Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 31. 1. 2023 22:50

archas: rada pro lenochy a ty co neumeji pocty zakladni skoly:

Zavolat si na CEZ PRODEJ nebo EON a rekni magickou vetu:

Prosím spočítejte mi finální cenu s DPH

T1 … Kč
T2 … Kč
Stálý měsíční plat … Kč

Za 5 minut vyřešeno. Oni vám to spočítají, otevřou si ceník. A sčotnou to.A budes vedet, kolik presne penez palis. Pokud si sledujes elektromer, tak tohle je pro tebe zakladni informace! Presto 99% lidi nezna tento udaj a pak si tu plete cenu silovky s cenou kWh, ktera muze byt treba 9 Kc.

Pro ty koho to zajímá, tak se bez kalkulačky nebo excelu, studia ceníku a daleko víc času neobejdou.

Dnes je to jednoduché o to, že se nemusí počítat s OZE, dřív se muselo testovat, zda vyjde OZE na kWh nebo na jistič a nešla tak vyčíslit předem finální cena, dnes je finální cena otázkou kupeckého součtu a podle mě, každý seriozní dodavatel by ji měl automaticky odběrateli zobrazit v elektronickém zákaznickém, ale BOHUŽEL!
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 1. 2. 2023 23:39

Konečně má Fonergy nabídku pro nové zákazníky, cena lehce pod stropem, 61 Kč poplatek za OM, měsíční výpověďka. Za mě bezkonkurenční nespotová nabídka.
Jirka_k1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jjrr 2. 2. 2023 07:47

Díky za info. Zatím asi nejlevnější. :tleskani
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mrusnok 2. 2. 2023 13:43

No já jsem z Fonergy celkem zklamán. Jsem u nich od 4/2020 a šel jsem k nim právě kvůli tomu, že měli nulový stálý plat za OM. Vzhledem k tomu, že mám nízkou roční spotřebu - cca 0,5 MWh ročně, tak je (byl) pro mě nulový/nízký stálý plat důležitější než cena silové elektřiny.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yndezit 2. 2. 2023 13:53

Já jsem k nim v létě přešel od Čezu, protože ten byl ochoten jít dolů s paušálem na max 37 kč za měsíc. A lup ho, za ani ne půl roku to je u Fonergy za pade.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prcek 2. 2. 2023 15:33

Tak EON prý zlevnil pod strop pro všechny bez fixace: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/e ... nomika_ven
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky...
Prcek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drummond 2. 2. 2023 15:43

Wow, dobře EON
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 2. 2. 2023 15:46

Tak doufejme, že podobný krok udělají i ostatní dodavatelé energií.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 2. 2. 2023 15:52

Asi nikdo ty jejich tŕíleté fixy těsně pod stropem nechtěl. :D
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vpe 5. 2. 2023 01:42

A cenu neřeknou, to nepochopis.

Milí zákazníci, od 15. 2. 2023 plošně zlevňujeme ceny elektřiny i plynu pod úroveň vládou stanoveného cenového stropu. Nové ceníky zveřejníme na webu 7. 2. O zlevnění vás budeme informovat dopisem nebo e-mailem na začátku března. Zatím nás prosím nekontaktujte a počkejte na informace od nás.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 5. 2. 2023 12:41

"Konkurence na energetickém trhu sílí. Po E.ON Energii jde s cenou elektřiny a plynu dolů také Centropol" https://ekonomickydenik.cz/konkurence-n ... centropol/
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 2. 2023 13:26

Ano, dnes oznámil snížení 10% pod strop pro plyn (Standard) už i Innogy, platnost zpětně už od 1.2. až do konce roku. Tak kdy je bude následovat ČEZ, hm? :)
https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/ ... oakcie_maz
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 2. 2023 14:52

:hm ale plyn je jiné vlákno
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 2. 2023 16:14

Bohužel to teď skoro všichni dodavatelé mixují, typicky jdou pod strop s elektřinou i plynem (až teď Innogy to evidentně rozdělil), nebude to pak přece každý psát do obou vláken :) (Miloš to také nepsal do obou a já reagoval na něj). Ale ano, zatím Innogy asi jen plyn, elektřina nejspíš bude u nich následovat. ČEZ zatím nic :(
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod eetg 18. 2. 2023 20:36

Zatím nejlevnější neSPOT: VEMEX Energie 3999 Kč/MWh, měsíční paušál 99 Kč, ceny bez DPH, smlouva na dobu určitou do 30.9.2023 s automatickou prolongací do produktu Flexi (doba neurčitá s tříměsíční výpovědní lhůtou, kde je cena také pod stropem: 4790 Kč/MWh, měsíční paušál 109 Kč, ceny bez DPH).

https://www.vemexenergie.cz/domacnosti-elektrina/
eetg
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků