavačky snad všechno z Německa. Probůh, kam se poděla naše kvalitní česká výroba?
Jarmila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 8. 2005 07:32

Jen pro info, Kaufland patří pod stejnou skupinu jako Lidl (Schwarz). Podobně jako Hypernova a Albert pod Ahold.
To nic, taky v Kauflandu nakupuju. V Lidlu jsem byl jen jednou (pro dalekohled z letáku, nakonec jsem ho nekoupil, měl jsem dojem, že moc "nedalekohledí" :shock: ), navíc ho nemám nikde poblíž.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOM 0 25. 8. 2005 19:48

mne nabídka vyhovuje,zboží je levnější než v Tescu.Občas mají málo inzerujícího zboží,ale je to jako jinde.Jsem spokojen. Tom Plzeň :D
TOM 0

Odeslat příspěvekod xxxsize 25. 8. 2005 20:47

A co Vy, máte rád stromy?
xxxsize

Odeslat příspěvekod Jarmila 26. 8. 2005 07:46

Mám ráda stromy, ale pokud máte názor, že jediný Lidl kácí stromy, jste na omylu. U nás vznikla obchodní zóna a rozšiřovala se silnice z dvou- na čtyřproudou komunikaci. Při této příležitosti byla vykácena stará alej. Mně osobně jí líto nebylo, protože podle mého názoru strom nemá u silnice co dělat, je velkým nebezpečím pro řidiče. Ano, osobně stromy také sázím, ale pokud zavazejí, musejí pryč a nasázejí se proboha jinde. jezdím občas po Vysočině. Silnice, která má po obou stranách vzrostlou alej a na které se stěží vyhnou dva autobusy, je pro mně deprimující. Jako všechno se i toto musí dělat s rozumem. Víte, mně deptají ti tzv. ochránci přírody, co zuby nehty chrání jeden strom na sídlišti, ale jezdí po jednom autem, baští zabitá prasata a přitom doma nemají ani blázna v květníku a laboratorní myš v akvárku, aby věděli, co obnáší chov zvířat a pěstování rostlin. Takoví ochránci od zeleného stolu, co se diví, že se na venkově vyasfaltovala cesta mezi poli, aby se neničily hospodářské sttoje, když přejíždí z pole na pole a že svítíme elektřinou a ne loučí, jezdíme autem a ne koňským potahem. Vám vadí, že Lidl někde pokácel dva stromy. Doufám, že Vám také vadí, že se u nás staví na zelené louce a na kvalitní zemědělské půdě jako o závod, i když se přitom stromy nekácejí.
Jarmila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jarmila 26. 8. 2005 07:47

Mám ráda stromy, ale pokud máte názor, že jediný Lidl kácí stromy, jste na omylu. U nás vznikla obchodní zóna a rozšiřovala se silnice z dvou- na čtyřproudou komunikaci. Při této příležitosti byla vykácena stará alej. Mně osobně jí líto nebylo, protože podle mého názoru strom nemá u silnice co dělat, je velkým nebezpečím pro řidiče. Ano, osobně stromy také sázím, ale pokud zavazejí, musejí pryč a nasázejí se proboha jinde. Jezdím občas po Vysočině. Silnice, která má po obou stranách vzrostlou alej a na které se stěží vyhnou dva autobusy, je pro mně deprimující. Strom za škarpou mi nevadí a ani není nebezpečný.
Jako všechno se i toto musí dělat s rozumem. Víte, mně deptají ti tzv. ochránci přírody, co zuby nehty chrání jeden strom na sídlišti, ale jezdí po jednom autem, baští zabitá prasata a přitom doma nemají ani blázna v květníku a laboratorní myš v akvárku, aby věděli, co obnáší chov zvířat a pěstování rostlin. Takoví ochránci od zeleného stolu, co se diví, že se na venkově vyasfaltovala cesta mezi poli, aby se neničily hospodářské sttoje, když přejíždí z pole na pole a že svítíme elektřinou a ne loučí, jezdíme autem a ne koňským potahem. Vám vadí, že Lidl někde pokácel dva stromy. Doufám, že Vám také vadí, že se u nás staví na zelené louce a na kvalitní zemědělské půdě jako o závod, i když se přitom stromy nekácejí.
Jarmila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jarmila 26. 8. 2005 07:51

Mám ráda stromy, ale pokud máte názor, že jediný Lidl kácí stromy, jste na omylu. U nás vznikla obchodní zóna a rozšiřovala se silnice z dvou- na čtyřproudou komunikaci. Při této příležitosti byla vykácena stará alej. Mně osobně jí líto nebylo, protože podle mého názoru strom nemá u silnice co dělat, je velkým nebezpečím pro řidiče. Ano, osobně stromy také sázím, ale pokud zavazejí, musejí pryč a nasázejí se proboha jinde. Jezdím občas po Vysočině. Silnice, která má po obou stranách vzrostlou alej a na které se stěží vyhnou dva autobusy, je pro mně deprimující. Strom za škarpou mi nevadí a ani není nebezpečný.
Jako všechno se i toto musí dělat s rozumem. Víte, mně deptají ti tzv. ochránci přírody, co zuby nehty chrání jeden strom na sídlišti, ale jezdí po jednom autem, baští zabitá prasata a přitom doma nemají ani blázna v květníku a laboratorní myš v akvárku, aby věděli, co obnáší chov zvířat a pěstování rostlin. Takoví ochránci od zeleného stolu, co se diví, že se na venkově vyasfaltovala cesta mezi poli, aby se neničily hospodářské stroje, když přejíždí z pole na pole a že svítíme elektřinou a ne loučí, jezdíme autem a ne koňským potahem. Při jejich svatém rozhořčení jim nevadí, že oni se jednou někam do skanzenu týden rekreovat a odpočinout si od velkoměstských vymožeností, ale lidé z vesnice nechtějí žít jako v minulém století a na rozdíl od nich by měli bydlet celý život ve skanzenu, prát na valše, svítit petrolejkou a v neděli juchat v kroji do kostela? Vám vadí, že Lidl někde pokácel dva stromy. Doufám, že Vám také vadí, že se u nás staví na zelené louce a na kvalitní zemědělské půdě jako o závod, i když se přitom stromy nekácejí.
Jarmila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 8. 2005 07:53

Asi tak. My jsme potřebovali na chalupě pokácet 4 staré smrky, podali jsme si žádost - výsledek je, že nám povolili jeden. Když potom při vichřici další spadl (naštěsní ne na chatu), tak nám milostivě povolili pokácet další dva. Výsledek je, že nás to stálo samozřejmě víc (2 * žádost, 2 * objednání firmy na pokácení). V životě bych si na pozemku už lesní strom nezasadil - na ovocné naštěsní povolení být nemusí.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 26. 8. 2005 10:16

Liedl.... nesnáším!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 26. 8. 2005 16:04

prvy krat som tam nakupoval pred 2 dnami. a asi aj naposledy
a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@C 1. 9. 2005 07:06

Never more...
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš(smazano) 3. 9. 2005 17:46

Asi 1 x za čtvrt roku a pouze dva výrobky - cukrovinky, které jinde nemají. Jinak většina věcí jsou šmejdy z Polska. To ty německé ještě jakž takž :?
"Všechno má svůj smysl..."
Tomáš(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 19. 9. 2005 00:05

-neviem ako to je v Cz ale na SK Lidl ma umna zatvorene dvere...
-vyber sortimentu ziadny...
-4 druhy keksov,4druhy mineralnej vody a pod. a kazdy 4 den maju akoze akcie...
-bol som tam mozno 2-krat ale nikdy viac....
-nejlepsie a da sa povedat ze aj najlacnejsie sa mi nakupuje v Kauflande co sa tyka potravin....
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 1. 2006 10:21

V Lidlu sem tam kupuji nějaké akční zboží, nanuky v balení po více kusech, marmelády, sušenky aj. U nás stromy nekáceli, žádný tam nebyly naopak je nechali vysadit, nejsou tam fronty ani prošlý zboží.
Nevidim žádnej rozdíl kromě specifičtějšího sortimentu.
Michal P
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků