„Výhodný“ plyn od ČEZu a jak se ho zbavit

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 5. 8. 2011 14:26

Joezbrna: no pockej a kde mas kratky, dlouhy a krmeni do nich? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 5. 8. 2011 14:30

Čekal jsem, jestli se ozveš. Samozřejmosti jako trenky, ponožky a kvér přirozeně nezmiňuju. :mrgreen:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 8. 2011 14:49

Joezbrna: no ja si myslim, ze se zradlem a dalsima vecma se obtezovat nemusis, ty si nechej odnest ovcemi a potom jim v tom lese jenom podekujes a rozloucis se :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 8. 2011 15:26

vpe píše:
Máte scénář pro den, kdy bude vypnutá elektřina, zavřený zemní plyn, neteče voda a nebude fungovat internet a mobil? .-)

http://xman.idnes.cz/nejvetsi-hromadna- ... n-styl_fro :?:
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 5. 8. 2011 19:53

Zase aby tady ženská rozdávala rady :D

Tak pro info ad) průtokáč.

Přestěhovali jsme se, v domě jsou sice 2 koupelny, ale s tou jednou jsme nějak před 6 lety nepočítali že by byla někdy užívána jako koupelna, teď jsme barák trošku překopali, ale do větší rekonstrukce se nyní pouštět nebudeme, takže jen pár dispozic - nějaká příčka nová, apod. Dispozičně nám ložnice vyšla nejlépe právě u té bývalé koupelny/nekoupelny, kde sice zůstala vana a umyvadlo, nové obklady, ale pouze průtokáč - otočím kohoutek a teče teplá voda - bez zásobníku. Navíc jak to bylo plánováno pouze u umyvadla, tak pouze s kohoutkem. Potřebovali jsme vyřešit aspoň sprchu. Druhá koupelna je komplet nová, vč. vany i sprcháče, takže koupel ve vaně neřeším. Jsem blondýna, zajela jsem do super/hyper, proběhla regály a zrak mi spočinul na sprše, která se napojuje na kuchyňský dřez na nádobí. - funguje jako tlaková, což je hlavní nutnost u průtokáče. Obyčejná sprcha tam fungovat nebude. Namísto originál koncovky co u té sprchy byla jsem koupila klasický vytahovací přepínač sprcha/kohoutek k nejobyčejnější baterii. Voda teče luxusně teplá, při pořádném nastavení se pod ní nedá vydržet. Takže shrnutí - pokud si Patrik zakoupí obyčejný průtokáč (dá se pořídit např. v Makru za 1200) a bude mít štěstí, tak mu stačí zakoupit přímo se sprchovou koncovkou, nebo se dá vyřešit takto. Objednat novou originál baterii jsem koukala -vyjde cca 1600,-. Tohle řešení vyšlo na 500,-. Pokud mu ze stoupačky při rekonstrukci vytáhnou k vaně jednu trubku se studenou vodou a elektriku, bude to mít k dispozici na věčné časy za cenu do 2000 +- práce. V případě jakéhokoli výpadku bude mít vždy teplou vodu (jo, když nepoteče voda, tak asi ne :D ), a za běžného provozu se mu to ani nesepne, takže ho to nic stát nebude. Pá brouci.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 5. 8. 2011 22:01

Ženská nepotřebuje řešit příkon, ampery, proudový chránič, a tak to vyřídí lehce ... Tlaková - tím mysíš jako při poklesu tlaku že sepne příkon? Doufám že tam je zpětná záklopka, aby při snížení tlaku (sousedi napouští vanu) neseplo :-o

Aby se člověk otužil a 18°C vodu v létě přežil, to by lidská zchoulostivělost bránící se konfrontovat zahřáté tělo se studenou vodou (v lázních za to platíte:-) dostala na pr.el...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Financnik13 18. 9. 2013 13:27

No a zrovna včera přišel ČEZ s tím, že zlevní, jak hrom. Vrátit se k němu či počkat, co vymyslí ostatní dodavatelé?
Financnik13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 18. 9. 2013 14:19

Ty šmejdy už nikdy víc. ČEZ stejně nejlevnější nebude, chce to volit mezi nejlepšíma nabídkama.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 18. 9. 2013 16:29

ČEZ vychcaně "zlevnil" pouze tarif FIX (na dva roky) a Comfort, u kterého to zase kompenzoval zvýšením měsíční sazby z 50 na 60 korun. Tzn. u jediných zajímavých etarifu a etarifu fix se zatim nic nezmenilo. Doporucil bych pockat se zmenou na do konce roku pripadne prejit nekam na dobu neurcitou.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 9. 2013 17:19

ČEZ už ani omylem. Lžou jako... (radši nebudu psát jako co, aby to nedopadlo jako s Proluxem :-) ), naslibují kde co a za pár měsíců skutek utek.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bikeforyourlife 30. 10. 2014 17:24

Nechci, aby to vypadalo jako reklama, ale nedávno jsem řešil problém přes Tarifomat a tam mi pomohli s paušálem za mobil, zároveň mi říkali, že řeší i elektřinu a plyn a doporučili mi Yello. Zbytek řešila manželka, ale třeba vám taky pomůžou odstoupit od špatné smlouvy.
Bikeforyourlife
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jichaj 30. 10. 2014 23:10

Yello?...dceru PRE, to si moc nepomuzete :)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 23. 3. 2017 06:34

A co zkusit skauty? ;)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod BLAZ67 23. 3. 2017 15:12

Akce d-testu jsem se zúčastnil, úspora při mé spotřebě (8,46 MWh) byla cca 2000 ročně oproti plynu od ČEZ. Dostal jsem ještě nabídku od SPP CZ, kde je úspora cca 3000. Skautská energie by mne taky zajímala, ale neznám žádného skauta s ID.
BLAZ67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 24. 3. 2017 23:22

nikko píše:Doporučil bych plyn od Europe Easy Energy http://www.3-e.cz/ v akci dTestu "Chci výhodnější energie" http://www.chcivyhodnejsienergie.cz. Stále se lze této akce zúčastnit (jako náhradník za zájemce, kteří nabídky nevyužijí). Osobně mám s firmou 3-E dobrou zkušenost :-)


Na piraty z Bohemia Energy bacha, jsou to tvrdi obchodnici a striktne vymahaji smlouvy :-) tedy neslevi nic co jim podepises za nesmysly ve smlouve. Jo a akce LED zarovky za 2000,- jsou od nich - jedna zarovka za 400,- pekna zlodejna :-)

Takze Bohemia Energy, vlastnik 3-e ma sice "vse legalne", ale pro neppzorne npsto nevyhodne a dalo mi 3 hodiny jim to vypovedet, neplatit zarovky (oni v lednu oblbnou cloveka aby jim podepsal smlouvu na srpen pristih roku!) a vubec se jich zbavit, jen diky tomu, ze to maji tak promakane ze se sami do slozitych smluv zamotali az rezignovali :-) navic se v mezidobi zmenil energeticky zakon...

Priste radsi firmy s 1 mesicni vypovedi, bez obchodnich zastupcu, bez nesmyslnych pokut v OP, bez darku a slozitych podmnek.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků