Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 23. 5. 2017 09:29

Zkus nějaký mailový kontakt z https://www.skaut.cz/
Už to jde dělat tak, že Ti skaut zašle e-mailem "Pozvánku do skautské energie" a všechny ty údaje si zadáš/vyplníš sám. 1 pozvánka = 1 odběrné místo.
Nebo zkus rovnou kontaktovat společnost, co to pro skauty zajišťuje:
skautska tecka energie at terragroup tecka cz
Ještě v dubnu nabízeli bez skautů 493 Kč/kWh tedy jen nepatrně horší nabídku (o korunu).
Ať to vyjde! (300 nechci).
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 23. 5. 2017 12:32

No já bych skauta měl, jenže se mu nezobrazuje to tlačítko k odeslání pozvánky - normálně jsme dle návodu na stránce, čtu klikněte na tlačítko níže a ono tam není :-(
Tak jestli to není reakce na mnoho zájemců a je tŕeba hledat jinde
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 23. 5. 2017 13:07

A nejni to nějakej podskaut?
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 23. 5. 2017 13:17

Normální skautská (nižší) vedoucí - na stánce se píše, že tam je modré tlačítko pro domácnosti a ičaře a adminům, že se zobrazuje tlačítko pro registraci klubovny - admin není registraci klubovny tam nemá, ale podle textu by ty ostatní tam být mohly - a chybí
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 23. 5. 2017 14:58

Vyzkoušeli jste různé prohlížeče?
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 23. 5. 2017 17:56

To bylo první co mne napadlo (ještě mne napadlo vyzkoušet dalšího skauta, ale tam jsem trochu omezen ;-)) - ne v prohlížeči to není, fakt beru jako variantu, že to krouhli
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 24. 5. 2017 16:00

Potvrzuji nabídku 493, fixaci na 2 roky i bez Skautů, stačí se zeptat.
jan.za
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bond2 24. 5. 2017 19:55

Nevím, logo CENTROPOL je pro mě nedůvěryhodné, osobní zkušenost v rodině při odchodu od nich... :pozor
https://www.skautskaenergie.cz/ceniky/cenik/
http://www.skautskaenergie.cz/wp-conten ... plyn-2.zip
Bond2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 25. 5. 2017 05:10

Jako jseš u nich přes skauta/terra a oni prostě nemohou vymýšlet žádné kulišárny tak jako bys u nich byl napřímo. Toho bych se vůbec nebál. Takhle bych byl klidně i pod BurešEnergy
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 25. 5. 2017 09:06

kulisarny vymyslet muzou a pocitam, ze pokud nevyhrajou dodavku na 2018 tak i budou...
jichaj
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 25. 5. 2017 09:50

Smlouva je na dobu urcitou do konce roku. Kdyz ji neprodlouzis, jaka kulisarna z jejich strany hrozi???
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 25. 5. 2017 12:13

ze te nebudou chtit pustit, tak jak se v nekterych pripadech snazil předchozí dodavatel (jde preci jen o velke portfolio OM)..
Hlavne si clovek musí davat porad bacha a nic nepodepisovat, ale to platí ve všem :)
jichaj
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rd261 25. 5. 2017 15:09

libol píše:No já bych skauta měl, jenže se mu nezobrazuje to tlačítko k odeslání pozvánky - normálně jsme dle návodu na stránce, čtu klikněte na tlačítko níže a ono tam není :-(
Tak jestli to není reakce na mnoho zájemců a je tŕeba hledat jinde

Také mám známého skauta, ale tlačítko pro odeslání pozvánky tam také namůže najít :-(
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 25. 5. 2017 21:27

A je to overeny skaut? Tam na portal se muze zaregistrovat kdokoliv zvenku, i ty, ale dokud nemas overeni - propojeni uctu, nevidis tlacitko ...
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 26. 5. 2017 06:10

Taki píše:Jako jseš u nich přes skauta/terra a oni prostě nemohou vymýšlet žádné kulišárny tak jako bys u nich byl napřímo. Toho bych se vůbec nebál. Takhle bych byl klidně i pod BurešEnergy

Nevymýšlí, oni už je mají připraveny. Mají datum narození a podle něj připravený scénář (čim si starší, tím více si dovolí).
Vlastně to je geniální: Jako kmotr Mrázek měl Nadaci Interpo zaštítěnou Gottem, Centropol se zaštítil Skautem... :tleskani
Až budeš odcházet, nebude to napoprvé, pozor na desetinou čárku u finální faktury v tvůj neprospěch....malé náhodné naschvály, aby vypadaly jako chyby nové sekretářky, ale nikdy nejsou v neprospěch Centropolu....
Bond2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka