Čistička vzduchu + ionizátor

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 19. 3. 2023 22:42

Ahoj, uvažuji, že bych si pořídil čističku vzduchu s ionizátorem. Motivace je taková, že jsme v rodině pořád v kuse nemocní. Primárně tahá syn ze školky, já mám oslabenou imunitu (astma, alergik, ...), hodně stresu, málo odpočinku a mám tendence to velmi rychle chytit + manželka to taky ne vždy ustojí. Krom toho, že se snažíme jíst dost zeleniny a ovoce, větrat, dodržovat hygienu a další věci, tak přemýšlím, zda přidat rozměr čističky vzduchu (přijdu z práce a cítím, že ve vzduchu poletuje zlo :) ).

Z pohledu čističky vzduchu a ionizátoru řeším, zda to bude mít nějaký měřitelný efekt a má smysl pořizovat koupi. Jaké máte vaše reálné zkušenosti? Nejde mi o zbavení zápachu a podobné věci, ale o to, zda má reálně smysl to používat na ničení virů a bakterií a zlepšení kvality vzduchu, zrychlení regenerace těla, odpočinku těla a podobně.

Doporučili by jste na tyto účely daná zařízení?

Co jsem dělal různý průzkum, tak se snažím najít úsporné zařízení na provoz, relativně tiché, ale hlavně snad funkční k požadavkům a zatím mám ve výběru toto od subjektivně nejhoršího k nejlepšímu.

1) https://www.datart.cz/cisticka-vzduchu- ... ibrna.html

2) https://www.datart.cz/cisticka-vzduchu- ... 50-11.html

3) https://www.datart.cz/cisticka-vzduchu- ... -9480.html

4) https://www.datart.cz/cisticka-vzduchu- ... -seda.html (drahý náhradní antibakteriální filtr cca 3300Kč)
cz01
Nadšenec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron