Kontaktní čočky z USA za třetinové ceny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2008 15:17

...a my jsme prodali patent do USA za milión USD. Fakt bezva kšeft :-(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod M1chals 14. 2. 2008 10:11

PatrikChrz píše:...a my jsme prodali patent do USA za milión USD. Fakt bezva kšeft :-(-/quote]

no vidíš, a teď si je kupujeme z USA o 50% levněji než u nás.. :lol: :lol: opravdu bezva kšeft..... 8)
M1chals
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalekp 15. 2. 2008 12:07

Tak čočky dnes dorazily !!! Tady jsou fotky balíčku, dostal jsem zdarma i pouzdro, clo ani DPH jsem neplatil, celková cena byla 760 Kč za 2 balení, v ČR bych nekoupil za tuhle cenu ani 1 balení. Jsem spokojen a doporučuji všem. Petr

ObrázekObrázekObrázek
michalekp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 15. 2. 2008 13:16

Tak to by bylo hodne smutny, kdybys v hodnote 760 Kc mel platit jeste clo i DPH :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Žulda 15. 2. 2008 13:50

Je na to clo nějaká hranice?
Chci objednat čočky pro sebe i ženu, vyjde to tak na 3000.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 2. 2008 14:15

Zalezi kdo ti to posila, pokud firma, tak je bezcelni limit cca 2500 Kc, u soukrome osoby 6000 Kc.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod michalekp 18. 2. 2008 21:17

Pozor ten oficiální bezcelní limit je jen 22 EUR, každopádně vždy záleží spíše na tom jak stíhají na celnici, slyšel jsem, že to proclívají jen namátkově.
michalekp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žulda 10. 3. 2008 16:16

Tak čočky dorazily, žádné clo, na balíku uvedena normální cena i druh zboží. Zatímco u nás by mě stály 4400, tady mě vyšly na 1919 Kč...
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod ivok24 10. 3. 2008 16:23

Jak dlouho to trvalo? Od objednani po dodani?
ivok24
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 10. 3. 2008 21:03

28.2. objednáno, dneska ráno přišly.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 1. 6. 2008 10:28

Tak ten odkaz od Jichaje na aalens.com fakt funguje. Dneska jsem dával už 2.objednávku v pořadí a vychází ty čočky při stejném balení cca o 80% levněji než u nás. :-)) První čočky přišly přesně za týden od objednání a vzhledem k tomu, že to šlo ze Singapuru( asi tam mají nějaké obchodní místo), tak ta rychlost doručení je fantastická :tleskani
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 1. 6. 2008 10:40

Jo a clo jsem neplatil, pouze 1,5USD za Delivery Charge :-)
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 2. 6. 2008 14:20

Tak to je dobra zprava, priznam se, ze ja si nakonec objednal z coastalcontacts.com (protoze jsem pospichal - doslo do tydne od objednani a meli spoustu kladnych hodnoceni), ale priste klidne zvolim i aalens.com (maji totiz vetsinou nejnizsi ceny a nizke postovne) :)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 27. 6. 2008 07:45

Tak jsem si minulé pondělí u Coastalcontacts objednal i brýle, včera dorazili, Kvalita super, v ceně plastové čočky, antireflexní, UV filtr, odolné proti poškrábání. K tomu pouzdro, pytlík, hadřík, šroubováček. Cena 100 USD, u nás v optice podobné bez skel 2700 Kč. K tomu jsem ještě za 20 USD bral 3-pack roztoku na čočky (u nás 1 lahev 420 Kč) a celníci mi na to napařili 424 Kč clo. I tak je to výrazná úspora.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Donuts 2. 10. 2008 12:09

michalekp: no nevim zas tak vyhodne mi to, kdyz prihlednu k rizikum, neprijde. Treba na www.icocky.cz mas jedno baleni Air Optix za 650Kc.
Donuts
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka