Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 29. 12. 2020 20:35

Pocital jsi do toho casu i okamziky, kdy nejsi vydelecne cinny? Pokud to ja, jako zamestnanec, takto zapoctu, vychazi mi hodina na 41,70 Kc.
Ale spis bych byl zastancem pristupu, ze kdyz to delam ve volnem case, je to za 0.
A pak to nekoho treba muze i bavit.. ;-)
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 29. 12. 2020 22:09

Pokud nejsem výdělečně činný, tak se snažím trávit čas:
a) s rodinou,
b) spánkem.

Ze spánku ukrajovat nechci - to je čas, kdy jsem rozhodně nečinný a není to možné započíst do produktivního času, ani rozpouštět výnosy produktivního času.
Z času s rodinou ukrojím max 2 hodiny (protože víc nechci). A ty dvě hodiny nehodlám trávit hledáním stokorunové slevy.

Prostě každý to máme s časem jinak. Já jsem pochopil, že honba za zlaťáky za každou cenu nemá smysl. Navíc, když mě jednou "bouchnutí razítkem" vydělá 5 000 Kč, aniž bych něco dalšího udělal :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 29. 12. 2020 22:39

Jestli máš čas přispívat sem, tak máš dost času i na změnu dodavatele, jako my všichni.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rop 30. 12. 2020 13:09

Rozdíl je v tom, že tohle mě baví. A dodavatele vybírat nemusím, když mi tady všichni vyoslí, který je nejlepší.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 30. 12. 2020 17:44

Taki píše:Pocital jsi do toho casu i okamziky, kdy nejsi vydelecne cinny? Pokud to ja, jako zamestnanec, takto zapoctu, vychazi mi hodina na 41,70 Kc.
Ale spis bych byl zastancem pristupu, ze kdyz to delam ve volnem case, je to za 0.
A pak to nekoho treba muze i bavit.. ;-)


Ale on pokud je osvc, tak ti casto nedisponuji casem v hodnote 0, jako vy zamestnanci :-)

A nerozumim proc se zabyvat nabidkou, ktera je evidentne nevyhodna (uspora 5 kc za MWh s nejistotou delky uspory). To je zakladni vec vedet, na co se vys...

To uz si muze zahrat na spot, jenze proc by riskoval, kdyz nechce a neumi? Navic to nejsou jeho penize? Takze riskovat cizi penize, a nic z toho nemit? :-) Prooc.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 13. 1. 2021 21:59

tak na dnesek byla cena na spotu pres 640Kc/MWh (bez dph)..to nam ten rok pekne zacina..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 14. 1. 2021 08:56

Tuším že někteří odběratelé mají ale i u spotu zastropovanou cenu, maximální cenu. Viděl jsem takové nabídky....
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 17. 1. 2021 07:13

Vhodte sem nekdo link na webovku kde jsou ty denne aktualizovane spotove ceny, diky
pivinecek
Nadšenec


Odeslat příspěvekod vpe 3. 3. 2021 17:58

CTR-OFFLINE píše:Tuším že někteří odběratelé mají ale i u spotu zastropovanou cenu, maximální cenu. Viděl jsem takové nabídky....


Obavam se, zda neni zastropovana spise PRUMERNA fakturovana cena, tedy ta prumerna castka na fakture (nikoliv denni spicky).
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Levý Tomáš Marný 22. 4. 2021 12:46

Máte někdo zkušenost s vase-energie.cz? Tento dodavetel plynu mi vychází jako nejlevnější dle kalkulačky TZB. Je nějaký háček v tom, že se musí plynoměr u distributora přepsat na obchodní společnost (vase-energie.cz)?
Levý Tomáš Marný
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mzahradnik 22. 4. 2021 13:31

Plynoměr se asi přepisovat nebude.
Plynoměr je ve vlastnictví distributora a ty jsou 3 v republice.
Leda, že by byla nějaké změna.
mzahradnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 26. 8. 2021 17:37

ahoj, mam nyní plyn u Bezdodavatele - na burzovních cenách, odběr za rok je cca 26 MWh. Ceny šíleně rostou, nyní je odběr plynu malý, fixace 3 měsíce, takže cca od prosince jsem volný. Máte nějaký tip zda radší nepřeskočit a zafixovat ceny třeba u MND do roku 2023?
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yowie 26. 8. 2021 19:40

Skauti, do konce roku 2022 nic levnějšího neseženeš, i MND je citelně dražší, i když není to nejhorší, jsou i daleko brutálnější dodavatelé, ale když už měnit, tak proč ne rovnou k tomu, kdo je nejlevnější a nehrozí od něj nějaká kouzla a finty...

Jo a doporučuju kalkulačku na tzb info, nejlepší kalkulačka energií v ČR.
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 27. 8. 2021 13:54

ano to té kalkulačce vím a používam ji. Vybrala mi v prosinci Bezdodavatele, nyní tam svítí červeně, že ceny na burze letí nahoru, proto to řeším. Zkusím ty skauty.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků