Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 29. 12. 2020 20:35

Pocital jsi do toho casu i okamziky, kdy nejsi vydelecne cinny? Pokud to ja, jako zamestnanec, takto zapoctu, vychazi mi hodina na 41,70 Kc.
Ale spis bych byl zastancem pristupu, ze kdyz to delam ve volnem case, je to za 0.
A pak to nekoho treba muze i bavit.. ;-)
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rop 29. 12. 2020 22:09

Pokud nejsem výdělečně činný, tak se snažím trávit čas:
a) s rodinou,
b) spánkem.

Ze spánku ukrajovat nechci - to je čas, kdy jsem rozhodně nečinný a není to možné započíst do produktivního času, ani rozpouštět výnosy produktivního času.
Z času s rodinou ukrojím max 2 hodiny (protože víc nechci). A ty dvě hodiny nehodlám trávit hledáním stokorunové slevy.

Prostě každý to máme s časem jinak. Já jsem pochopil, že honba za zlaťáky za každou cenu nemá smysl. Navíc, když mě jednou "bouchnutí razítkem" vydělá 5 000 Kč, aniž bych něco dalšího udělal :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod hgfdsa 29. 12. 2020 22:39

Jestli máš čas přispívat sem, tak máš dost času i na změnu dodavatele, jako my všichni.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 30. 12. 2020 13:09

Rozdíl je v tom, že tohle mě baví. A dodavatele vybírat nemusím, když mi tady všichni vyoslí, který je nejlepší.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 30. 12. 2020 17:44

Taki píše:Pocital jsi do toho casu i okamziky, kdy nejsi vydelecne cinny? Pokud to ja, jako zamestnanec, takto zapoctu, vychazi mi hodina na 41,70 Kc.
Ale spis bych byl zastancem pristupu, ze kdyz to delam ve volnem case, je to za 0.
A pak to nekoho treba muze i bavit.. ;-)

Ale on pokud je osvc, tak ti casto nedisponuji casem v hodnote 0, jako vy zamestnanci :-)

A nerozumim proc se zabyvat nabidkou, ktera je evidentne nevyhodna (uspora 5 kc za MWh s nejistotou delky uspory). To je zakladni vec vedet, na co se vys...

To uz si muze zahrat na spot, jenze proc by riskoval, kdyz nechce a neumi? Navic to nejsou jeho penize? Takze riskovat cizi penize, a nic z toho nemit? :-) Prooc.
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 13. 1. 2021 21:59

tak na dnesek byla cena na spotu pres 640Kc/MWh (bez dph)..to nam ten rok pekne zacina..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 14. 1. 2021 08:56

Tuším že někteří odběratelé mají ale i u spotu zastropovanou cenu, maximální cenu. Viděl jsem takové nabídky....
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pivinecek 17. 1. 2021 07:13

Vhodte sem nekdo link na webovku kde jsou ty denne aktualizovane spotove ceny, diky
pivinecek
Mírně pokročilý

Předchozí stránka