Elektrický bojler vs. centrální teplá voda

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 6. 5. 2011 08:44

TM: me nezajima rok 2002, nybrz 2011. :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 5. 2011 11:14

S474N píše:Muzes nejak konkretneji definovat "hodne slusne byty"?

3+1 (někdy i 4+1) o ploše cca 80m2, barák často po částečné reko(okna, fasáda), někdy i nepůvodní umakartové jádro

konkrétně např. http://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-b ... l_inzeratu

případně os. vlastnictví - byt je sice horší, ale žádná trága
http://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-b ... nad-labem/

a dají se najít další a mnohdy i lepší. Např. u mámy, která bydlí v 4 poschoďovém paneláku se byty 3+1 v os. vlastnictví prodávají okolo 0,5M zcela běžně. Barák je po reko, není zadlužený, sousedi klidní. (lokalita Teplicko)

Beru to tak, že když se nastěhuju, tak stejně všechno staré vyházím a udělám si to podle sebe. Takže nějaká hypersuper koupelna mě moc nezajímá. Důležitá je protornost bytu, případně orientace bytu(abych nečuměl jen do protějšího paneláku a ze shora mi to neprochcali cikáni).
Možná se ti to nebude zdát dost "nóbl" nicméně mě zase nepřijdou dost nóbl 40m2 novostavby 2+1 v Praze za 2,5M Kč. V tom bych žít nemohl.
eLzyx
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 5. 2011 11:18

eLzyx: se nejak obavam, ze sis splet server Cech a sever Moravy - tady pan "doktor" je prave ze severni Moravy.

Nehlede na dalsi fakt, ze diky znamemu v dane lokalite - Teplicko, mam prave potvzenou informaci, ze tam, kde ten byt je 100% Bronx, takze asi tak :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 5. 2011 13:18

já to vzal namátkou. Já byt nesháním, mám svůj barák a to mi stačí.
eLzyx
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 5. 2011 17:25

Samozřejmě pan chytrolín se chytil slova a opět přetočil na svou stranu.. mohu tě ubezpečit, že byt stál tedy tolik co bytů 30 po padesatitisících ... Ale to je tak, jak se srazí člověk s blbcem, který nemá zájem o konstruktivní diskuzi, ale dohadování
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 5. 2011 17:39

dr._lukas píše:U nás v baráku je 11 bytových jednotek, domovnice je bohužel bývalá agentka StB, která si všechny staré soudruhy podmaní na svou stranu...

dr._lukas píše:Jo kdyby v devadesátych letech nebyli páni radní pitomci a prodali byty za reálné ceny a ne za 50 tisíc, tak polovina těchto smradlavých důchodců je někde v domovech důchodců a s mladýma nesockama by se žilo o mnoho lépe

dr._lukas píše:myslíš? já dal za svůj byt tolik, že bych si koupil za trapné peníze, kterým jim to prodali celý dům

Nebo ze by si spise nekdo nevidi do pusy a mele tu pate pres devate, ze? Pokud tedy vezmu 10 bytovych jednotek (protoze v jedne bydlis, ze?) a cenu 50 tisic, tak me teda vychazi pul mega. Ale nevylucuji, ze se mylim :mrgreen: :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 5. 2011 17:43

no dobře, ale i méně inteligentní jedinec pochopí, že to bylo napsáno v " " ... :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 5. 2011 08:26

Aha, nejake neviditelne uvozovky jo? :roll:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod broom 24. 11. 2011 12:50

Bydlite sam, ze spotrebovavate 26 kubiku teple?

U nas 3x lidi v domacnosti a spotreba cca 75-85 kubiku rocne. Pokud spotreba je jen 26 kubiku, vubec bych zadny boiler neresil, podle me se to nikdy nevyplati.

Jedina moznost, jak zde nekdo zminoval, je pechod celeho domu na kotelnu pripadne jeste solarni dohrev vody.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
broom
Kolemjdoucí

Předchozí stránka