Společnost Ekonomické stavby

Diskuze o plánování a realizaci staveb, rekonstrukcí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 2. 2008 13:33

S474N: no aby to stavěly ES... všechny ostatní požadavky totiž dokáže splnit asi 1000 dalších firem.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 4. 2. 2008 13:57

muzete sem prihodit nejake alternativy? ... díky ... taky všude slýchám o ES ale zatím ne o žádné jiné firmě :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 2. 2008 14:45

tap22 píše:budeme snimi stavět ať už se to manželovi líbí nebo nee/quote]

No Vás bych chtěl mít doma :twisted: . A manžel to bude platit, ať se mu to líbí nebo ne, že?
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 2. 2008 14:55

Rop: zlaté stránky, oddíl stavební firmy.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elis87 4. 2. 2008 20:37

Tak to jsme na tom stejně, my také podepsali v lednu smlouvu o smlouvě budoucí. Já si z těch diskuzí moc hlavu nedělám, podle mě je každá stavba jiná, každý má jiné předpoklady a podmínky pro vydání stavebního povolení a vytvoření projektu. Je pravda, že to nepůsobí moc dobře na psychiku, když máme podepsáno a pak si tohle přečteme,ale já věřím, že všechno bude v pohodě. :D
elis87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jitusN 4. 2. 2008 21:06

TAP22 skvěle jsi mě pobavila s tím manželem, to je paráda. :-) Zastávám podobný názor jako ty, je pravda, že má každý právo na jakýkoliv názor, ale my s ES stavíme, ještě teda nejsme ani zdaleka u konce, ale zatím si nestěžujeme. A je mi jedno, že mě na jiných diskuzích uráží, že pokud jsme ještě s manželem nenašli na práci ES chyby, tak je to zřejmě tím, že stavebnictví vůbec nerozumíme. Je mi to taky jedno. Ať si každý říká co chce. Já chci jediné, brzo bydlet.
jitusN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 4. 2. 2008 21:36

Zajimave, jak se tu najednou vyrojilo zen. Ze by nejaka propago-akce spolecnosti ES? :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tap22 5. 2. 2008 13:29

p.Marný, nechci tady nikoho urážet a ani se nechci nijak dotknout svého manžela a už vůbec se nezastávám plně ES, jen jsem tou větou, která Vás tak prudí chtěla dát najevo, že i když má manžel opačný názor na ES jako já, tak i tak nebudu hledat jinou firmu, protože jsem žádnou ani podobnou ES nenašla a taky už tady padlo co je pro mně tedy nejdůležitější a tak klidně můžu přiznat že finance. Jak víte, tak se mi od nového roku snížila mateřská o 4000kč a to mi udělalo trochu zle co se stavby domu týče, takže jen chci říct, že si myslím, že jediná firma, která mi opravdu pomůže vyřešit úvěr na bydlení jsou ES a kdokoliv musí uznat, že kdybych šla do banky že chci úvěr na dům sama, tak se mi jen vysmějí, takže se chci přesvědčit, jestli to ty ES opravdu dokáží nebo ne.A pokud jsem někoho naštvala svým přístupem k manželovi, tak se omlouvám, byl to jen můj názor a psala jsem ho v rozhořčení s toho, co všechno hnusného jste tady vy ostatní napsali...
tap22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 5. 2. 2008 13:52

tap22: aby ta aktivita ES nebyla v souvislosti s tim z tebe vytahnout penize. Az je mit budou, tak jsem zvedav, jak se "pretrhnou" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tap22 5. 2. 2008 13:55

Třeba se nepřetrhnou, ale zkusit se to musí, jsou moje jediná šance na pořádné bydlení a sama jsem zvědavá jak to dopadne... :P
tap22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 5. 2. 2008 14:17

tap22: opravdu je rozumne stavet za posledni penize? No nic, je to tvoje vec a moje zbytecne starost.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jitusN 5. 2. 2008 19:02

Tap22 držím vám pěsti, jen si jděte za svým cílem. Já jsem také nedala na řeci na této ani jiné diskuzi, šli jsme do stavby s ES a jak už jsem psala včera , zatím šlapou jak hodinky. :lol:
jitusN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 2. 2008 19:56

Začínám mít dojem, že jitusN a Tap22 jsou sekretářky magormentu společnosti ES... BTW dost se divím, že na ty diskuze vůbec lezete, když stejně dobře míněné rady neberete v potaz...
Inu, jak říká moudré přísloví: Komu není vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci...
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tap22 7. 2. 2008 09:33

Vzkaz pro p.Marný a S474N:

p.JitusN jsem v životě neviděla, neznám jí a nikdy jsme se na ničem nedomlouvali, jenom bych moc chtěla poděkovat za podporu, ale důvod proč píšu právě Vám je prostý, možná neumím číst, anebo jsem si toho nevšimla, ale moc by mně zajímalo, co strašného Vám dvěma ES udělali, že jste proti nim tak vysazeni, protože na rozdíl od Vás bych nikdy nedokázala o nikom říct, že patříme k jejich "magormentu" a podobné hlouposti!!! Zlobte se na mně nebo ne, ale dokud se nedovím ten důvod budu si myslet já o Vás, že jste jen proti nim nějak zaujati a my dvě s jitusN jsme jen důvodem, abyste mněli koho kritizovat, tak pokud nemáte žádný dobrý důvod, dejte nám pokoj a své rady si nechte pro sebe, ano??? Mluvím sice jen za sebe, ale zato úpřímně a doufám, že se ty vaše důvody někdy dovím... S pozdravem Tap22.... pa pa :twisted: :P
Naposledy upravil tap22 dne 7. 2. 2008 09:43, celkově upraveno 1
tap22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tap22 7. 2. 2008 09:37

:D :D :D JitusN, držím Vám palce, aby Vám ten dům a spolupráce s ES dopadla přesně podle Vašich představ, abyste všem tady dokázala, že si za své špatné zkušenosti můžou jen oni sami... Těším se, co všechno si tady zase přečtu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tap22
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků