VS: Textilní marketing - co dál...?

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A-37cc 17. 12. 2006 12:44

Jsem v prvním semestru na Technické univerzitě v Liberci, Fakulta textilní, obor Textilní marketing. Skončil jsem tady proto, že mám odjakživa problémy s matikou a na Hospodářskou fakultu proto nemám šanci...Co myslíte, že se dá s tou textilkou dělat? Jestli vůbec něco :D Tak nějak nad tím pořád přemýšlím...Co budu dál a tak :D I když je mi jasný, že to je pak stejně spíš o štěstí atd...Textil mě fakt nebere, jako střední mám Ekon. lyceum na OA v Liberci,takže ta VŠ byla vážně spíš z nouze... :roll:
A-37cc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 17. 12. 2006 13:42

Tak na Hospodářské fakultě na TU v Liberci jsem s matikou vyhořel u přijímaček i já :-) .... ale tak pokud se ti nelíbí na Textilce v Liberci tak běž někam jinam .... Hradec Králové, Pardubice, Praha .... nebo třeba i do Brna .... můžeš studovat všechny ekonomické obory a věř mi, že matika se dá zvládnout .... i když k ní nemáš žádný vztah ... nebo u nás (Fakulta podnikatelská VUT v Brně) se to dá .... neboť jsme škola "šalinovka" .... tj. pokud nás nepřejede šalina tak to doděláme

šalina = tramvaj
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 29. 1. 2007 02:34

Neboj, je uplne jedno, co nakonec vystudujes. Titul je spise dukaz o cilevedomosti a schopnosti dotahnout neco do konce... Jen si nemuzes zalozit lekarnu, na to potebujes farmacii, a lecit lidi ani zvirata Te take nenechaji...
Ekonomicke poradenstvi pro male a stredni podniky, transformace a prodej firem, poradenstvi pro obce, mesta, kraje a statni spravu, vyberova rizeni, kofinancovani k fondum EU.
Premysl Tiser
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A-37cc 29. 1. 2007 15:39

To jsem chtel slyset :D Nee, tak nejak jsem doufal ze je to pak stejne o schopnostech a stesti jedince...S tim lecenim jsem pocital, to u me nehrozi :) Ja bych jen rad lital letadlem :D Ale to me asi taky s timhle nenechaj :roll: Takze papiry na ultralight jsou v poradi nezbytnych vydaju :mrgreen: Ale vazne diky za reakce... :wink:
A-37cc
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků