ADSL - výhodné podmínky?

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 5. 3. 2012 19:11

Dusan: a to jsou nejake tvoje realne zkusenosti nebo jenom pocity?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Noclaf 7. 3. 2012 18:28

Mam 10/1 od UPC a down i up jedou naplno.
Pingy neresim, CSko nehraju. Ale kdyz jsem to ze zacatku zkousel testovat, tak to litalo ( minimalne v ramci ceskyho inetu ) normalne.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 7. 3. 2012 21:52

Noclaf: asi tak, proto by me zajimalo, jestli to nekde zkusel nebo jestli treba nema problej jinde - typicky "kvalitni" router.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Modrooky Miki 7. 3. 2012 22:47

omgf píše:Není to úplně o energii, ale přišlo mi, že se to sem hodí. Když už se tu řeší přestupy dodavatelů energie, nezjišťovali jste někdo možnosti převodu poskytovatele ADSL?

Mám ADSL od O2 bez hlasového tarifu, 750Kč/měsíčně.

Nějaké tipy na levnějšího a relativně spolehlivého dodavatele?

Ja ma ADSL od O2 (8Mb/512) takze zaklad, a platim 400 Kc/mesic - bez jakehokoli zavazku
Chce to jen smlouvat a vyjednavat.
Kdyz jsem uzaviral smlouvu nekdy v roce 2009 byla akce za 500 kc/mesic... v roce 2010 meli akci 400 Kc/mesic - tak jsem se jim ozval, ze chci tuto cenu take, upozornili me, ze je to jen pro nove klienty, tak jsem se zeptal, at me reknou jakou mam platebni moralku, oni na to ze vynikajici, protoze si to sami strhavaji pres SIPO, tak jsem se zeptal, jaky je rozdil mezi novym klientem, ktereho neznaji, a mnou, stavajicim klientem s dobrou platebni historii? A najednou jsem mel ADSL za 400 Kc. V 11/2011 se ozvaali, ze me konci ona 400 kc akce (po roce) a ze jako vyznamnemu zakaznikovi (nic jineho nez ciste ADSL bez hlasu od O2 nemam) me nabizi cenu 600 Kc za mesic. Tak jsem jim rekl, ze okamzite ukoncuji smlouvu, a jestli to muzeme okamzite zaridit. Klucina se me zeptal proc. Tak jsem mu rekl, ze jako vyznamnemu zakaznikovi prece nezdrazi mizernou sluzbu o 50%. Jako argument poslouzila zminka o lokalnim WiFi providerovi, s uvedenim ceny za srovnatelne rychlosti, s agregaci 1:5 misto 1:50... na to mel akorat argument, ze WiFi neni spolehlive, chvili jsme resili vyhody a nevyhody WiFi (proste to musel zmint) a pak jsem ho utnul s tim, ze bud budu platit dal 400 kc, nebo ukoncim smlouvu, tak me nabidli 500 Kc. Rekl jsem jim, ze s tim nesouhlasim, a ze opravdu bud 400 Kc nebo nic. Rekl me, ze to uz nemuze rozhodnout on, a ze se me ozvou... Za hodinu volal, ze dostal schvaleni na 400 kc, i kdyz to neni v zadnem ceniku, takze mam na dalsi rok zase klid.

... ano je to opruz se rok co rok dohadovat, ale proste dokud nebude konkurence tak se neda nic delat :( ... a zaver. Priprav si nejake nabidky od lokalnich provideru a hraj to na vypovezeni smlouvy.
Modrooky Miki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 3. 2012 00:37

Dneska jsem šel kolem prodejny O2 v Opavě a mají akci na ADSL za 300,-
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pchan-ku 22. 6. 2013 19:26

máme ADSL bez pevné linky. jsmně daleko od ústředny. Máme Internet start za 400k dá se sehnat něco lepšího děkuji
Další připojemí nám UPC 30 za 388 dá se ads sehnat levnějsí
:-)
Pchan-ku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 6. 2013 20:44

Ty mas moznost UPC a vubec uvazujes o ADSL? Zjevne nejsi normalni.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Pchan-ku 22. 6. 2013 21:00

no u sebe doma mám UPC jsem spokojený ale jestli by bylo adsl cenove lepší tak proč ně
Dlouho mi stači EDGE. 2 net u rodiču kde je jediná možnost to ADSl
Pchan-ku
Kolemjdoucí

Předchozí stránka