Neúspěšné zkoušky na VŠ, uvažuji o jiné škole. Vaše názory?

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 25. 6. 2016 08:29

titul se hodí, nejde jen o komunikaci v čr, ale i se zahraničím, třeba centrála někde v reichu atd, ty ví úplnou pitchu co máš za školu a je lepší něco před jménem mít, když se dělaj návštěvy atd + jde i o takovej ten osobní pocit, že máš titul a když přijde debata na vysoký školy tak nejsi skrčenej v koutě, ale můžeš se zapojit

co se týče odvedený práce bych rozdíl neviděl, mě se líp komunikuje s vysokoškolákama, cejtim z nich určitou úroveň :-)
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulette 17. 10. 2016 13:33

Prvník ročník je na většině Vš jako "sítko". Já bych to ještě nevzdávala. Další semestry jsou klidnější.
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mrusnok 17. 10. 2016 13:50

Jak kde. Na právech bylo největší síto 3. a 4. ročník.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powlcz 17. 10. 2016 15:43

Paulette píše:Prvník ročník je na většině Vš jako "sítko". Já bych to ještě nevzdávala. Další semestry jsou klidnější.


Vaše komentáře vůbec nepomáhají a ta falešná podpora nesmyslů tu opravdu nikoho nezajímá. To už je druhé vlákno, které je půl roku staré, na které reagujete. Běžte radši dělat něco užitečného :-!
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod richardsonec 14. 3. 2017 14:09

No je to ošemetné s tím jak to máš. Ale na druhou stranu to chce se optat, jestli je to obor, co tě baví a pak důvod proč to nešlo dáti na potřetí. Jinak lehčí alternativa je nějakou soukromá ekonomka. Upřímně ve firmách stejně řeší praxi. Na statní správu, tma to nikdo neřeší a u soukromé firmy rozhodnou tvoje praktické zkušenosti. A pak leda, že by si měla něco extra možná jo, ale to tak Karlovku. Na tom VUT myslím, kdyby sis platila rok tak jeto nějak 40 až 60 000, ale za rok, ne za semestr.
richardsonec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 14. 3. 2017 14:58

Holt, nemůžeme byt všichni inzenyri.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mrusnok 14. 3. 2017 16:17

Jo někdo musí být třeba jen magistr. :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 3. 2017 21:25

Většině stačí i Bc., což je dnes inteligent se znalostmi studenta 1. ročníku střední školy před 40 léty.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 15. 3. 2017 08:30

Ach jo, tyhlety stupidní názory se drží a drží....
mimous
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 15. 3. 2017 09:54

Bohužel se drží a je to samozřejmě nesmysl, protože dost záleží na konkrétní škole a na konkrétním jedinci kolik je toho ochoten a schopen se naučit.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 3. 2017 10:39

Jistě, pánové. Třeba já když jsem studoval, tak jsem jako diplomovou práci dělal zcela konkrétní věc, kterou jsem vymyslel, vypočítal, a Škoda Plzeň ji pak použila v JE Temelín.

Kdežto když dneska koukám na diplomové práce, tak je to samé "Tam a tam jsem uložil dotazník na téma Nesmrtelnost chrousta a její využití v cestovním ruchu, prosím o vyplnění". Dotyčný pak spočítá odpovědi, hodí to nejlépe do koláčového grafu v Excelu a má za to titul Bc. Fakt paráda, a může jít makat akorát tak do nějaké neziskovky, případně na úřad, kde nevadí, že je někdo lemra líná a ničemu nerozumí.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 15. 3. 2017 13:37

Jo tak to budete dnes určitě velmi úspěšný.

tady je např. odkaz na mou DP
http://www.theses.cz/id/lnige5?info=1;i ... start%3D26
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků