ČEZ

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 25. 5. 2022 16:06

No nevím jak před deseti roky, ale před třemi roky ČEZ při zpětné montáži elektroměru žádnou revizi nepožadoval. Mám osobní zkušenost, když se tchán stěhoval do bytu, kde byl elektroměr demontován 8 měsíců.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 5. 2022 16:07

Možná to laždý rok mění?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bobanjn 26. 5. 2022 08:13

Mufinmufi píše:Pro ty co jste dostali od retence fix s ceníky s účinností od 1.4.2022 - bylo to prosím jen na distribučním území Pražské Plynárenské, nebo i třeba Gasnetu?

Dnes ráno mi řekli z retenčního, že starší ceníky mi nedají.
bobanjn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 5. 2022 08:31

@bobanjn, jak dlouho jsi u ČEZu?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 26. 5. 2022 08:40

@bobanjn: A oficiální výpověď (odstoupení od smlouvy) jsi jim před tím poslal?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 26. 5. 2022 08:46

bobanjn píše:
Mufinmufi píše:Pro ty co jste dostali od retence fix s ceníky s účinností od 1.4.2022 - bylo to prosím jen na distribučním území Pražské Plynárenské, nebo i třeba Gasnetu?

Dnes ráno mi řekli z retenčního, že starší ceníky mi nedají.

Mi to řekli včera na retenčním bohužel taky. Výpověď jsem prozatím nepodával. Snažil jsem se jim naznačit, že bych si potřeboval ušetřit to kolečko s přechodem k Innogy (Quantum) a potom zpět k nim. Buďto je tedy už mají zakázány nabízet, nebo se spoléhají na to, že výpověď lidi nepodají.

Je tady někdo komu to vyšlo a ceníky s účinností od 1.4.2022 teď dostal? Tj. v době potom, co zveřejnili nové ceníky s účinností od 1.7.2022.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 26. 5. 2022 10:51

K cemu ti to bude ze je nekdo dostal kdyz je nedaji tobe :-))

—-
Soucasna lhuta CezD pro nutnou revizi by mela byt 6 mesicu od data fyzickeho sundani elmeru. Jiny distributor to muze mit jinak.

Lhuta pro rezervovany prikon je neco jineho, drive byla 5, pak 4 roky.

A treba u PRE ty elmery nekdy nesundaji ale jen odpoji vodice.

Pri sundani uz pred 2 lety revizi udajne nutna.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 26. 5. 2022 11:27

Bude to pro mne důležité v tom smyslu, že se můžu dále snažit. V opačném případě bych na to rezignoval.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobanjn 27. 5. 2022 07:56

ROlda78 píše:@bobanjn, jak dlouho jsi u ČEZu?

Krátce, od dubna, čekal jsem lepší ceny.. :)

Milos píše:@bobanjn: A oficiální výpověď (odstoupení od smlouvy) jsi jim před tím poslal?

Ano, volala mi po druhé jak jsme byli dohodnuti(myslela si, že podepíšeme dál), mezitím jsem jim poslal výpověď. Vidím to na Quantum.
bobanjn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 5. 2022 08:46

tak dost možná dají ještě lepší ceník, jen těm, co končí delší fixace (doufám)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 27. 5. 2022 08:48

Tak zatímco ČEZ plyn zdražuje Innogy se od 27.5.2022 rozhodlo svůj fix zlevnit na 2.180 Kč/MWh https://www.innogy.cz/ceniky/ .
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 27. 5. 2022 21:02

Mufinmufi píše:Bude to pro mne důležité v tom smyslu, že se můžu dále snažit. V opačném případě bych na to rezignoval.


Snazit se muzes vzdycky bez ohledu na ne/uspech ostatnich :-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andreasbaader 8. 6. 2022 15:33

Trochu nostalgie a historického okénka. I když to je historie pouze 6 měsíců stará. Takto vypadal ceník plynu, který bylo možné u ČEZ sjednat do 31.12.2021. Při dnešních cená se to jeví jako scifi...
Přílohy
Clipboard02.jpg
andreasbaader
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 8. 6. 2022 17:27

Nutno ale podotknout, že ceníky NA MÍRU nebyly standardní ceníky, ale trochu "podpultové" ceníky :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 8. 6. 2022 17:57

To si myslím,že ne - ceníky "na míru" byly propagované a o standardní cník si bylo třeba říct. Nebo to byl ceník s jiným sloganem?
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků